Rüya yorumu

Evlilik ayinleri - büyülü aşk büyü ve arazileri

Pin
Send
Share
Send
Send


Kızların bana geldiği en sık arzulardan biri evlenme arzusudur. Ve aptal gibi görünüyor ve hayatta her şey iyidir, ama erkekler geçer. Karşı cinsten sana doğru itmek için ne yapılabilir? Elinizle gideceğiniz kişiyi bulun. Size bazı etkili evlilik törenleri vereceğim.

Etkili evlilik töreni

Yükselen aya

Bu basit ritüel, büyüyen ay üzerinde mutlaka yapılır. Gece yarısından sonra en yakın kavşağa git ve Ay'a bakarak şu sözleri söyle:

Ay bir kız kardeş, benim işlemcim. Yüzünüzle parladığınızda ve karanlıkta yollarını kaybeden yolcuları memnun ederken, bana bakan kocalar sevinir. Onlara sahip olsaydım, uykudan daha iyi ve ateşten daha sıcak olurdu. Yardımcılarını gönder bana yardım et! Amias, Tonay, Volis, bana bakanların kalbini boğdu! Öyleyse, ben, Tanrı'nın hizmetkarına (adına), sadece onların akıllarında ruhlarına sevinmiş olmalıydım. Sözüm kaya gibi zor. Üç kere "Amin" de.

Dahası, sol omzuna dokuz tane jeton atıp atıyorsun. Etrafına bakmadan git ve birisiyle tanışsan bile, hiç kimseyle konuşma.

Madeni paralar, bir tür geri dönüş almamakta ve sonuçta bir şekilde geri dönüş almamaya dikkat edilmesi gerekmektedir. Zor ayinlerde ve törenlerde, bazen kimsenin gitmediği kavşaklarda ve yerlerde bir şeyler giyilir. Daha karmaşık ritüelleri yerine getirirken, vazgeçme sorumluluğunu üstlenin. Madeni paralar, çiğ et ve alkol olabilir. Döndüğün ruhlar, getirdiğin enerjiden beslenirler. Ve enerjinizin bir bölümünü almamak için, her zaman ritüel için neyin gerekli olduğuna inanın. Bu sizi öngörülemeyen sonuçlardan koruyacaktır.

Mum ışığında etkili ayin

Kendini yapabileceğin evlilik töreni yapmanın ikinci yolu.

Pazar günü kiliseye gelin. Kemerin altındaki kapıda bir güç yeri var. Kiliseye gelen insanlar durmakta ve girişte vaftiz edilmekte ve böylece orada çok fazla enerji tüketmektedir. Öyleyse, dur, vaftiz ol ve kendini artık hayal bile edemediğin kadar zekice gör, ama yanında olduğu söylenen adamın yanında.

İçeri gel ve üç mum al. Biri sağlığınız için, diğeri düşmanlarınızın sağlığı için. Üçüncü mumu da yanınıza alın. O zaman dışarı çık ve sadaka isteyenlere birkaç para ver. Eve dön Akşamları, sizden başka odada hiç kimse olmamalıdır. Bir mum yak ve ateşine bakarak şu sözleri söyle:

Geniş bir alana, o alanda üç kubbe ile ilgili bir kiliseye gidiyorum. İlk kubbeye boyun eğiyorum (vaftiz ediyorum). İkinci kubbeye boyun eğiyorum (vaftiz edilmek). Üçüncü kubbeye boyun eğiyorum (vaftiz edilmek). İnsanlar Rab'bin bu tapınağında Mesih'in kutsal dirilişine nasıl gelirler ki, böylelikle mahkumlar ve insanlar evime kapıma gider. Evet, ne yaşlı ne de genç, fakat kırmızı iyidir. Rab Fısıh bayramında sevinçli oldukları için, onlar için bir sevinç olabilirim. Amin. Amin. Amin.

Üç ya da yedi kez okuyun. Bir süre, mum odanda yanmalı. Ondan kalan mum ucu, mumu sağlığınız için koyduğunuz görüntünün yakınında gizlice bıraktıkları kiliseye taşınmalıdır. Yine, tapınağı terk ederken dilencilere birkaç küçük madeni para verin. Bu paralar size yardım etmesi gereken güçlere alınacak. Erkekleri hayatınıza çekmek için yapılan bu tören, ilk kez sonuç alınmazsa tekrar edilebilir.

Eve itiraz

Evlilik töreni yapmak için hala böyle bir yol var.

Bu ritüelde evinizin ev sahipliğini ele alacağız. Ortak evde Evdeki iyiliği ve düzeni izleyen ruh ve öz. Ve inan bana, bir kadının yalnız olduğu zaman umrunda değil. Ayin dizisi böyle olmalı

  • alkol ve sigara dahil olmak üzere üç gün boyunca oruç tutmak;
  • sabahın erken saatlerinden itibaren ev temiz;
  • duş al, vücudunu temizle;
  • Güneş battıktan sonra, mutfak kapısını birkaç santimetre açarak (orada ışık yanmamalıdır), yuvaya üç kez konuşun:

Sahibi - baba, efendim brownie! Bu zamanda çöpçatanım ol. Yalnızlıktan kurtulmama yardım et. Bana bir koca bulun (erkeklerde görmek istediğiniz özelliklerden bahsedebilirsiniz). Onu evimize getir. Ona yolu göster - bana giden pist. Sarma ve uzun, bir nehir gibi, dikenli değil. Ve sundurmama giden en kısa yol.

Kekin aynı zamanda bir ruh olduğunu ve onu cajole etmeniz gerektiğini unutmayın. Odadaki masada bir kurabiye olmalı ve içinde kurabiye ve tatlılar olmalı. Bu öz, şekerlerin enerjisiyle daha fazla güçlenir. Eğer ev temiz ve her zaman masada kalacaksa, davranır, bu ruhun size yalnızca iyi ve daima yardım getireceğine inanır.

Pin
Send
Share
Send
Send