Rüya yorumu

Mantrayı ölüm fethi - çok güçlü, 108 kez dinle

Pin
Send
Share
Send
Send


Ölümünü fethetmek Mantra ölümcül hastalıkların üstesinden gelmek ve zor durumlarda yardımcı olmak için yüzyıllar boyunca kullanılan ünlü bir Hint sihir formülüdür. Mantra, kurtuluşun gerçekleştiği metni dinleyerek veya okuyarak tanrı Shiva'ya bir çekiciliği içerir. Mantra, arka arkaya 108 kez dinlenmelidir.

Metin oku ve çevrimiçi dinle

Mantranın kutsal metninde, değişim ve müsaade edilmeden telaffuz edilmesi gereken çok sayıda kelime vardır:

"Aum Triyambak Yajamahe
Sugandhim Pushti Vardhanam
Urvarukamva Bandhanan
Mrity Mukshiya Mamritat. ”

Ücretsiz çeviri sesleri şöyle:

“Ölüm ve doğum bağlarını tahrip eden kutsamaları getiren Üç gözlü Shiva'ya ibadet ediyoruz. Ölümsüzlük uğruna bizi ölümden kurtarsın. ”

Ölüm fethi (108 kez) çok güçlü bir mantra oyna:

Aşağıdaki durumlarda kutsal sözleri söyleyin:

 • ağır hastalık;
 • zor yaşam koşulları;
 • tehlike karşısında;
 • yüksek güçlerin müdahalesini gerektiren diğer durumlar.

Mantra kelimenin tam anlamıyla harikalar yaratıyor - ciddi hastalıkların gelişimini durduruyor, yaşlanan vücudu yeniliyor, depresyon ve depresyondan kurtuluyor. Mantra, tüm denenmiş aletlerin boşuna olduğu en umutsuz durumlarda yardımcı olur.

Her insan kendi ihtiyacına göre yardım alır. Kutsal formülün kendisi, belirli bir kişinin hayatındaki durumu düzeltmek için bir yol bulur.

Ancak mantranın ana eylemi, bir insanın büyük içsel değişmesidir. Şifa almak veya fiziksel problemlerden kurtulmak için birkaç kez tekrarlanan kutsal sözler, ruhu aktif olarak etkiler. Bir kişi manevi gelişim alır: manevi gözler tam anlamıyla açıktır.

Bu, Mahamrityunjaya mantrasının şarkı söylemesini pratik yapmanın etrafındaki ruhları görmeye başlayacağı anlamına gelmez. Bu, bir insanın bu yaşamdaki gerçek amacının farkında olduğu anlamına gelir - manevi ilkenin yükselmesi. Ölümle temas halinde olan insan, Ebediyetin anlamını anlamaya başlar. Düşüncelerinde ve düşüncelerinde daha önce düşünmediği şeyler öne çıkacak.

Mantrayı telaffuz etme yolları

Manevi kutsal metinlerle anlaşılmaz bir dille karşılaşan cahil bir insan bu kelimelerin nasıl telaffuz edildiğini bilmiyor. Mantralar üç düzeyde telaffuz edilebilir:

 1. fiziksel;
 2. enerji;
 3. Zihinsel.

Fiziksel düzeyde, mantra yüksek sesle telaffuz edilir ve vücut titremelidir. Vücuttaki her hücreyi harekete geçiren iç titreşimler yaratılır. Kutsal kelimelerin titreşimi vücuttaki enerji bloklarını yok ederek hücrelerin hafızasını etkisiz hale getirir. Hastalığın hatırası olan hücreler tekrar temizlenir.

İç hastalıklara neden olan negatif programların çoğu, çocukluktan beri hücrelerin hafızasına kaydedilir. Bu programlar insan bilinçaltını etkiler, zihinsel komplekslere ve bloklara neden olur. Zamanla, imha programı bir hastalık şeklini alır. Mahamritiunjaya mantra bu patolojik yapıları tahrip eder ve vücudu tam anlamıyla bloklardan kurtarır - bu nedenle iyileşme başlar.

Mantranın enerji seviyesi, kutsal kelimelerin fısıldayarak tekrarıdır. Bu uygulamaya japa denir. Bir fısıltıda söylenen kelimelerin, enerji geçmişini değiştiren bir insanın enerji yapısı üzerinde etkisi vardır. İnsan enerji yapısı çakralar - 7 merkez tarafından organize edilmektedir. Bir fısıltıyla söylenen kelimeler çakra merkezlerini açar ve bloklardan kurtarır. Sonuç olarak, enerji, çakra direği boyunca serbestçe çalışabilir ve böylece vücudun içinde bir enerji kaynağı kaynağı oluşturur.

Çakra direği aynı zamanda kişinin etrafındaki dış enerji alanı ile de bağlantılıdır. Çakra kolonunun enerjisinin engellenmesi, kozmik enerjilerle tam teşekküllü bir enerji alışverişine izin vermez, insan enerji sistemi dış ortamdan izole edilir. Buradan birçok iç hastalık kaynaklanmaktadır. Dış çevre ile tam teşekküllü bir enerji alışverişini yeniden yaratırken, vücut tüm fonksiyonların iyileşmesini ve restorasyonunu alır.

Mahamrityyunjaya'nin zihinsel telaffuz düzeyi, kaydedilmiş zihinsel blokların depolandığı kişinin bilinçaltına etki eder. Bilim adamları hastalıkların insan ruhunda kökleri olduğunu uzun zamandır kanıtladılar. Mahamritiunjaya mantra zihinsel blokları düzleştirir, böylece vücudu hastalıkların nedenlerinden kurtarır. Bir kişi aşağıdakilerden serbest bırakılır:

 • obsesif kalıplaşmış;
 • bilinçaltının yıkıcı programları;
 • psikolojik bloklar ve kelepçeler.

Hastalıkların nedenlerinden kurtulmuş olan vücut, kendini iyileştirme ve yenilenme savunmasını harekete geçirir. Yoga uygulayıcıları, Mahamrityyunjaya mantrasının kutsal kelimelerin yüksek sesle duyurulmasıyla ilahisini tavsiye eder ve sonra akılda fısıldamaya ve şarkı söylemeye devam eder.

konsey

Hindistan'da, Mahamrityunjaya mantrası en güçlü ve en önemlilerden biri olarak kabul edilir. Bir kişinin doğumunda telaffuz edilir ve bu günde yıllık olarak tekrarlanır. Bu kutsal formülün telaffuzunun insana sonsuz bir hayat verdiğine inanılmaktadır - Hindular ruhun ölümsüzlüğüne inanmaktadır.

Ayurveda ustası Swami Sivananda, her kimsenin doğum gününde mantrayı uygulamak için zamanının önemli bir bölümünü ayırmasını tavsiye eder. Ona göre uygulama bir insanın hayatını getirecek:

 • ömür;
 • bağışıklık güçlendirme;
 • fiziksel ve manevi refah;
 • negatif enerjilere karşı koruma.

Hastalıkları önlemek için, mantra günlük 2 veya 3 ay boyunca uygulanmalıdır. Ölüm kazanan mantrayı tek bir “oturumda” 108 kez okumak veya dinlemek gerekir. Başınız beladaysa, durumun olumlu bir şekilde çözülmesine kadar günlük olarak mantrayı okuyarak onlardan kurtulabilirsiniz. Sorunlar hayata zarar vermeyecek: hafif bir korkudan kurtulabilirsiniz.

Ancak, yüksek güçlerin kirli niyetleri olan bir kişiye yardım etmediğini unutmamak gerekir. Herhangi bir kötülüğün ruhunu temizlemeli, suçları affetmeli, dünyaya ve insanlara karşı tutumunuzu düzeltmelisiniz. Sadece bu durumda, Mahamrityunjaya mantra istenen efekti getirecektir.

Pin
Send
Share
Send
Send