Rüya yorumu

Yatmadan önce kilo vermek için güçlü bir komplo nasıl okunur?

Pin
Send
Share
Send
Send


Su arsa, fazladan birkaç kilo vermenin basit ve oldukça güvenli bir yoludur. Şu anda bu büyülü etkinin çeşitleri çok sayıda var ve kilo vermek isteyen her kişi kendileri için en uygun ritüel arasından seçim yapabilir.

Bununla birlikte, herhangi bir, kilo vermek için en güçlü komplo bile, eğer performansçı bilinçli olarak kilo verme sürecine direnir ve herhangi bir çaba göstermezse, faydasız olacağını hatırlamalıyız.

Kilo vermek zor bir iştir. İncelemelere bakılırsa, kilo vermiş olanlar, komplolar sadece bu süreci hızlandırmaya veya güçlendirmeye yardımcı oluyor. Ayinlerin hiçbiri beklenen olumlu sonuca yol açmayacak, eğer uygulayan kişi bütün gün kanepede yatacak ve boşta kalacaktır.

Komplolarda suyun rolü

Mevcut tüm komplolar arasında, sıvı olarak okunabilen metinler çok talep görmektedir. Bu tür yöntemler en etkili olanlar arasındadır ve tüm bunlar dört doğal unsurdan birinin benzersiz özelliklerinden kaynaklanmaktadır.

Su her türlü büyülü törende sıklıkla kullanılır. Bu, herhangi bir bilgiyi iyi emdiği ve iletkeni gibi davranabileceğinden kaynaklanmaktadır. Komplo sıvısı doğrudan içilebilir (içilebilir), yıkanabilir.

İnsan vücuduna girerek ya da onunla yakın temas halinde olan sıvı, başlangıçta komploda belirtilen programa geçer. Bu program bilinçli bir seviyede çalışmaya başlar ve insan vücudunun çalışmalarını kendi gereksinimlerine göre yeniden düzenler. Sihir işi iç enerji tarafından gerçekleştirilir.

Genel olarak, bu tür komploların aşırı yağdan kurtulmanın oldukça güvenli bir yöntemi olduğu düşünülmektedir. Her insan için, ritüelin etkisi bireysel olacaktır ve bu nedenle olumsuz sonuçların olasılığını dışlama olasılığını dışlayamayız (çoğu zaman kendilerini bir hastalık şeklinde tezahür ettirirler). Kendini maksimum düzeyde korumak için, beyaz büyü kategorisindeki yöntemleri tercih etmek önerilir.

Etkili komplolar ve ritüeller

Kolay yolu

Bu arsa azalan bir ayda okunur. Sanatçının bir bardak kutsal suya ve 3 mumya ihtiyacı olacaktır (bunların tümü kilisede alınmalıdır). Ritüel yatmadan önce en iyisidir

Geceleri emekli olduktan sonra, 3 mumu da yakmanız ve aşağıdaki kelimeleri kullanarak üç kez su konuşmaya başlamanız gerekir:

“Şiddetli su, oraya ve buraya akıyorsunuz. Kaçmıyorsun ama yardım et. Kilomu al ve onunla koş. Su, su, benim sorunum değil. Sana sıkıntı ve keder getirmiyorum bulamayacağım. ”

Metni açıkladıktan sonra, bir damla içine bir damla su içmeniz ve ardından konuşmanız gerekir:

“Saf sudan belayı bilmiyorum. Ağırlığım düşecek, düşecek. amin (3 kez)!”

Mumlar sonuna kadar yanana kadar bekleyin. Kül, basitçe fırlatabilir veya gömebilir. Bu yöntemi deneyen kişilerin bazı incelemelerine göre, her hafta ritüelden sonra 5 kg'a kadar çıkabilir - ağırlık normale dönene kadar.

Yatmadan önce okumak için başka bir yoldur.

Ayın azaldığı bir zamanda, aşağıdaki kelimeleri kullanarak bir temiz su bankası ile konuşmaya başlamanız gerekir:

“Ay azaldıkça kilo vermeme izin ver. Ve büyüdükçe, bütün yağlarımı alsın. Bütün fazlalığın kopmasına, düşmesine, gitmesine, uçmasına, kaçmasına izin verin. Ay'a ve güneşe, ormana, bozkır ve tarlaya. Evet, bir insan yaşamı için sonsuza dek orada kalsın. Amin! ”

Toplam arsa 7 kez okundu, bundan sonra suyun 7 gün boyunca karanlık bir yerde ısınması gerekiyor. Yeni ayın gününde, komplo sıvısından birkaç yudum almanız ve ardından her gün azar azar içmeniz gerekir.

Ağırlık normalleşene kadar ritüeli her ay eski ayda tekrarlarsa verimlilik artar.

Yüzme suyu

Ayin, azalan bir ayda gerçekleşir. Akşam geç saatlerde (gün batımından sonra, ancak gece yarısından önce), banyo suyuna 3 gül (beyaz, pembe ve kırmızı) bir bardak krem ​​ve yaprakları ekleyerek sıcak bir banyo hazırlayın. Göğüs haçını çıkarmadan banyoya uzanın ve 10 dakika boyunca görselleştirin, zihninizde kendinize ait bir portre yaratmaya çalışın - ince, güzel, zarif ve zarif. Sonra sıvıya çevirerek konuşun:

“Rahibe Voditsa, bana, Tanrı'nın kulu (adınız)bana yardım et Gül yaprakları ile süslenmiş sütü kutsal haç üzerine döktünüz. Kederimde, yardımımın derdinde. Tüm yağları benden, çok uzağa götürün. Güzel olmak istiyorum, zayıf olmak istiyorum, böylece ekstra ağırlık asla geri dönmeyecek. Amin! ”

Kelimeleri söyledikten sonra, bir süre banyoda kalabilirsin. Kural olarak, ilk sonuçlar törenden sonraki bir ay içinde kendilerini göstermelidir. Bu ayin, istediğiniz kiloya ulaşana kadar her ay tekrar edilebilir.

Darya Mironova'dan kırmızı iplik hakkında başka bir ritüel, bu videoda bakın:

İştahınızı azaltmak için su

Komplo, sanatçının iştahını azaltmaya yardımcı olur ve böylece daha az yemesini sağlar. Su dökülür, kaba bir bardak bardağa dökülür. Kelimeler 3 kez okunur:

“Deniz kraliçesi, su kızı. Tüm insanları vaftiz ediyor, yıkıyor ve yıkıyorsunuz. Senin gücünle, açlığımı kaldır ki bana işkence etmem. Beni yemeğe olan tutkumdan uzak tut, sanmıyorum da istemiyorum. En saf insan yemediği ve içmediği halde yalnız dua ile yaşadığı için siz deniz kızı, su kraliçesi beni güçlendirir, yemekten kaçınmam için bana güç verirsiniz. Dediğim gibi, öyle olsun. ”

Arsa üç kez telaffuz edildikten sonra, tüm sular yatmadan önce küçük yongalarda bir seferde içilir.

Pin
Send
Share
Send
Send