Rüya yorumu

Bir kız veya oğlan aşkıyla beyaz büyünün arsaları - evde nasıl okunur

Pin
Send
Share
Send
Send


Aşk insan hayatındaki baskın konumlardan biridir, temelidir. Herkes gerçek aşkıyla tanışmak istiyor. Birisi yıllarca ikinci yarıda bir toplantı için beklemeye hazır ve birileri her şeyi bir kerede istiyor. Sabırsız beyaz büyünün yardımı olabilir.

Aşk için sihirbazlık komploları her zaman popülerdi ve bu güne kadar hayatta olmaları şaşırtıcı değil. İstedikleri bir ilişki kurmak için birçok insanın gerçek aşkıyla tanışmalarına, nişanlı ya da nişanlılarla yakın kader toplantısı yapmalarına yardımcı oldular. Bu büyüleri şimdi taleplerini kaybetmedi.

Evde sevişmek için komplo kullanımı için genel kurallar

Aşk komploları yeni şeyler yaratmayı, yani yeni duyguların doğmasını ve yeni ilişkilerin kurulmasını amaçlamaktadır. Sonuç olarak, telaffuzları için en iyi dönem ayın büyüme aşamasıdır. Ayin günü gelince, onu cinsiyetine göre seçmek gerekir. Kızlar ve kadınlar için kadınların günleri tercih edilir - Çarşamba, Cuma, Cumartesi; Güçlü yarı erkeklerin temsilcileri için (Pazartesi, Salı, Perşembe).

Sihirli sözler, sakin ve huzurlu bir durumda telaffuz edilmelidir. Daha önce çarptığınız kişilerle ilişkileri geliştirmeye çalışın - etrafınızdaki pozitif aura sadece ritüele yarar sağlayacak. Ayrıca, sevilen kelimeleri okumak için iyi bir şekilde hazırlanmaları önerilir: 3 gün boyunca, oruç tutulması için alkol kullanımını tamamen bırakma. Unutma ki, aşk arsa tamamen yalnız okunmalıdır.

Uygulamada sihir uygulama deneyiminiz yoksa, beyaz sihirle ilgili olan komploları seçmenizi tavsiye ederim. Oldukça basittirler ve hafif etkileriyle karakterizedirler. Ve hala aşk üzerine beyaz lekeler (aşağıda verilen yöntemler dahil) kesinlikle güvenli olarak kabul edilir. Ancak, tüm durumlar için uygun değildir. Sihirli kelimelerin kullanılmasının sonucu, ritüelde iki katılımcı arasında zaten bir sempati olduğu zaman olacaktır.

Eğer bir komployu aşka uygulamak istediğiniz kişiyle ilgili olan kişi, sadece sevmediğinizi hissederseniz, o zaman komploun işe yaramayacağından, olumlu bir sonuç beklemenin faydası olmaz. Ne yazık ki, ama burada muhtemelen mağdurun iradesini bastıran ve sanatçı (veya müşteri) ritüeline gerekli duyguları dayatan güçlü, kara büyü kullanmayı düşünmeniz gerekecektir.

Sadece kara büyücülük yapmanı tavsiye etmiyorum - kara büyü çok tehlikeli ve tahmin edilemez. Bu durumda en iyi çözüm, bir uygulayıcının yardımına başvurmak olacaktır.

Hayatında sevişmek nasıl: evde okumak için komplo

Aşkı çeken güçlü arsa (kızlar için bir yol)

Bu yöntem, kalbe çekilen bir erkek arkadaşı ile ilişki kurmak isteyen kızlar için uygundur. Önceden satın almanız gerekir yeni masa örtüsü ve 3 kilise mumlarıhazırlamak kırmızı ışık ve bir bez parçası (veya peçete). Ayin, büyüyen bir ay boyunca tek başına yapılır.

Masanın üzerine bir masa örtüsü koyun, üzerine 3 mum koyun ve onları aydınlatın. Aşağıdaki sihirli kelimeleri söyle:

“Lord, aman Tanrım, En Yüce Lord, Ben, Hizmetkarın (adınız), Sana güveniyorum ve sana dua ediyorum. Tanrı'nın kulu (adamın adı) beni getir Etrafında yüksek bir duvar, derin bir çukur, aşılmaz bir çit yaratır. Etrafımızdaki giriş ve çıkışlar kapanır, böylece sadece ikimizdik ve hayattan zevk alırız. Böylece beni hatırlıyor ve ruhu benden uzak bir özlemle doluydu. Lord, güçlü ve güvenilir olması için tüm çitleri kapatır. Hoşçakal Tanrı'nın hizmetçisi (adamın adı) Kimsenin açmayacağı kilidi seveceğim. Sadece bu şekilde. Amin. ”

Grafiği okuduktan sonra, mumlardan birini söndürün. Sonra ikinci kez, sihirli kelimeleri söyleyin ve ikinci mumu söndürün, üçüncü mektubu söylediğinizde de üçüncü mumu söndürün. Cinder çubukları kırmızı iplik ile birbirine bağlanır, bir bez veya peçeteye sarılır ve erişilemez bir yere gizlenir.

Bir kızın sevgisine dair bir komplo (erkeklerin bir yolu)

Arsa açıklandı gümüş çatal bıçak takımı (kaşık, çatal veya bıçak)o zaman adam sevgisini istediği kızın evine atmak zorunda. Metin aşağıdaki gibidir:

“Filizler - filizler, yapraklar - yapraklara, çiçeklere - çiçeklere, kalplere - kalplere. Dünyanın suyu ve kanı, karşılıklı sevgi verir. Gündüz, geceden uzaklaşıyor, Tanrı'nın kulu (kızın adı)seni güce sahip olduğum sürece seni sevdiğim kadar sev. Şeytanlar taşıyacak, melekler getirecek. Amin. ”

Bu videoda komplo kurmanın başka bir yolunu görün:

Ailede sevgi ve barış için bir komplo

Aşağıda verilen arsa, özellikle karı koca birbiriyle sık sık çatışırsa, ailede barışı, uyumu, sevgiyi ve uyumu iyileştirmeye yardımcı olur. Yeni aydaki sevilen sözler karısını söylemeli. Arsa okundu bir bardak suiçinde çözüldü çay kaşığı bal. Metin aşağıdaki gibidir:

“Tanrı'nın hizmetkarını kapatıyorum (eşin adı) her türlü kavga, dedikodu ve anlaşmazlık üzerine, kendi suç ve küfürleri dışında. Güvenli kilitler kilitlenir, güçlü zincirler kapanır. Okyanustaki tüm suyu içene kadar kimse benim arsamı kırmaz. Kimse konuşmalarımı duymayacak ve ben karışmayacağım. Bu, gerçek olacak dedi. Amin. ”

Vodichku bazı eşleri içmeli. Karısı sessizce çayında kocasıyla karıştırabilir.

Pin
Send
Share
Send
Send