Rüya yorumu

Bir erkek ya da kadın için Başak'ta Venüs: burç özellikleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir erkekte veya bir kadında Başak bölgesindeki Venüs, insanlara bazı karakter özellikleri ve mizaç verir. Daha iyi anlamak için bu makaleyi okuyun.

Genel özellikler

Başak'ta bulunan Venüs, reaksiyonu ve davranışlarında bir miktar engellenmiş, yavaşlayan insanları doğurur. Kural olarak, kısıtlamayla davranırlar, asildirler. Bu, duyguların ve duyguların bastırılmasından kaynaklanmaktadır.

Burçta böyle bir özelliği olan insanlar için tipik olan şey:

 1. Duygusallıklarını içe doğru sürüklerler, duyguları bastırırlar, kontrol etmeye ve disipline etmeye çalışırlar. Aynı zamanda, içlerinde oldukça duygusal kalırlar, bu yüzden enerji dengesizliği meydana gelir.
 2. Bu nedenle, çoğu zaman sevgisiz kalırlar, ilişkilerde problemleri olurlar, diğer, daha açık ve şehvetli insanlarla karşılaştırıldığında yetersiz kalırlar.
 3. Başak'taki Venüs, samimi olma, içtenlik, aşık olma ve duygularından korkmama gösterme yeteneklerini engeller. Ve ilişkinize makul ve soğuk bir bakışla bakmanızı sağlar. Zihnin açıldığı yerde, gerçek aşka yer yoktur.
 4. Asla kendini feda etmeyi gösterme ve aptalca şeyler yapma. Hayata rasyonel bir yaklaşımın her zaman gerçeğe karşılık gelmeyen en makul olduğunu düşünüyorlar. Kendi istek ve özlemlerini tamamen unutarak, başkalarının kuralları ve temelleriyle yaşarlar. Ruhunu takip etme.
 5. Ancak bu kişilerde görev ve sorumluluk duyguları çok fazla ifade edilir. Bu nedenle, mükemmel işçi, eş ve ebeveyn olurlar. Her ne kadar sadece kendilerine değil, akrabalarına da birçok çerçeve ve kısıtlama getirdiler.
 6. Mutlu evlilik, nadiren iç çelişkilerden ve kendi arzularının bastırılmasından kaynaklanır. Kararsızlık da onları engelliyor - sık sık fırsatlar görüyorlar, ancak kötü bir sonuçtan korktuğu için bunları kullanmıyorlar.
 7. Çoğunlukla tekrarlar hale gelirler ve tüm enerjilerini sadece çalışmak, kişisel yaşamlarındaki başarısızlıklardan bıkmak için bırakırlar.

Astrologların tavsiyesi: Venüs'ün doğum haritasındaki bu konumu ile, bir kişinin sezgiyi geliştirmesi, duygularını ve duygularını açıkça göstermeyi öğrenmesi gerekir; Sonra sevgiye ve olumlu duygulara açılabilirler.

Başak Venüs kadını

Gezegenlerin doğum haritasındaki böyle bir konumu, bir kadının sadece hedefleri belirlemek için değil, rahatlamayı, yaşamdan ve hayallerden zevk almayı öğrenmesi gerektiğini de göstermektedir. Diğer insanları olduğu gibi kabul edebilmesi, uzlaşmaya varması ve kendisini her şekilde sevmesi de önemlidir.

Önemli olan:

 1. Bu kadın her şeyde düzen ve mükemmelliğe kendini adamıştır. Bazı işler almak, sonuna kadar getirmek ve en yüksek kalitede sonuç verir.
 2. İnsanları iç saflığı, ifadelerdeki doğruluğu ve mütevazılığı, önemsizlere dikkatiyle çekiyor.
 3. Onun nedeni her zaman duygulara göre önceliklidir. Kendisini ve eşini bir ilişki içinde kontrol etmeyi ve genellikle her ikisini de kusursuz bir çerçeveye çekmeyi istiyor. İdeal insanların ve ailelerin olmadığını ve bazı partnerin eksikliklerine katlanmak zorunda olduğunu ve beklentilerini her zaman karşılayamayabileceğini anlaması onun için önemlidir.
 4. Sık sık, sadece rahatlamanız ve akışla gitmeniz gereken yerlerde, zihni açar ve analiz etmeye başlar. Sonuç olarak, durum herhangi bir mantıksal kanuna aykırı, beklentileri ile tam bir uyumsuzluk içinde ortaya çıkar.
 5. Aşk hayatına hemen değil, yavaş yavaş gelir. Güçlü bir tutku yaşamaktansa, erkeğe alışmayı tercih eder. Parlak duygular yaşıyor olsa bile, onları korkuttu ve bastırmayı, serin kalmayı istiyor.
 6. Her şeyde stabiliteyi tercih eder. Yaşam için açık bir plan yapması önemlidir, her zaman geleceği düşünür ve bir günde asla yaşamaz.

Astrolog tavsiyesi: negatife odaklanmayı bırakmalı ve her şeyde avı aramalısınız. Bu davranış biçimini bükmeye devam ederseniz, zaman içinde tüm en kötü beklentiler haklı çıkacaktır. Kişi etrafındaki her şeyi kontrol etmeyi bırakmalı ve her şeyin daima mümkün olan en iyi şekilde olduğunu anlamak için evreni rahatlatıp güvenmeyi öğrenmelidir. Sıkılığın kadın sağlığı ile ilgili sorunlara yol açmaması için duygusallığınızı ve cinselliğinizi bastırmayı bırakmanız önemlidir.

Başak Venüs bir adam

Bu oldukça güçlü bir adam, duygulara çok cimri. Onun nedeni duyguların ötesindedir, bu nedenle genellikle doğru olmayan, soğuk ve hesaplayıcı biri olduğu izlenimini verir.

Görüş astrologları:

 1. Kadını şanslı değil. İlişkilerinde aşırı talepte bulunacak çok kritik ve seçici bir ortak alacak. Romanın başında, arkadaşı bir dizi kontrol bekliyor: beklentilerini ve ideallerini karşıladığından emin olmak istiyor.
 2. Çok hesaplıyor. Evlenme teklifi yapmayı planlarken, önce böyle bir birliğin bütün faydalarını değerlendirin. Hiçbir şekilde duygularını düşünmüyor, kendi rahatlığı ve memnuniyeti onun için daha önemli.
 3. O bir işkolik. Çok iş ve her şeyin zamanı var. Nasıl para kazanılacağını bilmek her zaman profesyonelce büyüyor. Zorlu ve katı bir lider olan iyi bir analist, her şeyin düzenini savunur.
 4. Bir ilişkide despotik olabilir. Seçilmiş olandaki kusurları sürekli arayacak ve ilgilenmeden, aslında değişmek isteyip istemediğini düzeltecektir. Onunla zor - bir kadın ne yaparsa yapsın, çabalarını asla takdir etmeyecek. Etrafındaki herkesin yapması gerektiğine inanıyor.

Astrologun tavsiyesi: böyle bir erkeğin gereksinim çubuğunu başkalarına indirmesi gerekir, aksi halde er ya da geç tamamen yalnız kalır, kimse zulmüne katlanmak ister.

Pin
Send
Share
Send
Send