Rüya yorumu

Bir adamı hayal etmek için bir komplo: özellikleri ve amacı

Pin
Send
Share
Send
Send


Renkli ve gerçekçi rüyalar, özellikle sevilen ya da sempatik bir insanın katılımıyla gerçekleşirse, bellekte kalıcı olarak basılır. Bazen bu tür rüyalar bile belli eylemlere itiliyor. Bu nedenle uyku harika bir büyülü araç olabilir.

Eski günlerde, kızlar çeşitli komplolar kullanıyorlardı, yardımı ile bir erkeğin kendi hayallerini kurması için sevimli ve tatlı bir kalbe ilham vermeyi başardılar. Ve bu tür komplolar çok etkiliydi, çünkü rüyalar bilinçaltına sıkı sıkıya bağlıydı. Ve bildiğiniz gibi, bir insanın gerçek hayattaki hareketlerini güçlü bir şekilde etkiliyor, çünkü psikologlar bile hayallerin gizli arzularımızı ifade ettiğini ispatladılar.

Böylece, bir erkeği hayal etmek için bir komplo kullanmak, herhangi bir kız, bilinçaltından ilgilenen genç adama etki edebilecek ve böylece dikkatini kendine çekecek, kendini düşünmeye ve yeni ilişkiler kurmaya ya da mevcut ilişkileri güçlendirmeye itebilecektir. .

Ayin içinde özellikle belirtilmediği sürece, herhangi bir günde bir sevgiliyi hayal etmek için özel sihirli sözler söylemek mümkündür. Dolunay aşamasında okunan komploların özel bir gücü var. Yatmadan hemen önce ayin yapmak en iyisidir. Arsa başarılı bir şekilde çalışması için, sadece iyi bir fiziksel biçimde telaffuz etmek gereklidir. Şarkıcı şu anda kötü bir durumda olmamalı, hasta veya yorgun olmamalıdır. Ayrıca, genç bir adama yönelik olumsuz düşüncelerle bir ayin gerçekleştiremezsiniz. Ve elbette, istenen sonuç yalnızca büyünün gücünden şüphe duymuyorsanız, yeteneklerinizde ve bir komploya inanıyorsanız olacaktır.

Bir rüyadaki araziler güçlü büyülü efektler kategorisine ait değildir. Amaçları, bir insanın iradesini ve bilinçaltını bastırmak değil, onu zorlamak değil, onu yönlendirmektir. Bir erkeği hayal etmek için komplolar beyaz bir sihir tekniğidir, bu yüzden kullanımları hiç bir zarar vermez. Fakat bu onları sayısız kere kullanabileceğiniz anlamına gelmez - kötüye kullanım ters etki yaratabilir ve sevdiklerinizin rüyalarında görünmekten tamamen vazgeçeceksiniz.

En sevdiğiniz adam hakkında hayal kurmak için komplolar nelerdir?

Yuvarlak ayna üzerinde arsa

Bu arsa, küçük bir yuvarlak ayna üzerinde okunuyor, yüzünde sevgili adamın adı bir kalemle ya da kozmetik kalemle yazılıyor. Nefesinizdeki sıcak buharların aynaya temas etmesi için kelimelerin telaffuz edilmesi gerekir. Metni 3 kez okuyun:

“Aynanın pürüzsüz yüzeyine yansım, rüyamdayım. (Adamın adı) dinlen ve uyu ve beni bir rüyada gör. Amin! ”

Dikenli ayna yastığınızın altına yerleştirilmeli, böylece yansıma yukarı doğru yönlendirilmelidir. Geceleri, sevdiklerinizin katılımınızla ilgili bir rüya görmesi gerekir. Sabahları uyanmak, ayna akan su altında yıkanmalıdır.

Bu grafiği birkaç kez kullanabilirsiniz, ancak üzerine yazdırılan bilgileri kaybetmemek için temiz bir beze sarılmış aynayı saklayın.

Ay'da Arsa

Aya bak, çarmıhta ağzını geç ve konuş:

“Rüya - benimle ilgili, sadece senin için, Tanrı'nın kulu (adamın adı). Amin. ”

Bu arsa bir ayda en fazla 3 kez uygulanabilir.

Bir adam dumanı hakkında rüya görmek için bir komplo

Duman yardımı ile sevgili bir erkeğe kendini hayal etmesi için ilham vermek kolaydır, çünkü bilgi rüzgara verilecek. Bu arsa bir demet kuru ot gerektirecektir. Kendin pişirmen tavsiye edilir. Bunu yapmak için, yaz aylarında, kendi ellerinizle bir demet yeşil çimi koparıp kurulayın.

Bir demet alın ve en uzun çim bıçağını çıkarın, yastığınızın altına koyun. Yanmaz kabın kalanını açık arazide veya pencerede yazarak sözlerini yazınız:

“Dumanı dumanla, Tanrı'nın hizmetkarının önüne git (adamın adı). Böylece rüzgâr sislenir ve etrafta dolanır, böylece sevgilimi geceleri hayal edebilirim. Amin. ”

Duman varken her zaman bir komplo planla. Külleri samandan bırak.

Başka bir duman arsa

Eski süpürgeden 3 çubuk çekin ve bunları gece (balkona veya sokakta) ateşe verin. Sevdiğiniz kişinin yaşadığı yöne ve bir fısıltıda duman üfleyin:

“Dumanı şişiriyorum - tutkuyu seslendiriyorum. Yardım için külleri gönderiyorum - arkalarından izlenen birinin izinden. Tanrı'nın Kölesi (adamın adı), size bir rüya diliyorum. Bırak dinlenmesin, rüyalarında sadece bana bakar. Kırmızı aşkın kızı benim için olan sevginin ateşiyle yanmasına izin ver. (adınız)”. 

Fotoğraftaki arsa

Tek ve taze fotoğraflar çekin; sizin ve sevdikleriniz. Onları ön taraflarla bir araya getirin, doğal elyaftan (pamuk, keten) bir beyaz kumaş kapağına sarın, kapakta herhangi bir dikiş olmamalıdır. Fotoğrafları yastığınızın altına yerleştirin ve şunu söyleyin:

“Sevginin gücüyle Tanrı'nın hizmetkarını yalvarıyorum (adamın adı): beni bir rüyada gör. Lütfen beni tanı ve gel bana, sev beni ve bana sadık kal! ”

Yastığın altındaki bu fotoğraflar dilediğiniz kadar saklanabilir, ancak arsa her akşam güncellenmelidir (tekrar okunur).

Bir adamı hayal etmek için yağmur yağdırmak

Bu komploun özelliği, yağışlı havalarda, tercihen şiddetli yağmurlu ve şiddetli bir fırtınada okunmasıdır. Avuç içi yağmur damlaları altında yerine koyun ve sözlerini söyleyin:

“Damla, damla, yağmur, tamamen sansar. Ona bir rüya ver, bizi ver bizi gör. Bana bakmasına izin ver, yeterince görmüyorum. Beni sevsin, aşık olmayın. Yağmur yağdığında, güçlü ve güçlü, bu yüzden benim sözüm güçlü. Amin! ”

Uyumadan önce basit kelimeler

Geceleri, zaten yatakta, sevdiklerinizi, özelliklerini, birlikte olmayı hayal edin. Aynı zamanda:

"Seni hep hayal edeceğim."

Sonra sakince uykuya dalmak.

Pin
Send
Share
Send
Send