Rüya yorumu

Büyüyen ay para ve şans için bir arsa okumak nasıl

Pin
Send
Share
Send
Send


Ayın yükselişi özel bir zamandır. Bu aşamada, gece yıldızı güçlü bir enerji toplar ve dünyadaki tüm canlılarla paylaşır. Ayın bu özelliği sihirden hoşlanıyor, ondan birçok olasılık çıkarıyor. Büyüyen ayın döneminde büyülü ritüellerin tutulduğu ve özel arazilerin bir şeyi çekip büyüdüğü ve büyüttüğü söylenir. Örneğin - para ve iyi şanslar için.

Örneğin, ay enerjisi yardımıyla, maddi refah da cezbedilebilir, çünkü her insanın refahı için bir kriterdir. Bunu yapmak için, yükselen ayda herhangi bir güçlü para arsa kullanmanız gerekir.

Kullanım önerileri

Ayın büyümesi sırasında elde tutulan çok sayıda nakit arsa var. Birbirlerinden çok farklı olabilirler, ancak birleştirici bir özellik var - belirli kurallara göre gerçekleştiriliyorlar.

  1. Güçlü ritüeller elde edilirse Çarşamba günü onları telaffuz - Güçlü parasal enerjiyle karakterize bir gün.
  2. Para arsa ve işleyişinin doğru çalışması kesin ve ayin talimatlarını takip ederek. Bu durumda, olumsuz bir etki ve istenmeyen bir olumsuz sonuç istemiyorsanız, bağımsız faaliyetlerde bulunmamak daha iyidir. Özellikle bu kural, büyülü deneyime sahip olmayan yeni başlayanlar için geçerlidir.
  3. Komployu kutsallaştırmak gerekiyor sessiz ve tenha bir yerdehepsi yalnız.
  4. Gümüş bir tepside basitçe zenginlik bulmak ve beklemek yeterli değildir. Seçilen ritüel sayesinde inanmalısınhem de kendi yeteneklerine güvenmek için. Yöntemin işe yaraması için çaba sarf etmek de gereklidir. Iddlers büyü yardımcı olmuyor.
  5. Herhangi bir parasal ritüel yürütmek özel tutulmalı. Çevreleyen ve en yakın kişilerin bile finansal başarıya ulaşmayı nasıl başardığınızı bilmeleri gerekmez.

Tavsiyeleri okuduktan, güçlü bir para komplo seçtikten ve tüm kurallara göre yürüttükten sonra, finans ile ilgili tüm problemlerinizi çözebilirsiniz. Para ritüelleri zenginlik kazanmaya, iyi şanslar çekmeye ve evinizi her zaman dolu kılmaya yardımcı olacaktır. Maddi refah için büyülü törenler gerçekleştirme zorlukları, göreceli olarak basit oldukları ve genellikle detaylı talimatlar eşlik ettiği için ortaya çıkmamalıdır.

Komplolar yoluyla para kazanmanın yolları

Masanın üzerinde bal ve kırıntılarda

Aile öğle yemeğini bitirdikten sonra ayin büyüyen ayın birinde okunmalıdır. Önceden küçük bir bardak bal hazırlamanız gerekir.

Masayı temizleyen hostes, avuç içi bal ile lekelemeli ve yemekten sonra masanın yüzeyinde kalan yiyecek, ekmek, şeker taneleri vb. Bu sürece bir komplo eşlik etmelidir:

“Ben temizlik yapıyorum, kendime iyi şanslar ekliyorum. Çöp bala yapışırken, paranın ellerime yapışmasına izin ver. Çöp ellerime yaslandığından, paranın ellerinde kalmasına izin ver. Güçlü sözüm, yeni ayda kutsandı. Amin! ”

Bu işlemleri yaptıktan sonra, elleriniz akan su altında iyice yıkanmalı ve şöyle demektedir:

“Avuç içimi yıkarım - eve para alıyorum. Kir gider, servet gelir. Su azalıyor, ay var ve para bana yalvarıyor. Amin! ”

Ayin sonunda masayı baldan temizlemeniz gerekir, ancak bir komplo telaffuzunda artık gerekli değildir.

Bu büyülü manipülasyonları evden birisinin görmesi tavsiye edilmez. Bu aynı olursa, şarkıcı hiçbir şeyi açıklamak zorunda değildir. Sadece gerekli olduğunu söylemek daha iyidir.

İlk faturada

Maaş veya diğer gelirlerin alınması ayın büyüme aşamasına denk geldiğinde ayinden yararlanabilirsiniz. Tüm para elinde olduğunda, ilk (en yüksek) faturayı paketten alıp geri kalanından ayrı olarak koymanız gerekir. Geceleri beklemede olan bir parayla, pencereye gitmeli ya da dışarı çıkmalısın. Ay ışığını değiştirirken, arsa okumalısınız:

“Sen ilk parasın, asıl parasın. Paranın ardındaki hat boyunca akmasına izin ver ve ellerime yerleş. Amin! ”

Planlanan paranın, faturaların geri kalanıyla karıştırılmaması için işaretlenmesi ve bir kenara konması gerekir. Harcayamazsın. Herhangi bir gelir ortaya çıktıktan hemen sonra, paketteki ilk fatura, el konulan kişiye eklenmelidir. Büyük bir faturada kar yaparsanız, borsaya yatırılmalı ve paranın bir kısmını arsaya yatırmalısınız.

Bunu yeterli bir miktar birikene kadar yapın. Toplanan tüm para için, ana para hariç, bir şey satın almanız gerekir - böylece orada durur ve herhangi bir yerde yapılmaz. Bir komplo faturası boşa gitmez: ilk büyük satın alımdan sonra, her bir gelire tekrar para koymaya başlamanız gerekir.

Ay ritüelini büyütmenin birkaç yolu da bu videoda görülebilir:

Kabak çekirdeği

Büyüyen bir ayda olgun bir balkabağı alın veya bahçenize alın. Arsa okuduğunuz gün, bütün kabak çekirdeğini toplayın ve sebzenin kendisinden bir tabak hazırlayın. Tohumları masanın üzerine dökün ve metni 3 kez okuyun:

“Paranın ışıksız bir hapishanede nasıl kilitlendiği. Ve balkabağını açtım ve paraya giden yolu açtım. Ve bu para bana gitmeye başladı, etrafımda dolaştı ve çoğaldı. Para evime geçsin ve kimse geçemez. Amin! ”

Karışık tohumların bir tavada kızartılması gerekir. Daha sonra akşam yemeği için tüm aile üyelerini arayın ve daha önce pişirilmiş bir balkabağı yemeği servis edin. Herhangi bir bahanenin altındaki bir tatlı olarak kabak çekirdeği önerin. Ailede her birinin tadına bakmaları gerekir. Büyünün etkisi yaklaşık bir ay içinde ortaya çıkmaya başlayacak. Zamanla, para akışı artacaktır.

Pin
Send
Share
Send
Send