Rüya yorumu

Kocası eve nasıl getirilir - Evde güçlü bir komplo

Pin
Send
Share
Send
Send


Her birinde, en mutlu ve ideal bile, ilk bakışta aile, eşler arasında uyuşmazlık olabilir ve sonra kaçınılmaz boşanma hayaleti havada asılı kalmaya başlar. Sevgili kocasının aileden ayrılması, özellikle ailede bundan sonra bir baba olmadan büyümesi gereken çocuklar varsa, her kadın için bir trajedidir.

Büyü, bu sorunu çözmenin kendi yolunu sunar - kocayı aileye geri döndürmek için bir komplo uygulamak. Eşinin ayrılan kocasını aileye iade etmesine yardımcı olmak için tasarlanmış birçok ritüel vardır, bazıları oldukça güçlüdür ve eşin istediklerini elde etmesini çabucak sağlar. Her türlü sihirli efekt gibi, bu ritüellerin de belli şartlara uygun olarak yapılması gerekir.

Komplo için hazırlık

Komployu eşi aileye iade etmek için kullanma kararı kendiliğinden olmamalı ve umutsuzluk içinde alınmamalıdır. Bu tür ayinler aldatılmış eşinden özel eğitim gerektirir.

Öncelikle, karının büyüyü uygulamak istediği amaç için karar vermesi gerekir. Bir koca dönüşünü amaçlayan tüm dualar 2 türe ayrılabilir:

  1. Aile eşine dönmek için. Prodigal kocalarına geri dönmeleri için en kısa sürede yardım edecekler, fakat ailede sevgi ve anlayış olmayacak. İlişkiler kelimenin tam anlamıyla sıfırdan inşa etmek zorunda kalacak.
  2. Solmuş duyguları (aşk) koca geri döndü. Bu tür ritüeller daha karmaşık ve uzun ömürlüdür ve karının parçası için çok çaba gerektirir, ancak onlardan dolayı eski sıcak ilişkilerini yarı yarıya eski haline getirebilecekleri için teşekkür ederiz.

Töreni gerçekleştirmeden önce, kendinizi doğru şekilde ayarlamanız gerekir. Bunun için görselleştirmeden faydalanmak ve sevdiklerinizle olan ilişkinizi en iyi şekilde sunmak faydalı olacaktır. İletişim kurmak istemese bile, kocanızla eski ilişkinizi, uyumunuzu ve karşılıklı anlayışı iade etmek için bir hedef belirlemeniz şarttır. Olumlu bir tutum, özgüven savaşın yarısıdır.

Komployu uygulamadan önce, onunla dostane ilişkileri sürdürmek için eşini affetmen gerekiyor. Gözyaşları, bağırmalar, skandallar, bilgilendirme sadece büyücülüğü engeller. Sevgili adamın ihaneti ne kadar acı verici olursa olsun, biriken tüm şikayetler ve olumsuzluklar reddedilmelidir. Olumsuz duygular ve duygular aynı zamanda komploun kocanın dönüşü ve nihai sonuç üzerindeki etkisini de olumsuz etkilemektedir.

Büyü ile çalışmak için kurallar

Görevi kocasını aileye geri getirmek olan komplolar bir dereceye kadar sevgi büyüleriyle karşılaştırılabilir - bunlar aynı hareket prensibine göre farklılık gösterir. Bu nedenle, bunların uygulanmasına ilişkin kurallar benzerdir.

Sevgili erkeğin aileye geri dönüşü için komplolar ve dualar, büyümesi sırasında genellikle genç aylarda telaffuz edilir. Bunları yalnızca olumlu duygularla (yukarıda tartışılan nedenlerle) uygulamak gerekir. Eski sevgi, yalnızca şefkat ve hassasiyetle iade edilebilir.

Önemli bir nokta - komployu doğru bir şekilde almak. Kocanın hala ailede yaşayıp yaşamadığına veya ayrı bir yaşam sürmesine bağlı olarak, törenler 2 türe ayrılır:

  • eşleri birlikte yaşarken kullanılır;
  • Eş aileyi terk ettiğinde, bütün eşyalarını alarak.

Bir aile çöktüğü zaman, bütün araçların kullanımı haklı çıkar ve doğru ritüeli seçmek zor olmayacaktır. Eş, komplodan ne kadar erken yararlanmaya karar verirse, sonuç o kadar hızlı sonuçlanacak ve daha etkili biçimde ortaya çıkacaktır. En güçlü ve en etkin törenler, eşin aileden ayrılmasından ya da bir ilişki kurmaya başlamasından sonraki ilk 6 ayda elde edilir.

Kocanın geri dönüş yolları

Berry kompostosu üzerinde

Arsa, eşlerin birlikte yaşamalarını içermektedir. Büyüyen ayda, karısı meyve kompostosunu pişirmelidir (meyveleri kullanabilirsiniz, fakat tercihen kocanın sevdiği). Kompostosu kaynatırken aşağıdaki kelimeleri 3 defa okumanız gerekir:

“Meyveleri ayrı ayrı yetiştirdiler ve şimdi hep birlikte olacaklar. Öyleyse biz, Tanrı'nın hizmetkarları (karı koca isimleri)ayrı büyüdü, ama bundan sonra sadece birlikte olacağız. Amin! ”

Komposto bu karı bir erkeğe bir içki vermeli ve kendini içmeli Kısa süre sonra karşılıklı anlayış ve sevgi aileye geri dönecektir.

Evlilik yüzüğü

Sadece bir kez düzenlenen ritüel, diğer komplolarla birleştirilemez - gücü zaten harikadır. Kocanın aileden ayrı yaşadığı durumlar için uygundur. Genç aydaki cuma günlerinden birinde, akşam servisinden sonra kilisede kutsal su almanız gerekir. Evde, bu su kristal bir kaba dökülmeli ve orada alyansınızı alçaltıp akan su altında önceden durulamalıdır. Yüzüğü suya düşüren karının bir komplo kurması gerekiyor:

“Yüzüğün etrafında su kutsal ve saf, Tanrı'nın hizmetkarına olan sevgim (sevgili isim) temiz, kutsal ve kırılmaz. Tanrı'nın Kutsal Annesi, Meryem Ana, Mesih-Tanrı ile rica ediyorum, bana eşime döndüm, Tanrı'nın kulu (sevgili isim). Amin! ”

Yüzüğün ziyaret ettiği suyun bir yudumda içilmesi, solurken soluk tutulması ve yüzüğü doğru yerine (sağ taraftaki yüzük parmağı) yerleştirmesi gerekir. Ringlet'in karısı çıkarmadan bir ay içinde takılmalıdır.

Bir erkek ile bir kadın arasındaki ilişki hakkındaki ilginç videoya da bakınız:

Bakire için güçlü bir dua

Önceden bir dua etmek için, bir kilise mumu ve temiz kaynak suyu ile bir gemi hazırlamanız gerekir. Ayin, pazartesi gün batımından sonra büyüyen bir ayda yapılır. Mum ışığı, suyla birlikte bir kabın önünde durun ve şunu söyleyin:

“Ben, Tanrı'nın hizmetçisi (adınız)kilisede kendi annesi ve vaftiz annesi tarafından vaftiz edildi, hatta Rabbimiz En Kutsal Theotokos'un annesi altında. Meryem Ana, sana yalvarıyorum: yardım et, vaftiz ol, hayatımın tüm günahlarını bağışla. Beni duy ve isteğimi yerine getir: Aileme dön, eşim, Tanrı bana verilmiş, Tanrı'nın hizmetkarı. (eşin adı). Öyleyse ol! Amin! ”

Mum söndürülmeli ve su, Bakire'nin görüntüsünün yanına yerleştirilmeli ve hayat ortağınız geri dönene kadar orada tutulmalıdır. Yanında su koyduktan sonra, Bakire Meryem'in yüzünün hemen önündeki arsayı da okuyabilirsiniz.

Pin
Send
Share
Send
Send