Rüya yorumu

Komplolar vaftiz sevmek

Pin
Send
Share
Send
Send


Rabb'in vaftizi en saygın ve en sevilen Ortodoks bayramlarından biridir. Bu bayramın eşsiz bir enerjisi var, eski zamanlardan beri, kendisine özel bir büyülü güç atfedilmişti. En önemli Epifani geleneği, bildiğiniz gibi, abdestti. Ancak, Epifani gecesinde halk tarafından çeşitli gecelerde kabul edildi.

Tecrübeli insanlar çoğunlukla yaşam ve sağlık iyiliği ile ilgili ritüellere odaklanırsa, genç kızlar aşkı hayal ederlerdi. Vaftizda okunan aşk arsası günümüzde taleplerini kaybetmedi.

Epifani'nin Aşk Kökenleri Magic

Epifani aşk büyüsü, her şeyden önce kalede ifade edildi. Kızlar tahmin ediyorlardı, nişanlanacak geleceği ve gelecekteki kaderlerini öğrenmeye çalışıyorlardı. Evlenmemiş genç bayanların sevgiyi hayatlarına çekmek için rezervuara gittikleri de bir gelenek vardı. Karşılıklılık, mutluluk, aile, çocuklar ve refah için cennete başvurdular.

Özellikle akıl almaz cinsel ilişkinin çaresiz ve cesaretli kadınları, akılda kalan, onlara karşılık vermeyen özel bir genç adam vardı, bir aşk büyüsüne dönüştü. Vaftiz sevgisi büyüsü güçlüydü, çünkü daha yüksek güçlerin desteğiyle yapıldı. Dahası, vaftizin sadece beyaz arsalar kullanmasına izin verildi - tatilin kutsallığı karşısında.

Epifani Aşk Komploları Spesifikliği

Vaftiz sevgisi için komplodan yararlanmaya karar verenlerin bilmesi gerekenler nelerdir? İlk olarak, yukarıda, bu tatilin yalnızca hafif sihrin ritüellerine hitap edebileceğini vurguladım. Kara büyücülük ve kutsal vaftiz uyumsuz kavramlardır.

İkincisi, etkisi belirli bir kişiye yönlendirilen bir aşk arsa, yalnızca seçtiğiniz kişiye karşı olan hislerinizden tamamen eminseniz kullanılabilir. Kalpten kaynaklanan samimi ilgisiz sevgi ve bu insanla hayatı boyunca bu istekli yaşama istekliliği - bu tip mutlak komplo için vazgeçilmez iki şart.

Büyülü ritüellerin ayın belirli evrelerine bağımlılığını unutmamalıyız. Eğer Rab'bin vaftizindeki aşk komplolarının çoğu gece aydınlanmasına bağlı değilse, bazılarının sadece büyüyen aylarda gerçekleştirilmesine izin verilir. Genellikle, ritüel benzer bir özellik ile karakterize edilirse, bu madde her zaman talimatlarda belirtilir. Komploun davranış detaylarına dikkat etmesi - başka bir zorunlu gereklilik.

Herhangi bir büyülü etkinin, hiçbir kimsenin bilmemesi gereken bir gizem olduğunu unutmayın. Kimseye, başarınız hakkında gerçekten övünmek istemeseniz bile, komplodan yararlandığınızı söylemeyin.

Komplo aracılığıyla vaftiz hayatında nasıl sevişilir?

Aşk için Güçlü Epiphany Komplo

Bu komplo, gücü olmasa da, belki de güçlü bir aşk büyüsü ile karşılaştırılabilir. Benim pratiğimde, bu ritüel olduğunda, seçilen kişiyle güçlü, mutlu ve uyumlu ilişkiler kurmaya yardım eden olaylar oldu - ihanet ve kavgalar için yer olmadığı ilişkiler. Bu komplo, 18-19 Ocak tarihleri ​​arasında Epiphany gecesinde ilan edilir. Oyuncu ayrıca gerekecek kilise mumu ve biraz kutsal su.

Mumyu ​​yakmanız ve sol elinize almanız gerekir, sonra bırakmadan, masanın üzerine şeffaf bir cam koyun ve sağ elinizle kutsal suyun boğazına koyun. Sonra bu bardak sağ el ile alınır (solda bir mum kalır) ve arsanın metni açıklanır:

Ateş, sıcaklığını benimle paylaş. Tutkunun sıcaklığı, kalbimde, alev! Her şeyin isteğime göre yapılmasına izin ver. İstediklerimle, en kısa sürede ver. İçte ve dışta tutku. Tutku ateşi içimde yanıyor! Herhangi bir işle kolayca başa çıkabilirim. Tüm güç benim gücüm altında! Bırak ona (seçilen kişinin adı) benim olacak! Rabbinin Vaftizi geçer geçmez canım bana gelecek! ”

Bu sözlerden sonra, sanatçı bir mumu bir mumdan bir bardak suya, 3 kez damlatmalı ve şöyle demelidir:

“Mumun balmum planını sonsuza dek Tanrı’nın kölesi kilisesi tarafından kapatıyorum (seçilen kişinin adı) Kocamı arıyorum. Amin! ”

Mumun alevi bir bardak suya düşürülerek söndürülmelidir. Bir bardaktan su giriş kapısının eşiğinin dışına atılmalıdır (sokağa, girişe). Ayin sonrasında kalan mum en kısa sürede kiliseye götürülmelidir.

Eski güçlü Epiphany rezervuar tarafından telaffuz edilen, sevgi arsası

Bu komploun uygulanmasının ön şartı, Rab'bin büyük Vaftizinin ayın büyüme aşamasına denk gelmesidir.

Epifani gecesinde, bekar bir kız her hangi bir su kaynağına gitmelidir. Ayak parmağına beyaz bir gömlek giymek (gerekli!), Gece yarısı, ritüel bir abdest gerçekleştirmeniz gerekir (başka bir deyişle, delikteki delikte yüzmek). Sonra, sudan çıkan, bu arsa okumalıdır:

“Kutsal göklerin altında bir güzellik kızağı çıktı. Sulara daldı, böylece kader ona gülümseyecekti. Sudan çıktıkça daha fazla sorun beklemiyor. Onun yalnızlığından, tozdan arındırıldı. Yüzü parlar, kampı cezbeder ve aşk kaderi sıkılaştırır. Dediği gibi, bu şekilde olacak, ay gökyüzünde ortaya çıkarken! Amin! ”

Bu sözlerden sonra, sıcak giysilerle değişmeniz ve yolda hiç kimseyle konuşmadan hızla eve gitmeniz gerekir. Oyuncunun suya daldığı gömleğin, iyi bir şekilde kurutulması ve güvenli bir yerde saklanması gerekiyor - bundan sonra gelecek aile ve aile için bir vasi olarak görev yapacak.

Sağlık, evde temizlik ve arzuların yerine getirilmesi hakkında birkaç ritüel, videoyu izleyin:

Vaftizle ilgili diğer arsalar, makaleleri okuyun - Her vesileyle Rab'bin Vaftizindeki komplolar, ritüeller ve törenler, Vaftiz suyunun yardımı ile servet üzerine arsalar nasıl okunur.

Videoyu izle: Kayıtlara Geçen 10 ZAMAN YOLCUSU Gerçek Mİ ? (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send