Rüya yorumu

Sarhoşluktan kaynaklanan bir komplo ve sonuçları

Pin
Send
Share
Send
Send


Sarhoşluk, korkunç bir hastalıktır, bir içki içen kişiyi pençelerine sıkıca sarmak ve onu yavaş yavaş yok etmek. Üstelik sadece alkolikten muzdarip olmakla kalmayıp, aynı zamanda kendi kişisini alkolden kazanmak için herhangi bir boyuta gitmeye hazır olan akrabaları da vardır.

Pahalı ilaç tedavisi kliniklerinde tedaviye sarhoş oldular, onu kodlamaya zorladılar, bazıları basitçe skandalları ve öksürükleri çaresizlikten attılar. Ve sadece son örnekte, geleneksel alkolizm tedavisinin tamamen yararsız olduğu durumlarda, umutsuzluk içinde olan birçok kişi atalarımızın uyguladıkları geleneksel olmayan yöntemlere, sarhoşluktan kaçar.

Şiddetli sarhoşluk durumlarında, insanlar alkolikten gelen komploları tek umutları olarak görmeye başlarlar, aynı kurtuluş samanını, boğulan adamı kurtarabilecekler - alkolde boğulma. Ancak her sarhoş gönüllü tedaviye ikna edilemez, ayrıca herkes onun bağımlılığını kabul etmeyi kabul etmiyor. Ancak, bu gerçek sarhoşluktan komplolar için bir sorun değildir. Bu bağımlılığı ortadan kaldırmak için geleneksel yöntemlere göre avantajları, tedaviyi içen kişinin bilgisi olmadan yapılabilmesidir.

Alkolizmden komplo faktörleri

Alkol bağımlılığı gelişmiş vakalarda bile içki içme komploları olumlu sonuçlara yol açabilir, ancak olumlu bir sonucun% 100 garantisi hiçbir sihirli ayin vermeyecektir. Herhangi bir ritüelin başarısı doğrudan sanatçı tarafından gözlemlenmesi gereken birkaç faktöre bağlıdır ve performans göstericisinin havası önemlidir.

Böylelikle, ayın azaltılması döneminde gerçekleştirildiyse alkolizmden kaynaklanan etkili komplolar elde edilir (azalan gece aydınlatıcı, aşırı aylarda dolunay evresinin yapacağı felaket bağımlılığını kendisiyle alkole götürür). Sözde erkek ve kadın günlerinin oynadığı rol. Alkollü içki bağımlılarına bağımlı olan erkekler, pazartesi, salı veya perşembe, kadınları konuşuyor - çarşamba, cuma veya cumartesi.

Arsa çalışabilmesi için, sanatçının dikkatine hazırlanmalı ve ritüeli ciddiye almalıdır. Toplantıdan önce 3 gün boyunca sıkı bir oruç tutulması ve ayin yapmadan hemen önce, banyoda (veya banyoda) yıkayıp temiz kıyafetler giymeniz önerilir. Sihirli güçlere kendine güven ve inancınız olduğundan emin olun. Bir sarhoşa karşı iyi niyetli bir tutum, hastalığından kurtulmasına yardımcı olacak samimi bir istek de olumlu bir sonuç garantisi olarak hareket eder.

Komployu sarhoşluktan kullanmak gizli tutulmalıdır. Buna ve yukarıdaki şartlara uymamak, olumlu bir sonuç eksikliği ve olumsuz sonuçların tezahürü olasılığını çok yüksektir.

Komplo içmenin sonuçları

Alkolizme karşı mevcut komploların çoğu beyaz sihirdir, bu nedenle asgari düzeyde olumsuz sonuç olasılığına sahip, sarhoşluğu gidermek için nispeten güvenli bir yöntem olarak kabul edilirler.

Komploların etkinliği durumunda, eski sarhoş yeni bir hayata başlar, dünyaya farklı bir şekilde bakar, bedeni ve ruhu temizlenir, aile eski sakinliğine ve mutluluğuna geri döner. Ancak bu hemen gerçekleşmez: Bir kişi içki içmeyi bıraktıktan sonra ilk defa, genellikle acı çekmek için geçer. Normal alkol dozunun olmamasından dolayı hem psikolojik hem de fizyolojik olarak acı çekiyor. Bu arka plana karşı, kronik hastalıkların alevlenmesi meydana gelebilir. Tıbbi yardıma ihtiyaç duyulması mümkündür. Eski alkolik için bu kolay olmayan dönemde, akrabalarının ve arkadaşlarının ona her yönden yardım etmeleri ve ona destek vermeleri önemlidir: onlar, geçmiş günahlarını hatırlatmıyor, azarlamıyor, hatırlamıyorlardı. Ancak o zaman bu zor zaman mümkün olduğunca acısız geçer.

Bazı durumlarda, sarhoşluktan komploların kullanımı işe yaramaz. Ve sıfır sonuç, olumsuz sonuç sayısının en iyisidir. Sihir ritüeli büyük hatalarla yapıldıysa, yukarıda belirtilen faktörler göz önüne alınmadan, bekleme süresi sanatçıya düşebilir. Genellikle, sanatçının sağlık ve kişisel yaşam alanında sorunlara başlayabileceğini ya da alkolizm tedavisi görmüş bir kişiyle olan ilişkilerde keskin bir bozulma olabileceğini ortaya koyuyor.

Yeteneklerinize ve etkinliğinize tamamen güvenmiyorsanız veya olası olumsuz sonuçlardan korkuyorsanız, sarhoşluk komplosuna başvurmamalısınız. Bu durumda en iyi çözüm, bir profesyonelle iletişim kurmak olacaktır.

Kendi kendine kullanım için içme konusunda bir komplo örneği

Fotoğraf törenleri en popülerler arasındadır. Bunun nedeni ana niteliği (fotoğrafı) kolayca elde edebilme ve mağdurun bilgisi olmadan büyülü bir etki yapma kabiliyetidir.

Fotoğrafın kullanılmasıyla, bir sarhoşluk ayinini tutabilirsiniz. Uygulamamda etkinliğini gösterdiği birçok vaka vardı. Eşler ya da anneler kullanabilir.

Komplo heceleyerek hazırlamak gerekir: taze (altı aydan eski değil) fotoğraf sarhoş, 12 kilise mum, kiliseden kutsal su. Güneş battıktan sonra, sarhoşun uyuyakalmasını beklerken, sanatçı odaya kendini kilitlemeli, masaya oturmalı, 12 mumun hepsini masaya ve ışığa koymalı, yanına kutsal su içeren bir kap koymalı, kendisiyle yanan mumlar arasında bir alkolik fotoğrafını çekmelidir. Parmakların ardışık suyla ıslatması ve bir damla fotoğraf ile serpiştirilmesi gerekir:

“Kutsal Lord, yardım et bana! Tanrı'nın hizmetkarından (ayyaşın adı) Bağımlılığı ortadan kaldırmak, sarhoşluktan bir komplo yapmak, onu mahvetmek, alkolden geri kazanmak için içmeyi istiyorum! Bu votka boğazından aşağıya doğru gitmiyor, ondan kaçıyor, şeytandan sanki, sudan başka hiçbir şey gitmeyecekmiş gibi! Güçlü ve güçlü sözüm, sözüm Tanrı'nın hizmetkarının kanunu. (ayyaşın adı). Amin! ”

Kelimeler üç kez söylenir, fotoğraf tenha bir yere gizlenir. Komplo genellikle kısa sürede tezahür eder. Eğer istikrarlı bir iyileşme gözlenmezse, ayin sonraki ay için tekrarlanabilir.

Pin
Send
Share
Send
Send