Rüya yorumu

Para toplamak için komplo kurmak

Pin
Send
Share
Send
Send


Birçok insan servet içinde yüzmek ve çok miktarda paraya sahip olmak ister. Birçoğu için, maddi refah mutlu bir yaşamın ölçüsüdür: sırasıyla daha fazla para, daha fazla mutluluk. Fikir elbette yanlıştır, fakat servete susamış olanlar bazen bir servet kazanmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Böyle bir fırsat para çekmek için çeşitli komplolar sunan büyü kullanımı.

Finansı çekmeyi amaçlayan büyülü ritüellerin kullanımı geleneksel olmayan bir yöntemdir, ancak etkinliği bundan muzdarip değildir. Paranın çekiciliği için komplolar ve dualar, zengin olmak isteyen birçok kişiye yardımcı oldu. Benim uygulamam dahil olmak üzere, bu tür birçok dava oldu.

Para çekmek için arsa ve dua kullanımının özellikleri

Zenginlik için sihirli ritüeller iyidir çünkü pratik olarak güvenli kullanımla ayırt edilirler - en azından çoğu ışık sihir alanından. Duaların ve komploların işe para çekmek için, kurallara uygun olarak tek bir hata olmadan yerine getirilmesi gerekir. Sanatçının bir parçası olması gerekir ki mutlaka sihire inanmalısınız. Eğer ritüel merak etme ya da merak etme arzusundan yapılıyorsa, olumlu bir sonuç için umut bile edemezsiniz - törenin etkisi, bu durumda, tamamen karşıt olabilir.

Zenginlik çekmek için sihirli kelimeler kullanmaya karar verdikten sonra, para arsalarının çoğunlukla ayın yükseliş evresinde gerçekleştiğini hatırlamanız gerekir. Bazıları yeni bir ay ve bir dolunay için telaffuz edilebilir. Komploların aksine, para çeken dualar, kesinlikle gece ışığının evresi ile bağlantılı değildir. Performansçı, düzenli olarak onları uygun bir zamanda okuyabilir.

Arsalar ve dualar ile para ve servet çekmek

Mumlar için üç günlük komplo (Marfa boğuldu komplo)

Kilisedeki en sıradan 3 mum al. Ay doğarken şafakta dur, mumlardan birini yak. Aleve bakarsak, 7 kez bir komplo söyle:

“Kızlık sudan sonra peşinden gitti, o yüzden gitti ve bir daha geri dönmedi. Sonra para onun için gelmeye başladı ve parasını ödediler ve ödediler, ama her şeyi ödemediler ve benim yüzyılıma bıraktılar. Tanrı'nın kulu (Tanrı'nın kulu) (adınız) paranın beni aradığı ve beni geçemediği bir güç. Amin! ”

Mum yanana kadar bekleyin, mumu bastırın. İkinci ve üçüncü günde, aynı şeyi tekrarlayın. Cinder toplamak için bir olabilir. Güvenli bir yere koyun ya da pasta yapın, cüzdanınızın bölmelerinden birine koyun. Komploun ilk sonuçları, ritüelin bitiminden hemen sonra kendini gösterecektir.

Para çekmek için güçlü bir komplo (uzun vadeli)

Bu komplo en güçlü olanlardan biri, o yüzden bir ömür boyu sadece bir kere okuyabilirsiniz. Ayin, yıllarca maddi refah sağlayacaktır.

Tapınaktan 3 mum al, herhangi bir değerde 3 jeton hazırla. Büyüyen ayın ayinini yürütün.

Gecenin ortasında, paraları masanın üzerine yerleştirin, üzerine mumlar koyun ve onları aydınlatın. O zaman konuş:

“Tanrı'sız cennet gibi, parasız hayat da. Paranın beni bulmasına izin ver, yanıma gel ve beni bırakma. Zengin ve mutlu bir yaşam için, evet uzun. Tüm azizlere o kadar yüksek sesle dua ediyorum ki diğerleri bana yardım ediyor. Amin! ”

Mumlar söner ve bundan sonra hep madeni paralar yanınızda olur. Birdenbire kaybederseniz, tamamen fakirleşeceksiniz.

Zenginlik için günlük dua

Yeterli paranız olduğunu hissedene kadar her sabah bu duayı okuyun. Açgözlü olmayın ve kaba olma! Metin kendisi hakkında veya fısıltı halinde 3 kez telaffuz edilir (başka birinin kulaklarının seni duyması imkansızdır):

“Kutsal melekler, size bir ricada bulunuyorum. Kiliseden kiliseye giden ancak hiçbir yerde cevap alamayan bir keşiş olarak, bu yüzden yaşamımı sürdürüyorum ama hiçbir yerde sevinmeyeceğim. Bana merhamet et, Tanrı'nın kulu (Tanrı'nın kulu) (adınız)zenginlerin (benim) olmalarına yardım edin, ama bu yaşamı lüks içinde yaşayın. Evet, bir daha asla keder ve yoksulluk bilmiyorum. Sizi saygıyla soruyorum. Amin! ”

Para çeken başka bir dua

Aşağıda verilen dua hafta içi sabahları da duyurulur. Ay evresi önemli değil. Tekrar sayısı - 3 kez. şarkı:

“Tıpkı İsa'nın dürüstçe yaşadığı gibi. Ve eğer doğruysa, o zaman hayatım dürüst ve güvenli olsun. Benim yolum kolay ve paraya çevrilmiş olsun. Ve ben iyiliğin ve mutluluğun yolunu izleyeceğim (güvence altına alınacak). Amin! ”

Para cazibe için üç mum arsa

Büyüyen ay, kiliseden 3 uzun mum al, birbirleriyle iç içe geç. Saat gece yarısına çarptıktan sonra, üç mumun fitillerini eşzamanlı olarak yak ve 33 kelimenin altındaki verileri konuş:

“Üçlü ateş, yoksulluk ve ihtiyaçla yanmak. Mumlar yanarken, servet de bana gelecek. ”

Mumların yanmasını bekleyin. Cinder, tuvalete yıkar. Komplo 33 gün içinde hissedilecek.

Komplo Stepanova servet çekmek için

Yeni veya büyüyen bir ayda, bir kilise mumu satın almanız gerekir. Eve gelince, fitili çekip çıkarmanız ve her iki uca aynı anda ateş yakmanız gerekir. Fitili yakma sürecinde, kısa bir arsa telaffuz etmek için zamanınız olmalıdır:

“Ateş sonsuzdur. Ve ruhum altın, gümüş ve iyi şeyler ile işaretlenir. Amin! ”

Para kazanma arsa

Büyüyen ayda, sol elinizin avucuna 1 kopek 3 jeton koyun. Onlarla 3 kez konuş:

“Kopeck için kopeck çekilsin ve büyük para onlardan sonra acele edecektir. Herkesin beni ziyaret etmesine ve benimle barış bulmasına izin ver. Amin! ”

Çizilen paralar, cüzdanınızdaki diğer paralardan ayrı olarak konur. Yanlışlıkla onları harcamayın. Bundan böyle para için bir mıknatıs olarak işlev görecekler.

Sonuç olarak

Para çekmek için bir arsa uygulamak, sihrin tembel insanları sevmediğini ve onlara yardım etmediğini unutmayın. Katlanmış silahlarla oturmayın - hareket edin, çalışın ve para size mutlaka gelecek.

Pin
Send
Share
Send
Send