Rüya yorumu

Boğa erkeklerinde ve kadınlarında Venüs - duygular, rahatlık ve lüks

Pin
Send
Share
Send
Send


Toros'taki Venüs, bir erkekte onu hedonist ve şehvetli zevk arayan bir kadına dönüştürür, bir kadında onu ideal bir anne, karısı ve metresi yapar. Sizin için astrologların bu konudaki görüşlerini daha iyi anlayabilmeniz için hazırladım.

Boğalarda Venüs Kadınlarda

Bu, bir kadın için, kadınlık halini tam olarak ortaya çıkarmasını sağlayan çok uyumlu bir kombinasyondur. Asil görgü tarzında yetenekli, güzel ve çekici bir genç bayan. Bunlar hakkında - "sevgili kadın" diyorlar.

Birkaç milyoner olabilirler, çünkü kendilerini nasıl uygulayacaklarını, yüksek toplumda değerli bir şekilde tutulduklarını ve bütün görünümleriyle yüksek sosyal statü kazandıklarını biliyorlar. Her şeyde harika bir tadı var. Erkek bekarın evini şık bir tasarım projesine dönüştürebilir, rahat bir nefes alır ve etrafındaki alanı uyumlu hale getirir.

Bu, “baba çalışır, anne güzeldir” aile seçeneğini kullanabilen bir erkek için anne ve eş için ideal bir hanımdır. Maddi faydalar sağlayabilmek ve lüks ihtiyacını karşılamak için ona yüksek yaşam standardı sağlayabilmelidir.

Cinsiyeti ve diğer tüm duygusal hazları sever. Bir erkeği nasıl şaşırtacağını ve kadınsı takılarıyla ona nasıl bağlayacağını bilir. Kadınların herhangi bir eğitimine ihtiyacı yok, erkekleri nasıl manipüle edebileceğini ve onlardan ne istediğini kolayca alabileceğini çok iyi hissediyor.

Onun yanında sadece erkekler değil, diğer kadınlar da mümkün olduğunca çok zaman harcamak istiyor. Nasıl dinleyeceğini ve duyulacağını, her zaman desteklediğini, sakinleştiğini, titizlikle doğru tavsiyelerde bulunduğunu veya sadece rahatlık verdiğini biliyor.

Benzer kızlar gençliklerinde “söküldü”, bu nedenle yetişkinlikte, kural olarak, uzun süredir evli ve birkaç çocuğu var. Bu, tüm erkeklerin hayalini kurduğu bir eş, anne, kadın için idealdir, ancak yalnızca en iyiye ve en değerli olana ulaşır.

Hiç bir şekilde tüccar değil, ama sonunda hala zengin bir insanın karısı haline geliyor, çünkü daha az başarılı erkekler ona yaklaşmaktan korkuyor. Nadir durumlarda, kadınsı enerjisi sayesinde çabucak gerçek bir general olacak bir "teğmen" ile evlenebilir.

Sık sık söylenir: "Evet, kocan için şanslısın!". Kabul eder, ancak haklarının burada da iyi olduğunun farkındadır. Onunla hademe ile evlenseydin, biraz kazanma şansı olmazdı, ayrıca gelir ve statüsünde de büyürdü.

Bazen geçen yüzyıldan itibaren dünyamıza güzel bayanlar toplarla dans ettiğinde ve şövalyelerin kendilerine yetenekler sergilediğinde geldiği anlaşılıyor. Kimse o zaman bir kraliçe olarak doğacağını iddia edemezdi. O kadar saygınlık, zarafet ve kendini tutma yeteneğine sahiptir, çevreye giren herkesi memnun edebilir.

Toroslarda Venüs erkeklerde

Bu adam her şeyden zevk alan ve onu nasıl deneyimleyeceğini bilen gerçek bir hedonist. Hayatı şehvetli zevklerle doludur, hayatının her anında rahatlık yakalar.

Astrologlar ne hakkında konuşuyor:

 1. Yaşamda bir şeyi başarma konusundaki motivasyonu, hazın başarıların arkasına saklandığı anlayışıdır. Ve her yerde ve her yerde onu arıyor.
 2. Bu yüzden, onu memnun etmek isteyen bir kadının bu keyfi sunabilmesi gerekir, o zaman onu içtenlikle, tamamen ve sonsuza kadar sevecektir.
 3. Kadınları düzgün ve klasik kadınsı görünümleriyle seviyor. Canım, nezaket, itaat, dinleme yeteneği, cinsellik, samimiyet, sakinlik ve rahatlama gibi nitelikleri görmek istiyor.
 4. Sevgilimden canlı bir yaşam gücü gelmeli. Sorunlardan ve endişelerden bahsetmemeli - çabucak onu yoruyor.
 5. Lezzetli bir yemeği seviyor, midesi de dahil olmak üzere kalbine giden yol yatıyor. Onu mutfak istismarlarıyla şaşırt - ve tüm diğer rakiplerin üstünde baş ve omuz olacaksın.
 6. Her şeyde bolluk için çaba gösterir, bu nedenle onunla ilişkilerde cömertçe sevgi, sevgi ve dikkat vermek gerekir. Teması sever, dokunsal temas onun için önemlidir, bu yüzden onunla bir çatışmayı çözmenin en iyi yolu öpüşmek, sarılmak ve masaj yapmaktır. Seks yapmaktan kaçınmamalı, çünkü bu onun temel ihtiyaçlarından biri.
 7. Evlilikte onu değişmeye zorlayabilecek bir cinsel yaşam eksikliği. Eğer karısı şehvetli ihtiyaçlarını karşılamıyorsa, hiçbir zaman pişmanlık duymadan hızlıca tarafın yerini alacak.
 8. Dezavantajı, "bir kadın gerekir" ifadesiyle başlayan ebedi ifadelerdir. Aynı zamanda, kendisini kesinlikle düşünmemeli ve seçilen kişi de ondan benzer taleplerde bulunursa kızgın olacaktır.
 9. Lüksü seviyor ve kendini rahatlıkla çevreliyor. Çadırla kamp yapmaya asla gitmeyecek, pahalı bir otel rezervasyonu yaptırmayı ve tatil sınıfında uçmayı tercih ederdi. Kemer sıkma onun için değil.
 10. Tembel, spor yapmayı sevmez ve yaşamı zorlar. Bunun yerine, spor salonu pahalı tablolar veya tiyatro sergisine gidecektir.
 11. Aktif ve enerjik, amaçlı kızlardan hoşlanmaz. Lüks sevgisini kendisiyle paylaşacak ve yüksek statüsünü vurgulayacak aynı heybetli, rahat ve durgun güzelliğe ihtiyacı var.

Bu adamlar, genç kızlara özel bir duygu yaşamadan, genellikle genç güzel metreslerini aksesuar olarak doğurur.

Pin
Send
Share
Send
Send