Rüya yorumu

Tüm hastalıkları iyileştirici mantra

Pin
Send
Share
Send
Send


Herhangi bir mantra, öncelikle bir insanın enerji alanını iyileştirmeyi amaçlar. Dua tezahüratları biyo-alandan kötülükleri çıkarır ve doğal enerjiyi ışığa ve pozitifliğe verir. Ancak fiziksel rahatsızlıkların iyileşmesine katkıda bulunan şarkı söylemeleri için mantralar ve seçenekler var, insan sağlığına önem veriyorlar. En ilginç şey, mantraların hastalık türlerine bölünememesidir, her biri tüm rahatsızlıkları tedavi edebiliyor, asıl şey belli okuma koşullarını gözlemlemektir.

Vücut mantralarını iyileştirme prensibi

Bildiğiniz gibi, mantraları okumak, bir kişiyi etkileyen belirli titreşimlere ve ses rezonanslarına neden olur. Bu etki yalnızca bir bütün olarak dış ve iç biyo-alanla değil, aynı zamanda her bir organın veya sistemin enerjisiyle de bağlantılıdır. Basitçe söylemek gerekirse, dua şarkı bazen fiziksel vücut üzerinde yararlı bir etkiye sahip, bir ilaç preparatını tamamlayabilir.

Etkili okuma için yüksek bir manevi öze sahip olmanıza gerek yoktur, sadece sorunlarınıza yoğunlaşmanız gerekir ve daha yüksek güçler bu veya o dua için ne tür bir yardımın gerekli olduğunu belirleyebilir. Başka bir tanrıya hitap eden gibi, mantralar bu etki olmadan olmaz dürüst inanç ve bağlılık anlamına gelir.

Ay döngüleri ile bağlantı mantraları

Ay güçlü bir astrolojik nesnedir, ancak metinler insan vücudunun doğal titreşimlerinde bir değişiklik olduğu takdirde dualara katılabilir. Sonunda ne elde etmek istediğinizi kendiniz belirlemeye çalışın, ancak bundan sonra ay döngülerini toplayabilir ve şarkı söylemeye başlayabilirsiniz.

  • Çalan ay, mevcut hastalıklardan iyileşmeyi teşvik eder. Her şey çok sembolik - ay diski yok oluyor ve onunla birlikte rahatsızlıklar azalıyor. Ayın gerileme döneminde, dünyadaki her şey arınmaya maruz kalır, ancak bir kişi onu yalnızca dua ederek hissedebilir.
  • Gelen ay iyileşmeye yardım etmeyecek, ancak sağlık bağışıklığı güçlendirecek ve artıracak. Gelen ay, cennetteki bedenin gücü geldiğinde bir insanın ruhunun ve bedeninin güçlenmesi anlamına gelir ve insan gücü de artar.
  • Dolunayda herhangi bir mantrayı önlemek daha iyidir, bu dönemin enerjisi görkemlidir ve insanlık henüz bununla baş edemez. Şu anda şarkı söylemeye karar vermişseniz, mevcut hastalıkların iyileştirilmesi ile ilgilenmek en iyisidir.
  • Yeni Ay en tuhaf enerji dönemidir. Hem vücudu güçlendirmek hem de tedavi hakkında dua etmek mümkündür.

Önemli: Yeni Ay'da mantra okumasını diğer dini hareketlerin dualarıyla güvenle birleştirebilirsiniz, bu dönemde uyum her yerdedir.

Sağlık mantralarını okuma kuralları

Sağlık ciddi bir şey. Bu tür dua şarkılarına iyice ve bilerek yaklaşmak gerekir, aksi halde olumsuz değilse sıfır sonuç alabilirsiniz.

Dua kanunları şöyle demiştir:

  • Mantrayı söylemeden önce, duşu ziyaret etmelisin. Gövde temiz olmalı, aksi takdirde ses titreşimleri bozulabilir ve etki önemli ölçüde azalır.
  • Kadınların adet sırasında mantra okumak için tavsiye edilmez. Bu dönemde, doğal titreşimler kaybolur, bazı şarkıların tam tersi bir etkisi olabilir.
  • Ayık bir akılda söylemelisin. Bazı sekreterler okumadan önce birkaç hap içmeyi küçümsemezler, ancak bu yüksek güçlerin acımasızca cezalandırdığı kuralların acımasız bir ihlalidir.
  • Soruna konsantre olmak gerekiyor. Bu, vücudun en çok ihtiyaç duyduğu bölgeye rezonant titreşimler göndermenizi sağlar.
  • Sabahları, gün doğumundan hemen sonra mantrayı okumak en iyisidir. Bu zaman enerjik açıdan en aktif olanıdır, tezahüratların etkinliği maksimum olacaktır.

Bütün bu koşullar inançlı bir şekilde gözlemlenirse, etki hızlı ve güçlü olacak, hastalıklar azalacak ve huzur ve uyum ruhlara gelecektir.

Önemli uyarı

Enerji yöneliminin dini öğretilerine o kadar derinden dalmış insanlar var ki, sadece mantralarla muamele edilmeyi tercih ediyorlar. Bu, binlerce kişinin hayatına mal olan büyük bir hatadır. Hiçbir durumda, geleneksel doktorları ziyaret etmeyi reddedemez ve özellikle ilaç almaktan alıkoyamazsınız.

Mantra vücudun doğal titreşimlerini belli bir şekilde ayarlar, ancak iç organlarda daha önce meydana gelen değişiklikleri düzeltemez.

Bu, mantranın, soğuk algınlığı gibi nispeten hafif bir hastalıkla başa çıkabildiği, ancak artık “devam”, yani sinüzit ile baş edemediği anlamına gelir. Özellikle de mantra kanserini tedavi etmeye çalışan okuyucular tarafından ciddi bir hata yapıldı.

Chanting, bu korkunç hastalığın önleyici bir önlem olarak hareket edebilir, ancak mevcut bir tümörü ortadan kaldıramaz. Evet, mantra bir neoplazmanın gelişimini biraz durdurabiliyor, ancak onkoloğun “hizmetleri” korkunç bir hastalığı durdurabilecek tek şey!

Pin
Send
Share
Send
Send