Rüya yorumu

Borç kurtarma arsa (beyaz büyü) nasıl okunur

Pin
Send
Share
Send
Send


Genellikle, ruhumuzun iyiliğinden, sevdiklerimize ve arkadaşlarımıza onlara borç vererek yardım ediyoruz. Ancak maalesef, borçlunun borcunun aylarca hatta yıllarca ertelendiği görülür. Bu senin durumunsa, beyaz sihrin yardımını kullanmanızı ve borcunu iade etmek için birçok komplodan birini uygulamanı öneririm.

Amacı borçluyu ödünç parayı iade etmeye zorlamak olan komplolar hane halkının büyüsüne aittir. Yüzyıllar boyunca bu sihri kurdu ve uzun tarihi boyunca bu tür ritüellerin performansının belli özelliklerini belirledi. Dolayısıyla, borcu iade etmek için komployu bağımsız bir şekilde uygulamaya karar verirken, aşağıdaki nüansları göz önünde bulundurmalısınız:

  • Eğer tutarsanız arsa başarılı olacak gelen ay;
  • döküntü kararları almaya değmez. Borçlunun borcunu iade etmek için acelesi yoksa, bunun kötü inancından değil, banal mali yetersizliğinden kaynaklanıyor olabilir. daha iyi Ayda 2-4 kez ona görevini hatırlatması için, ve karşılığında bir inkar alırsanıze ya da her defasında sizi belirsiz “kahvaltılar” ile besleyecektir, ancak o zaman ritüele gidecektir;
  • seçtiğiniz borcu iade etmek için ayin veya komplo kurmak, beyaz büyü cephaneliğinden olmalı. Borçlu, ödünç alınan parayı iade etmeyi reddetse bile, siyah ritüellerle uğraşmamayı şiddetle tavsiye ederim. Siyah komplolar nedeniyle, törenin yönlendirildiği kişi çok hasta olabilir, hatta ölebilir ve başkasının hayatını elden çıkarmanın sanatçı üzerinde olumsuz bir etkisi olur;
  • eğer arsa çalıştıysa ve borcunuzu geri almayı başardıysanız, bunun için borçluya teşekkür ederim. Kilisede onun için dua etmek faydalı olacaktır. Yani borçlunun adresinde topladığın tüm olumsuzları bırak, ki bu sadece ikinize de fayda sağlayacaktır.

Borç komploları gerçekleştirmek için nispeten kolaydır. Ve ritüeli önerilere tam olarak uymak, ödünç alınan paranın hızlı bir şekilde iade edilmesini garanti eder.

Borçluya komplo aracılığıyla borcunu iade etmek nasıl yapılır?

Borcunu iade etmek için bir komplo (ritüel olmadan)

Komplo, borçlunun unutkanlığından veya kötü niyetinden memnun kalmamanız doruğa ulaştığı anda okunur ve sabır zaten sınırdadır. Kelimeler aşağıdaki gibidir:

“Kör ateş ve özlemin gücü sayesinde, sana yalvarıyorum: borcumu geri ver! Her gün barış bulamazsınız, ancak takıntılı bir şekilde borcunuzu tam olarak getireceksiniz. Para harcamaya başlar başlamaz, hemen güçlü bir titreme hissedeceksiniz. Ne aldın, çabuk geri ver ve bir daha asla alma! amin (3 kez)!”

Arsa uyguladıktan sonra 13 gün bekleyin. Bu süre zarfında paranızı alamazsanız, arsayı tekrarlayın.

Videodaki borcun iadesi ile ilgili başka bir ritüele bakın:

Borç getirisinde beyaz büyü komploları (jeton başına)

Güvenli ritüellerden biri. Bir borçluya bir arkadaşınıza veya akrabanıza borçluysanız ve onunla olan ilişkiyi bozmak istemiyorsanız başvurabilirsiniz.

Cüzdanına bak ve küçük şeyler arasında parlak beyaz bir sikke bul. Sabahları parayı iğne yapraklı bir ağacın (çam veya ladin) altına gömün ve komplo sözlerini söyleyin:

“Bir madeni para gömeceğim, böylece Tanrı'nın hizmetkarını (Tanrı'nın hizmetçisi) zorlamak için görev bana geri dönecek (borçlunun adı) her şeyi geri ver Her şey bana nasıl geri dönecek - Kazıp herkese zarar vereceğim! ”

Saygılarımla, borçluya ödünç alınan miktarı iade etme imkânı olmasını diliyorum. Bozuk parayı gömdüğünüz yeri hatırlayın: borç size iade edildiğinde (ve bu yakında olur), arsada söz verildiği gibi kazmayı unutmayın.

Komplo maçları ile borcunu iade etmek

Yabancı bir kişiye para borç vermeniz ve kredinizi iade etme ümidinizi kaybetmenizin yardımı olacaktır. Kullanılan komplo, borçlunun vicdanını çağırıyor. Ayin için hazırlanın kiliseden gelen konik, kibrit tam kutu, bir fincan tabağı veya küçük tabak, beyaz şal.

Akşam geç saatlerde, yalnız kalın, tüm ışık kaynaklarını kapatın, masaya oturun. Önünüzdeki masaya bir fincan tabağı yerleştirin, yanına bir mum yerleştirin ve aydınlatın. Kibrit kutusunu açın, bir seferde bir maç yapın, yanan muma yakıp bir tabağa atın. Kibrit yakma sürecinde sihirli kelimeleri tekrar edin - gerektiği kadar:

“Ateş-ateş, borcu geri ödemeye yardımcı olun! Tanrı'nın kulunun (Tanrı'nın kulu) kederli düşüncelerine ve işkencelerine (borçlunun adı) (a) bana her şeyi vermediği zaman işkence gördü! Yakında bana ulaşmak için bana dön! ”

Mum ve tüm kibritlerin yanmasını bekleyin. Eşyalardaki mumların ve küllerin kalıntılarını topla, beyaz bir mendille sar, çantanıza koy (para departmanına) veya para tuttuğunuz başka bir yere. Borcunu geri alana kadar sakla. Ve bundan sonra - gömmek veya atmak.  

Borçlunun adı simgesi olan güçlü ritüel

Borcun iade edilmesine yardımcı olur borçlu adı simgesiHerhangi bir kilise dükkanından satın alınabilir. Hazırla ayrıca masa örtüsü veya şal (aşırı durumlarda, bir bez parçası) siyah ve küçük ayna.

Masanın üzerine bir masa örtüsü (mendil, kapak) yerleştirin, üstüne bir ayna yerleştirin (ön tarafı aşağı gelecek şekilde) ve aynaya bir simge yerleştirin. Avuçlarınızı ortaya çıkan kompozisyonun üzerine koyun - sanki onları ateşte ısıtıyormuşsunuz gibi Sonra arsa 40 kez okuyun:

“Tanrı'nın hizmetkarı olsun (borçlunun adı), benden aldığı her şeyi iade edecek. Ve eğer geri dönmezse - 100 kat daha fazla kaybetmesine izin verir, sağlığını kaybeder, barışı bilmez, sonsuza dek sefil ve fakir olur! Öyleyse ol! Amin! ”

Dikkat! Ayin çok güçlü ve olumsuz sonuçlara yol açabilir (hasar olarak çalışır). Diğer ritüeller işe yaramazsa, sadece son çare olarak kullanın!

Görev iadesinden sonra şükran duası

Borçluyu affetmek ve borcunuz size iade edildikten sonra komploun olası olumsuz sonuçlarını ortadan kaldırmak için bu kelimeleri okumanızı öneririm. metin:

“Dün için evet, bugün için evet, şimdi için yarın için seni affediyorum. Rab benim şahidimdir. Ve sen (borçlunun adı)o zamandan beri o bir yargıç. Ve artık seni yargılamıyorum, Lord'un yardımını istiyorum. Ben, (benim adım), Tanrı'nın kulu (Tanrı'nın kulu), sadık, vaftiz (evet) ve dürüstüm. Öyleyse ol! Amin! ”

Pin
Send
Share
Send
Send