Rüya yorumu

Sevgiyi ve hassasiyeti hayatınıza çeken sevgi mantığı

Pin
Send
Share
Send
Send


Sevgi ve hassasiyet mantrası, kutsal Sanskritçe dilinde yazılmıştır. Bu meditasyon dua, bir kişinin hayatına sevgi ve hassasiyet enerjilerini çekmek için tasarlanmıştır. Mantra hem yalnız insanlara hem de kavga eden sevgili için söylenebilir. Mantranın kutsal sözlerinin titreşimleri insanın içindeki ve etrafındaki enerjilerin akışını değiştirir.

Mantra "Tumi Bhaj re Mans"

Matra, belli bir sıra ile birkaç kelimeden oluşur. Her harf, her ses yerine geçer ve bir anlam taşır. Bu sırayla bir şeyi değiştirirseniz, mantra sihirli bir şekilde hareket etmeyecektir. Kelimeler:

"Tumi Bhaja Re Mana Tumi Japa Re Mana
Om Sri Ram Jaya Ram Japa yeniden Mana. ”

Bu metin bir bhajan, Ramachandra tanrısına bir haraç. Çeviri sesleri şöyle:

“Ey aklım, her zaman ilahi majesteleri söyleyin, daima Tanrı'nın ismini tekrarlayın! Lord Ram! Rama'ya zafer! Tekrar et, O zihin. ”

Bu metin, bir insanın içinde ve çevresinde negatif enerjileri yakabilecek kadar büyük olan, bij-mantrayı "Ram" içerir. Bu bij-mantra bir savunmadır. Bu mantranın uygulayıcısı, çevreleyen insanların yaşamına getirdiği negatif enerjilerden kurtulur veya kendisi de olumsuz karma biriktirir.

Tumi Bhaj re Mana mantrasını dinlemek için:

Hinduizm'deki Bhajan, enkarnasyonlarından birinde tanrının güzelliğini ve büyüklüğünü öven lirik ilahilerdir. Bu, kalbin ilahi enerjilere doğru açılmasıdır, bağlılıklarını ve sevgilerini ifade etme arzusu. Bahayana şarkı söylerken, tüm düşüncelerinizi ilahi olana odaklamanız ve günlük problemlerle ilgili düşüncelerinizi atmanız gerekir. Aksi takdirde zaman kaybedersiniz - mantra hedefine ulaşmaz.

Lord Rama, tanrı Vishnu'nun enkarnasyonlarından biridir. Amaç Rama - aşıklar ve eşler arasındaki sevgiyi ve sadakati korumak. Rama, evliliğin onurunu korumak, aileyi güçlendirmek için tasarlanmıştır. Bu mantrayı söylemek eşler arasındaki uyumu ve sevgiyi korumaya yardımcı olur.

Mantra "Tumare Darshan Ki Bel"

Bu sevgi ve hassasiyet mantrası, mutlu sevginin enerjisini çeker. İlişkiniz daima bir toplantıdaki mutluluğun ilk dakikalarının tazeliğini ve lezzetini koruyabilmesi için bu sihirli formülü uygulayın. Bu dünyada kimse senden daha mutlu olamaz!

"Toumare Darshan Ki Bel
E maumsam raschane ka
Yalan Ullas Ki Sans
Samai bana cin cin giy. "

Metnin anlamı:

“Seni gördüğümde ve seninle dans ettiğim zaman geldi.
Sevinç nefesi! Bu mutluluğumuzun zamanı. ”

Bunlar, insanın ruhunu ilahi sevgi ve güzelliğin mutluluğu ile dolduran cennetin neşeli enerjileridir. Bu mantra sizin mutlu yaşamınızın değişmez bir arkadaşı olsun.

Virgin Premal tarafından gerçekleştirilen sevgi ve hassasiyet mantrasını dinleyin:

Sevgi ve hassasiyet kanalını açan sevinç mantığı

Bu mantranın uygulanması, dış dünyadan sevgiyi algılamaktan sorumlu olan kalp çakrası anahata'yı açar. Mantranın kutsal metni, bir insanın enerjisini farklı bir gerçeklik algısına göre ayarlar, onu ilahi sevginin ve hassasiyetin akışına bağlar. Her gün mantrayı dinleyin, kendiniz söyleyin.

“Jaya Radha Madhava
Jaya Kundzha Bihari
Jaya Gopi Jana Valabha
Jaya Giri Vara Dhari. ”

Sevgi ve hassasiyetin çevrimiçi mantrasını oynayın:

Pembe bir taş tespih alın veya kendinize pembe bir kuvars tespih yapın. Tespihte 108 tane boncuk olmalıdır (109'uncu boncuk ilk boncuku öncekinden ayırmalıdır, bu nedenle büyüklükte yapılır).

Mantranın tam metni bir boncukta söylenir. Sonra orta ve baş parmağın ikinci boncukları tutması ve tam metni söylemesi gerekir. Ve böylece - sonuna kadar. Şarkı söylerken, sesinizle birlikte titreşimler oluşturmalısınız, böylece mantranın her sesi vücudunuzda yanıt verecektir. Gözleri kapatmak daha iyidir.

Sevgi ve ışık mantra

Bu sihirli formül hayatınızdaki sevginin mutluluğundaki bütün engelleri kaldırıyor. İkinci yarıyı ararken, sevdiğinizle kavga ederken ve eşinizle olan ilişkinizi güçlendirirken uygulayın.

“Govindam Adi Purusham Tam Aham Bhajami
Govindam Adi Purusham Tam Aham Bhajami
Govindam Adi Purusham Tam Aham Bhajami

Venum Kvananaravinda Dalayaksham
Barkhavatamlar Asitam Buda Sundarangam
Kandarpa Kotkhi Kamanya Viesh Sobham

Govindam Adi Purusham Tam Aham Bhajami
Govindam Adi Purusham Tam Aham Bhajami
Govindam Adi Purusham Tam Aham Bhajami

Angani Yasya Sakalandria Vrittimandi
Solitaire Panti Kalayanti Kiram Yaganti
Ananda Kin Maya Saduijvala Vigrahasya

Govindam Adi Purusham Tam Aham Bhajami
Govindam Adi Purusham Tam Aham Bhajami
Govindam Adi Purusham Tam Aham Bhajami. ”

Kayıttaki mantrayı dinleyin, kelimeleri öğrenin ve pratik yapın. Metni öğrenmek zorsa, sadece kaydı dinleyin, gözler kapalı. Bu zamanda, hayatınızda almak istediğiniz sevginin resimlerini veya sevdiklerinizle uzlaşma resimlerini sunmak gerekir.

Kutsal metnin çektiği cennetsel enerjiler etrafınızdaki atmosferi değiştirecek: kötülüğü yok etmek, ruhu ve kalbi kaygıdan arındırmak, zihni sakinleştirmek, hayatı uyumlaştırmak.

Mantra'yı online oyna:

Sevgi ve uyum mantra

Bu çok güçlü bir kutsal metindir. Bu mantrayı sevgiyi hayata geçirmek için uygulayarak sevenler arasında sevgiyi ve uyumu sağlayabilirsiniz. Eğer ruhunuz bir kavgadan sonra hakaret tarafından tüketiliyorsa - sevgi ve uyum mantrasını uygulayın. Kutsal sözler tahriş ve kıtlığın ruhunu temizler, kalbi hassasiyet ve anlayışla doldurur.

"Om Namo Bhagavate Vasudeva."

Bu sözler Vasudeva tanrısına yöneliktir, bu yüzden saygı ve ibadetle söylenmelidir. Tespih alın, parmaklarınıza dokunun ve arka arkaya mantrayı 108 kez söyleyin.

Çevrimiçi dinle:

konsey

Sevgi ve hassasiyet mantrasını nasıl dinler ve uygular? Bu özel eğitim gerektirir. Vücudunuz temiz olmalı, oda havalandırılmalıdır. Uygulama sırasında, hiç kimse sizi rahatsız etmemelidir - telefonu kapatın.

İstenilen havayı elde etmek için, tütsü çubukları hoş bir aroma ile aydınlatabilirsiniz: sandal ağacı, gül, mine çiçeği veya çikolata. Konsantrasyon için kırmızı bir mum yakabilirsiniz.

Odadaki atmosfer sakin ve sakin olmalıdır. Etrafında sessizlik olması için şafakta veya gece daha iyi çalışın. Ses kaydını açın, ses dalgalarına dalın ve dinleyin. Durum sakinleşmek zorunda değilse, kulaklıklardaki mantrayı dinleyebilirsiniz.

Pin
Send
Share
Send
Send