Rüya yorumu

Eski yeni yılda Noel araziler

Pin
Send
Share
Send
Send


Noel'den Epifani'ye kadar olan dönem özel bir zamandır. Noel zamanı, bir yıllık döngünün tamamlanması ile bir başkasının doğuşu arasındaki çizgidir. Noel zamanı benzersiz bir enerjiye sahiptir ve bu özellik her türlü büyülü ve putperest dini ayinleri yapan birçok ülke (Slavlar dahil) tarafından kullanılmıştır.

Tabii ki, İsa'nın Doğuşu ve Rab'bin Vaftizi gibi harika tatillere özel dikkat gösterildi, ancak bir başka favori Rus tatili olan Eski Yeni Yıl da onurlandırıldı. Vasiliev'de 14 Ocak'ta düşen gün çeşitli ayinler gerçekleştirildi. Eski Yeni Yıldaki Noel arsaları ilgilerini kaybetmedi ve şimdi hala uygulanmaktadır.

Eski Yeni Yılda Komplolarla Büyüsel Çalışma

Eski Yeni Yıl'da ilan edilen Noel planlarının farklı bir odak noktası var. Uygulamalarının kapsamı - aile, ev, sağlık, finans, kişilerarası ilişkiler. Bu alanlardan hangisi sanatçının ilgisini çekmiyorsa, eski Yeni Yıl planlarında tek bir hedef belirlenir - şans ve refahın seçilen bölge yönünde olması.

Eski yeni yıl için Noel grafikleri belirli bir zaman referansı var. Yerine getirme süresi 2 gündür: günün Vasiliev arifesi - 13 Ocak, doğrudan günün Vasiliev - 14 Ocak. Tatil arifesinde, ritüeller genellikle akşamları veya geceleri, tatilin kendisi sabah veya gündüz yapılır. Ayrıca tatil masasında veya bayramdan hemen sonra okunan parseller var. Uygun bir zaman genellikle ayin talimatlarında belirtilir.

Eski Yeni Yıl için en popüler Noel arazileri

Evi tüm talihsizliklerden ve kötü ruhlardan korumak için Eski Yeni Yıl'da gece arsası

Aşağıdaki arsa, evi ve içinde yaşayanları çeşitli talihsizliklerden ve kötü büyücülerin kötü niyetli etkilerinden (nazar, hasar vb.) Korumaktadır. Törenin bir kadın tarafından gerçekleştirilmesi arzu edilir.

13-14 Ocak gecesi, (ideal olarak, gece yarısından saat 3'e kadar), sanatçı elinde 3 yanan mum almalı, evin eşiğine kadar çıkmalı, yanına getirmeli ve şöyle demelidir:

“Mutluluk - sarayda ve tüm sıkıntılar - eşiğin üstünde! Kötüyü kim tasarlarsa, üç kere de geri döner. Kimin jinx yapmak istiyorsa, talihsizlik doğuyor. Ve Rab bu evi koruyacak, Aziz Basil görecek. Amin! ”

Aynı kelimelerin, yanan mumları konuttaki tüm camlara getirerek telaffuz edilmesi gerekir. Arsa bir yıl boyunca uzanıyor. Tam olarak bir yıl sonra, ayin, korumayı uzatmak için tekrarlanmalıdır.

Eski Yeni Yıl arifesinde evde huzur, uyum ve huzur için bir Noel arsası

Ailede sık sık kavgalar, çatışmalar ve skandallar meydana gelirse, bu komplo kurtarılacak, günün Vasiliev arifesinde - 13 Ocak. Bu ritüelin bir kadın tarafından yapılması arzu edilir.

13 Ocak, sanatçı evdeki herhangi birinden önce şafakta kalkmalıdır. Bir kova temiz su alın (daha iyi). Yükselen güneşin ilk ışınları göründüğünde, elinize yanan bir mum mumu alın ve saatin tersi yönünde evin içindeki tüm odaların arasında dolaşın. Her odada, arka arkaya 3 kez bir arsa okunur:

“Yardım et, Rabbin ateşi! Tüm skandalları ve kavgaları, dersleri ve kazananları yakıp kötülükten iz bırakmayın! ”

Tüm odaların etrafından dolaştıktan sonra, önceden girilmiş su haznesine yaslanmalı ve 3 kere söylemelisiniz:

“Baba, Oğul ve Kutsal Ruh adına! Evim Voditsa-su skandallardan ve kavgalardan, kötü ruhlardan uzak. Sevgi ve barış evde kalsın! ”

Lekelenmiş suyun evdeki tüm zeminleri yıkaması, tüm duvarları ve köşeleri püskürtmesi gerekir. Bundan sonra, sanatçı bir kez daha eve su getirmelidir - tam olarak bütün aile üyelerinin çay içmesine yetecek miktarda. Su kabı şeker kasesinin yanına yerleştirilmeli, ardından aşağıdaki komplo 7 kez telaffuz edilmelidir:

“Şeker hem küçük hem de büyük herkese tatlı. Voditsa'yı tatlandıracağım, aileme bir içki vereceğim ve onlar Baba ve Oğul ve Kutsal Ruh adına ruhlardan uzak skandalların gerisinde kalacaklar. ”

Isırılmış bir sudan çay yapıp bütün ailenizle birlikte şeker ekleyerek içmelisiniz. Bu gece yarısından önce yapılmalıdır.

Staronovy komplo, aşkı kendine çekiyor

Arsa, nişanlılarıyla tanışmak isteyen genç kızlara tavsiye edilir. Tören, Yeni Yıl Arifesinde - 13-14 Ocak tarihleri ​​arasında, yaklaşık 22-23 saat sürecek.

Kız masada oturmalı. Saçın çözülmesi ve tercihen yeni kıyafetler giyilmesi gerekir. 3 mum al - beyaz, kırmızı ve altın - ve bunları bir demet mum yapmak için kırmızı bir iplikle bağla. İpin uzunluğu, genç bayanın sol bileğini 3 kez sarabileceği şekilde olmalıdır. İlgili mumlar bir bardak suya yerleştirilir (kristalden yapılmışsa iyi). Bir bardak su, sırayla, yuvarlak bir ayna üzerinde durmalıdır. Mumlar yanar, sonra bir arsa telaffuz edilir:

“Ateşin gücü, nişanlandığınızı sevin, beni açın. Aşkı bir alev kadar sıcak, su kadar saf ve bir ayna kadar derin olsun. Su alevi ulaştığında, işçilerim başarı ile taçlandırılacak. Benim sözüm zor! ”

Mumların sonuna kadar yanmasına izin verilmelidir, onları söndüremezsiniz. Bacaklar ve su dışarı atılabilir.

Sağlık ve refah için Yeni Yılınız Kutlu Olsun Yule

Tatil bayramından sonra masadaki tüm kemikleri ayrı bir kapta toplamanız gerekir, atmayın. 14 Ocak sabahı, yaşayan bir ağacın üzerine toprağa gömülmeleri gerekir (denemek zorunda kalacaklar).

“Ağaç büyüyüp büyüdükçe, tüm ailenin refahı ve sağlığı da büyür!”

Eski yıl bayramından sonra mutluluk için bir komplo

İyi şanslar için bir komplo şenlikli bir masanın üzerinde yatan bir masa örtüsü üzerinde okunur. Ziyafetten sonra masadaki her şeyi çıkardıktan sonra, masa örtüsünün düzgün bir şekilde katlanması, bir cadde veya balkona çıkarılması ve kelimelerle üç kez çalkalanması gerekir:

“Bu masada kaç bebek vardı, ailemde o kadar mutluluk olsun!”

Videoyu izle: metin balkanlıoğlu hocaefendi 18 05 2015 valide atik camii sohbeti (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send