Rüya yorumu

Hayvan 2013 yılı - işareti artılarını ve eksilerini

Pin
Send
Share
Send
Send


Doğu astrolojisinde hangi hayvanın 2013? Bu işaret insanlara hangi olumlu ve olumsuz nitelikleri verir? Aşağıdaki materyalde verilen soruların cevaplarını bulmayı öneriyorum.

2013 Çin burçlarında kim var?

İç çevrenizdeki biri 10 Şubat 2013 ve 30 Ocak 2014 tarihleri ​​arasında dahil olmak üzere doğmuşsa, Doğu burçlarının işareti Snake'dir.

Doğu astrolojisindeki her hayvan 5 elementten birine aittir:

 • metal;
 • su;
 • ağaç;
 • yangın;
 • topraklar.

Bu durumda, Yılan Sulu ve renkli - Siyah.

Yılan insanlar, onlar ne tür bir karakter?

Hangi yıl 2013'ün bir burç hayvanı olduğunu öğrendikten sonra, bu işaretin temsilcileri hakkında daha fazla bilgi edelim.

Bu kişilikler derin bilgelik, içgörü ve içgörü ile ayırt edilir. Azim, dayanıklılık, sabrın yanı sıra talepkarlık, ne kendileri, ne başka insanlar hakkında gösterirler. Ekonomiye çok fazla rağmen, bencil, boşuna, ama her zaman onlardan daha kötü olanlara sempati duyuyorlar.

Yılanın doğuşundan itibaren, büyük bir görevi yerine getirmek için dünyaya geldiğine dair inandırıcıdır. Ve amacını netleştirdikten sonra, hemen doğru yönde hareket etmeye başlar. Aynı zamanda, çok akıllıca davranıyor: birçok küçük konuya ayrılmıyor ve enerjisinin tamamı yalnızca bir mesleğe, bir kişi veya bir dine yatırım yapıyor. Harika bir sonuç sağlar.

Doğu burçlarının altıncı işareti iyi gelişmiş bir sezgiye sahip. Genellikle bu kişilikler hem yakın hem de uzak geleceği gösterir. Ayrıca, kendilerini başkalarının yerine koyabildikleri ve arzularını ve davranışlarını öngörebildiklerinden, yüksek düzeyde empati gösterirler.

Ek olarak, Yılan çok dikkatli, ihtiyatlı, hedeflerine yavaş ama kesin olarak ulaşmak için kullanılıyor, çünkü kendisine ve gücüne inanıyor. Nadiren belirgin bir yerde bulunur, sıklıkla göze çarpmayan bir şekilde tutulur. Fakat burada gücünü gösteriyor, çünkü insanlar gerçek yeteneklerini küçümseme eğilimindedir.

Yılan İnsanlar başkalarına güven gösterir, ama aynı zamanda altıncı hislerine ve akıllarına da tamamen güvenir. Düşünceleri çok derin, hayatta bir şey yapmadan önce uzun süre düşünmeye meyillidirler. İşaretin temsilcisi uzak mesafeye bakan gerçek bir entelektüel, filozoftur.

Böyle bir kişinin zayıf tarafı - kendi mağlubiyetleriyle nasıl baş edeceğini bilmiyor. Bu konuda çok üzgün, hatta depresyona girebilir.

Yılan, insanlara ve onları çevreleyen koşullara uyum sağlama becerisi geliştirmiştir. Gerekirse, geçici çözümler bulur, farkedilmez hale gelir, böylece hiç kimse fikirlerinde onları önleyemez. Birini acele etmeye veya zorlamaya, daha nazikçe, nazikçe davranmayı, enerjilerini akıllıca dağıtmayı, zaman içinde geri yüklemeyi ve çeşitli önemsemelere harcamayı tercih etmiyorlar.

Yılanlar için kıskanç olmamaları ve kötü muamele görmemeleri önemlidir. Birdenbire onlara tehlikeli bir ilgi duyması gelirse, potansiyel bir düşmanı ortadan kaldırmak ve eylemlerini etkisiz hale getirmek için dikkatli bir plan icat ederler. En kötüsü - düşmanın imhası için bir planın geliştirilmesini küçümsemezler.

Bu işaretin temsilcileri, dünyayla ilgili kendi algı ve izlenimlerinden öğrenmeyi tercih ediyor. Ve eğer böyle bir bebeğe şiddetle saldırırsanız, uzun bir süre boyunca kendisini serbest bırakamayacağı bir şekilde öfkelenecek. Küçük yılanlar, değişim arzusu olmadan, ebeveynlerin ahlaki desteğine ve onlardan vazgeçme zorunluluğu vardır.

Yaşamın ilk yıllarından itibaren Yılanlar, refah sağlamak ve lider olmak için çaba harcarlar. Artı, sadece çeşitli maceraları sev. Gençliğinde, bir sürüngen belirtisinin temsilcisi, karşı cinse direnmenin neredeyse imkansız olduğu özel bir cazibe ve çekicilik ile donatılmıştır. Fakat yıllar geçtikçe sıcak duygulardan ziyade ayık, soğuk bir zihin tarafından yönlendirilmeye başlarlar. Yılan'ın doğada soğukkanlı bir yaratık olduğuna şaşmamalı.

Aşk ilişkilerinden bahsetmişken, Yılan'ın kıskançlığından bahsetmelisin. Kural olarak, uzun bir süre onun ruh eşini arıyor. Ve bulma - onun tam kontrolünü ele geçirmek istiyor. Bunun nedeni, ailenin her sürüngenin en acı veren yerlerinden biri olması. Birçok çocuğu doğurabilir veya bir ortakla birbirlerinin arkadaşlıklarının tadını çıkarabilir, ancak her durumda, kucağında seçtiği çocuğa tenacious bir şekilde sarılır.

Zaten bildiğimiz gibi, Doğu burçlarının her bir işareti ya girişken ya da kapalı olabilir.

 • Sosyal Yılan - gerçekten iletişim kurmaktan hoşlanıyor, belli bir çekiciliği ve yüksek cinselliği var. Çevreleyen insanları onun gücünde tutmayı başarıyor.
 • Kapalı sürüngen - farklı utangaçlık, utangaçlık. Tamamen güvende hissettiği ev vizonunda çok daha rahat. Böyle bir kişinin yakın samimi bir ilişkisini sürdürmek çok zordur. Fakat eğer böyle bir arkadaş bulunursa, ölümüne kadar ona sadık kalacaktır.

İşaretin her iki temsilci kategorisi de, arkadaşlarına kuvvetlice bağlı olmalarına rağmen, arkadaşlarından çok şey talep etme eğilimindedir. Yılanlar, zor zamanlarında sorumluluk yükünden korkmayan harika organizatörler olmayı başarır. Keskin vizyonu, ileriyi görmenizi sağlar, ancak gurur perdesi, olayların gerçek durumunu gölgede bırakma riski taşır.

Bu kişiler kendi başarısızlıklarını nasıl tanıyacaklarını ve kabul edeceklerini bilmiyorlar.

Metal Yılanın Özellikleri

Şimdi biliyoruz ki, 2013 hayvanın Doğu takviminde olduğu yıl, avantajları ve dezavantajları ile tanıştı. Bu işaretin su elementini ayrı ayrı ele alalım.

Su Yılanını tüm türlerinden en zeki olarak adlandırmak güvenlidir. Çok geniş bir ilgisi var, gerçekten ansiklopedik bir bilgiye sahip, ancak kendisi üzerinde çalışmayı asla bırakmaz, faaliyet alanındaki tüm yeni eşyaları inceler.

Hayatın en uygun alanları arasında:

 • bilimsel faaliyetler;
 • astronomi;
 • ekonomi.

Su Elemanı'na giren insanlar, doğası gereği, içe dönük olanlar. Çoğu zaman, mevcut korku ve sorumluluk alma korkusu onların parlak bir kariyer yaratmalarını engelleyebilir.

Su gibi, herhangi bir engelden geçerken, bu işaretin temsilcilerinin diğerleri üzerinde güçlü bir etkisi var. Bu, derin kavrayışlara, güçlü karizmaya ve meraka yardımcı olur.

Ek olarak, ekonomiktir, şirkete benzer, materyalizme eğilimli, çok zeki ve bir şeye konsantre olma konusunda mükemmel bir yeteneğe sahiptir. Gereksiz, önemsiz, önemli olanı başarılı bir plan haline getirmiş olan her şeyden kendilerini korumak zor değildir. Asla hedeflerine bakışlarını kaybetme ve daima gerçek dünyayla bağlantıda kal.

Su sürüngenleri, sanat, ahlaki ve sağlam pratiklik sergilerler. Maddi mallarda olduğu kadar yönetilen insanlarda da gayretlidirler. Gerçekte "kötülük ve iyi bir hafızaya sahip olmalarına" rağmen, sakin ve kopuk gibi aldatıcı bir izlenim bırakıyorlar. Yaşam şikayetlerini biriktirmeye yatkın.

Yılanın sabrı gerçekten sınırsız, ancak nadir ısırıklarının ölümcül olduğu unutulmamalıdır.

Aşk uyumluluğu

2013'ün ne olduğunu, hangi hayvanın Doğu takvimine göre olduğunu öğrendik ve temel özelliklerini tanıdık. Son olarak, sadece aşka uygunluğu göz önünde bulundurmak kalır - en çok hangi işaretler olacak?

 • Sıçan ile - Ortakların çok ortak yönleri olmasına rağmen, oldukça karmaşık bir birliğin bir çeşidi. Ancak sorun, Rat'ın genellikle bir dereceye kadar risk altında olduğundan çok, Yılan'a bağlı olmasıdır. Ek olarak, cinsiyette mükemmel uyumu gideren sürekli çelişkilerin olmaması.
 • Boğa ile. Bir çift, özellikle yaşamları ve aile çıkarları birbiriyle çakışırsa, oldukça umut verici olabilir. Yılan'ın, boğanın elindeki ilişkideki bütün gücü verebildiği en önemli şey. Ve kendisi de işini güvenle yapabilir ve prensipte ikisine de uygun olan hobilerinin peşinden gidebilir.
 • Kaplan ile. Doğu astrologları bu işaretler arasında ittifaklar kurmayı önermiyorlar. Bunun nedeni - birbirlerinin tamamen yanlış anlaşılması. Kaplan, Yılan'ın bilgeliğini kabul etmiyor. Ve genel olarak, ilki, ilişkideki ikinci katılımcıların birbirlerini zayıf bir şekilde anlamaları.
 • Bir tavşan ile. Başarılı bir evliliğin varyantı. Bu durumda çok sık, ilk buluşmalardan beklenmedik şekilde etkilenen çılgın tutku hakkında konuşabiliriz. Bununla birlikte, eğer böyle bir spontan çekiciliğin, eğer ortakları duygularını ve duygularını takip etmiyorsa, tam bir antipati haline gelme olasılığı vardır.
 • Ejderha ile. İyi aşk uyumluluğu hakkında konuşamazsınız. Ejderha, itaat etmeyi sevmediği için, Snake'in kucağında kuvvetli bir şekilde yer almaktadır. Ejderha Adam, sürüngenlerin sürekli istihdam nedeniyle onu sağlayamadıklarını vurgulayarak, piyangoya karşı oldukça hassastır. Aralarındaki tek şey oldukça başarılı olabilir arkadaşlık.
 • Yılan ile. Her ne kadar böyle bir çifte her şeyin yolunda olması gerektiği anlaşılıyor olsa da, aslında koşullar tamamen farklı. İki Yılan sürekli olarak aşırılıklar yaşıyor - sarhoş edici derecede güçlü hislerden, katlanarak artan nefretlere kadar. Ek olarak, Snake, doğası gereği, bir ilişki içinde olsa bile, elbette birliklerini olumlu yönde etkilemeyen tarafındaki flörtlere karşı değildir. Aynı işaretin iki temsilcisi sadece dostça ilişkilerde birbirleriyle iyi geçinir.
 • Atı ile. Seçenek çok şüpheli aşk birliği. Bunun nedeni - partner-Horse, yalnızca aşık olduğu sürece sadık kalır. Ve eğer duygular giderse, o zaman Atın kendisi kaybolur. Yılan gelince, attan farklı değil. Bu tür insanların kendilerini aşkla değil, arkadaşça bağlarla bağlamaları önerilir.
 • Keçi ile. Oldukça ticari bir evlilik var. Sadece Yılan'ın maddi olarak güvende olması şartıyla gelişir, ortalamanın üzerinde bir finansmana sahip olur. Bu senaryoda bile, çeşitli hoş olmayan hikayeler hariç değildir.
 • Maymun ile. Başka çok iyi bir tandem değil. Her iki tarafın da sağduyulu tezahürleri ve aynı zamanda ortak yaşam hedefleri ile kurtarılabilir. Dostluklar çoğu zaman sadece sosyal yaşam çerçevesinde ortaya çıkar, çünkü insanlar birbirlerine manevi sıcaklık, samimiyet ve şefkat göstermez.
 • Horoz ile. Önceki çiftlerin aksine, Horoz ve Yılan ilişkileri çok daha başarılı bir şekilde gelişir. Genellikle kendilerini çok mutlu bir evlilik içinde birleştirirler. Biri ve diğeri birbirini mükemmel bir şekilde anlıyor, ayrıca ortak yaşam hedefleri de var. Karşılıklı bir duygu paleti açabiliyorlar ve gerçekten birlikte olmak istiyorlar.
 • Bir köpek. Doğu burçlarının bu işaretlerinin birlikte yaşaması zordur, ki bu Köpek'in suçlanacağı daha fazla şeydir. Uyumlu arkadaşlıklar için bile umut yok. Ortaklar birbirleriyle içgüdüseldir, sürdürmeyi başardıkları tek bağlantılar yüzeysel ve sekülerdir.
 • Domuz ile. Tamamen tavizsiz bir tandemin başka bir versiyonu. İlk buluşma evrelerinde sık sık birbirlerinin zevkine geliyorlar. Ancak daha sonra aralarındaki farkların kaçınılmaz açığı ortaya çıkaran temas noktalarından daha büyük olduğunu fark ettiler.

Her durumda, sadece bu uyumluluk sürümüne güvenmenizi tavsiye etmiyorum, çünkü en doğru olarak adlandırılamaz. Eğer birbirinize nasıl tam olarak yaklaştığınızı öğrenmek istiyorsanız, bir astrologla görüşmek için kayıt olmak daha iyidir.

Makalenin sonunda tematik videoyu izlemeyi öneriyorum:

Marissa

Videoyu izle: Olacak O Kadar Zam Açıklaması - Zamcık (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send