Rüya yorumu

Mantra Shive - çevrimiçi olarak dinle

Pin
Send
Share
Send
Send


Sadece belli bir sırayla yayınlanan sadece beş sesin, Evrenin tüm güçlerini lehinize çevirebileceğini hayal edin. Dahası, bu güç akışının başında tanrı Şiva'nın kendisi var - insanlığın en güçlü patronlarından biri. O nezaket ve saflığın bir düzenlemesidir, cildini bile tamamen beyazdır. Bu, kötülüğün tüm tezahürlerinden tamamen saflık ve özgürlüğün açık bir işaretidir.

Biri Shiva'nın mantrasını nerede dinleyebilir?

İnternet size kayıt için birçok seçenek sunar. Ve "sahte" den korkmayın, mantra o kadar basittir ki çarpıtması zordur. Ancak, tezahüratların kaynağına dikkat edin. Gerçek şu ki, İnternet çeşitli mantraların varyasyonlarını ağa taşan sekreterlerle doludur. Senin için tehlikeli değil ama etkiyi beklemeyin.

Shiva mantrasının tam metni şöyledir:

Om Thrambakam Yajamahe
Öneri (x) ani basma kepçesi (x) annamesi
Urva Rukamiva çetesi (x) Anna (m)
Mrtier-mukshiya Mamrita (t)

Sizin için en doğru ve kullanışlı mantra kayıtlarını buluyoruz. Shiva'nın orijinal mantrasını çevrimiçi oyna:

Ve en iyi çözüm, bir "çıkar kulübü" bulmaktır. İnternet tekrar kurtarmaya geliyor. Şu anda sosyal ağlarda, okuma mantralarının gerçek ustalarının bulunduğu yaklaşık 20 grup var. Size sadece dua kurallarını veremeyecekler, aynı zamanda size gerçekten özgün bir mantra kaydı verecekler.

Mantranın ilkesi

Şiva mantrasının yaydığı bu titreşimler, yeryüzünde yaşayan herhangi bir yaratığın enerjisini uzak kozmik kuvvetlerle bağlayabilir. Bunlar sadece güzel kelimeler değil, birçok nesiller tarafından onaylanan bir gerçektir. Bunu küçük mıknatıslar insan biyofieldı olacak ve daha büyük kuvvetler olacak iki mıknatıs şeklinde hayal edersek, o zaman bazı manipülasyonlar yapıldığında, birbirlerine eşit olarak etkilenirler. Özelliği, büyük bir mıknatısın özelliklerini artıran küçük bir pozitif etkiye sahip olabilmesidir.

Zor ve abstruse? Endişelenmeyin, Shiva'nın mantrasının eylem ilkesi ilk bakışta göründüğünden çok daha basittir. Açıklamayı basitleştirirseniz, bu dua konuşmasının söylenmesi, dünyadaki tüm faydalar için bir dilekçe görevi görür. İstisna yok! Mesela, çok para istiyorsun. Onları almak için bir şarkı yapmak gerekir ve bu sırada gerekli miktarı düşünün.

Shiva size bu para destesini sağ elinizde vermeyecek, biraz çalışmalısınız. Bununla birlikte, para kazanma işlemi o kadar basit olacak ki, herhangi bir miktarda finansman kolayca elinize geçecek. Aynı şey sağlık, aile refahı, arkadaşlarla ilişkilerin normalleşmesi ve bizi çevreleyen her şey için de geçerli.

Şiva'nın mantrasını söyleme kuralları

Yukarıda bahsedildiği gibi, bu mantra çok basittir ve sadece beş kelime içerir. Ancak, çok net bir şekilde söylenmeleri gerekir. Her ses kulağı okşamalıdır. Okurken aniden öksürürseniz, çevrimi yeniden başlatmanız gerekir. Bu arada, 33, 99 veya 165 kez içerir, miktar manevi hazırlığınıza bağlıdır. Söylemeye gerek yok, bir mantranın metni ne kadar fazla telaffuz edilirse etkisi o kadar güçlü olur.

Dua ederek ilahiler çok sorumlu bir şekilde ele alınmalıdır. Gerçek şu ki, mantranın yaratıcısı ve patronu Shiva sayesinde muazzam bir gücü var. Bu sadece iyi bir tanrı, sevgi ve uyum dolu değil, aynı zamanda mürtedi ağır şekilde cezalandırabilecek katı bir akıl hocasıdır.

  • Mantra ayık kafasında okunur. Yani ne alkol, ne de özellikle uyuşturucu olmamalı. Bu anı neden bu kadar vurguladım? Gerçek şu ki, bazı sekreterlerin dua etmeden önce "ot" içtikleri. Mantranın herhangi bir etkisi varsa tahmin et.
  • Amaçlanan okumadan bir gün önce cinsel ilişkiye girmek istenmez.. Gerçek şu ki, insan enerjisinin Shiva'ya aykırı olan kısır parçacıklarla dolu olacağıdır. Eşi büyük bir aşk için olsa bile, kiminle cinsel ilişkiye girdiği önemli değil. Maddenin özünü değiştirmez - imkansızdır!
  • Şaşırtıcı bir şekilde, bu birkaç mantıktan biridir adet sırasında kadınlar tarafından okunabilir. Şu an kadınların enerjisi, doğasıyla, yani üremeye olan susuzluklarla doluyor. Shiva insanları sever, yani bu biyofield'ı sevecektir.
  • Kötü kafadan uzak düşünceler! Okumaktan bir gün önce biriyle bir anlaşmazlığınız varsa, dua ertelenmelidir. Ruhta olumsuz bir ipucu olmasa bile, enerji hala nefretten sorumludur.

Shiva ile şakalar kötü

Yukarıda, Shiva tanrısının sadece saf ve kibar bir güç olmadığını, aynı zamanda sıkı bir baba olduğunu söyledim. Onunla oynamamalı ve kurallarına uymaya çalışmamalısın. Suçluyu cezalandırabilecek az sayıda güç temsilcisinden biri.

Örneğin, bir kişi sarhoşken çok para isterse, ama Shiva kızar. Duanın sahip olduğu şeyleri bile kaybedeceği gerçeğiyle sona erer. Bu durum ancak, metinden Shiva'dan “suçluyu” affetmesini isteyen özel büyüleri okuyarak çözülebilir.

Pin
Send
Share
Send
Send