Rüya yorumu

Para toplamak için ayinler

Pin
Send
Share
Send
Send


Paranın varlığın anlamı olduğu insanlar var. Yuvarlak bir miktar elde etmek için her şeyi yapmaya hazırlar. Ancak, çoğu zaman, onların yöntemleri dürüst olmayan. İyi para kazanmak için, diğer dünya güçlerinden yardım isteyebilirsiniz.

Her zaman yardım vermeye ve sorulan kişiye arzu vermeye hazırlar. Tabii ki, kişi bir tören olmadan yapamaz, ancak para çekme konusundaki ritüellerin inceliklerini bilirseniz, cüzdanınızı hoş bir miktar parayla önemli ölçüde yenileyebilirsiniz.

Mum töreni

Bu ritüel, zenginleşmeye katkıda bulunan şansa yöneliktir. Uygulamak için, herhangi bir mağazaya ve hatta dolaba girebileceğiniz donanıma ihtiyacınız var.

Yani, gerekli:

  • Birkaç mum yeşildir;
  • Yeşil plaka;
  • Basit bir kalem;
  • Kahverengi çanta

Törenin eylemi, arzunun gerçekleşmesidir. Bir kağıda, almak istediğiniz miktarı yazmanız gerekir. Bundan sonra, kağıt düzgünce katlanmalı veya rulo haline getirilmeli ve bir torbaya yerleştirilmelidir. Ayrıca, çanta bir mumdan ateşe verilir ve bir tabağa yerleştirilir.

Çanta yanarken gözlerinizi kapatmanız ve istediğiniz miktarı hayal etmeniz gerekir. Ellerinde hissetmeye çalışmak, taze faturaların kokusunu hissetmek, hoş hışırtılarını duymak en iyisidir. Törenin sona ermesinden sonra derhal torbadan kalan kül atılamaz. Bir süre daha evde kalması gerekiyor.

Ayin sırasında para çıkarmak için bir yol düşünemiyorum, net faturaları hayal etmek önemlidir. Ancak cüzdanın yenilenme yolu, yüksek kuvvetlerin kendileri tarafından seçilecek ve çok beklenmedik olacaktır. Bazı insanlar piyangoyu kazanır, diğerleri eski yuva yumurtasını bulur, bazıları ise büyük bir miras alır.

Sihirli kolaj

Bu, sihirbazlar ve astrologlar arasında kendini iyi tanımlayan uzun vadeli bir ritüeldir. Büyük bir çizim kağıdını almak ve kenarlarını yeşil boya veya kurşun kalemle boyamak gerekir. Daha sonra, mümkün olduğunca çok gazete veya dergi almanız ve oradaki paranın tüm görüntülerini kesmeniz gerekiyor. Bunu yaptıktan sonra, elde edilen görüntüleri çizim kağıdına yapıştırmanız gerekir.

Eldeki uygun bir baskı yoksa veya içinde hiç para görüntüsü yoksa, Internet'te ihtiyacınız olanı bulabilir ve renkli bir yazıcıda yazdırabilirsiniz. Asıl şey gerçekçilik. Faturalar ne kadar doğal görünürse, zenginleşme o kadar hızlı gerçekleşir. Kolaj hazır olduktan sonra, bir süre bakmak ve tüm bu paranın elinizde olduğunu hayal etmeniz gerekiyor. Her gün yaklaşık on beş ila yirmi dakika boyunca tefekkür yapılmalıdır.

Dilek Listesi

Töreni gerçekleştirmek için çekici bir görünüme sahip olması ve tercihen çok paraya mal olması gereken normal bir defter ve kaleme ihtiyacınız olacaktır. Aksesuarların rengi önemli değil.

Defterde, yürütülmesi için para gerektiren arzularınızın bir listesini yazmanız gerekir. İstenilen miktar arzunun tersine yazılmalıdır. Kayıtlar, biraz karanlık bir odada, tercihen mum ışığında yapılmalıdır. Ayinden çıkan yabancı sesler olmamalıdır.

Bu törenin inceliği, paranın, büyüklüklerinin arzuların yerine getirilmesi için gerekli miktarlara tekabül eden kısımlar halinde gelmesidir.

Örneğin, bir akıllı telefon satın almak 500 dolar, ayakkabı satın almak 200 dolar alıyor. Bu, bir noktada ilk miktarın sizin elinize geçeceği anlamına gelir. Sokakta bulunabilir veya piyangoda kazandı. Bir süre sonra, töreni yapan kişi, aynı beklenmedik şekilde gelecek olan diğer iki yüzün mutlu sahibi olacak.

Bu töreni gerçekleştirirken, satın almak istediğiniz konuyu net bir şekilde anlamak önemlidir. Vurgu para değil, satın alınan maddi mallar üzerindedir. Açgözlü, ancak, buna değer değil, hoş olmayan sonuçlara yol açabilir.

Ayinlerin para üzerindeki olası olumsuz etkileri

Daha yüksek kuvvetlere itiraz her zaman belirli risklerle ilişkilendirilir. Yalın bir insanın yardımına her zaman neşeyle gelen ince dünyanın sakinleri, bir kerede, iyi konumlarını değiştirebilir ve başlarına sorun getirebilir. Bu, ritüeldeki bir hatadan ve bununla büyülü bir eylemin gerçekleştiği kötü düşüncelerden kaynaklanabilir.

  • Ayinleri parlak ışıkta gerçekleştiremezsiniz;
  • Ayin sırasında güçlü seslerden kaçının;
  • Örneğin, uyuşturucu ya da alkol gibi, yıkıcı bir şey satın almak için yüksek güçlerden para isteyemezsiniz;
  • Hiçbir durumda açgözlü olamaz.

Son nokta özellikle önemlidir. Yüksek güçler kimseye hiçbir şey borçlu değildir, bu da iş dünyasında yardımın yalnızca iyi niyetlerinin bir tezahürü olduğu anlamına gelir. Bir kişinin iştahı artmaya başladığında, ruhlar, saygı duymadan, arzuları yerine getirmenin bir yolu olarak görüldüğüne inanan “kırgın” dılar. Bu durumda, başvuru sahibi için zaten mevcut olanları alabilirler. Bu basit kurallara uymak, beladan kaçınmanıza ve refah ve refah içinde yaşamanıza yardımcı olacaktır!

Pin
Send
Share
Send
Send