Rüya yorumu

Bir erkeğin veya bir erkeğin tepesini nasıl okuyabilirsin?

Pin
Send
Share
Send
Send


Sevgi bölünmemiş duygular veya sinir bozucu talip şeklinde bazen hoş olmayan çeşitli sürprizler sunar. Bazen de reddedilen genç bir adamın intikam almaya başlaması ve kızın saygınlığını yaşadığı çeşitli söylentiler başlatması başlar.

Bu durumda ne yapmalı? Büyü, bu sorunu çözmek için hızlı ve etkili bir yol sunar - bir erkeğin kelepçesini yapmak için.

Adamın manşetinin şartları

Zirve, sempati, sevgi, tutku ve sevginin imhasını amaçlayan bir ayindir.. Tüm ayinlerde olduğu gibi ayın düştüğü zaman yaka yakıcı hareketlerle gerçekleştirilir. Bazen dolunay boyunca yapılan ritüeller vardır.

Bir erkeğin arkasını geri çevirme kararı kesinlikle kasıtlı olmalı. Öncelikle, ritüelin her iki katılımcının da yararına olacağından emin olmanız gerekir: onları istenmeyen duygulardan kurtarın, özgürlük verin ve mutluluğunuzu başkalarının yanında kurma şansını verin. Bununla birlikte, intikam ya da nefret yakalamasını gerçekleştirmek için, neredeyse tam bir güvenle, bunun zarar olarak hareket edeceğini söyleyebiliriz. Aşk büyüsünün kullanımı her zaman bir sorumluluktur ve büyük ölçüde, kendisi ve bundan muzdarip olabilecek diğer insanlar için.

Ayinin etkinliği ve istenen sonucu elde etmek için, haftanın belirli bir gününü seçmesi gerekir. Bizim durumumuzda, kendini genç bir erkekten uzaklaştırmaktan bahsediyoruz, bu yüzden kesinlikle kadınlar günlerinde yapılmalı. Bunlar Çarşamba, Cuma ve Cumartesi olarak kabul edilir.

Aynı zamanda, ritüelin güvenliğine dikkat etmek ve bir şeyler yaptıktan sonra da arzu edilir. Bunu yapmak için, bir kiliseye veya tapınağa gidip herhangi bir otomat simgesine bir mum koymak yeterlidir. Kiliseye gitmeden ve ayin öncesi: Yararlanmak istediğiniz adamın sağlığı için bir mum koymak, Yüksek Kuvvetlerden nimetlerini istemek ve kendinizin - başkalarının kaderinde değişiklik yapma izni istemek yararlı olacaktır. O genç adama mutluluk dileyeceğinize ve Allah'a verdiği herhangi bir kararı vereceğinize Tanrı'ya söz verin. O zaman yaka, gerçekten de ortaya çıkacak ve her ikiniz için de mümkün olduğunca güvenli olacak.

Kelepçeler ve sonuçları hakkında ek bilgiler videoda görülebilir:

Bir erkek yaka nasıl yapılır - kendini oku

Tekniğe dönüşen ritüel birçok şey var. Mutsuz ya da istenmeyen sevginin kurbanlarını defalarca kurtarmış olan birkaç yoldan bahsedeceğim. Avantajları performansın sadeliğinde yatmaktadır, bu nedenle davranışlarıyla ve bağımsız büyülü pratiklerin olmadığı insanlarla başa çıkabilirler. Ek olarak, aşağıda açıklanan yöntemler yüksek verimlilikle karakterize edilir.

Kendini sudaki adamdan uzaklaştırmak (mutsuz aşk)

Ayın ayındaki ayinleri yapın. Şeffaf bir sürahiye temiz su, doğal bir kaynaktan (kaynak, nehir) veya bir kuyudan yazın. Pencere eşiğine bir sürahi su koyun - böylece gece ışığının ışığı sıvıya düşer. Şafağa kadar beklemeye bırakın ve yeni günün gelmesiyle birlikte kabı karanlık bir yerde saklayın - güneş ışığının suya düşmesi imkansızdır. Üst üste 3 gece yukarıdaki adımları tekrarlayın. Üçüncü gece, şafaktan önce uyan ve aşağıdaki komplo yardımı ile bir sürahi su söyle:

“Su berrak ve saf, su sakin, ayın kutsallaştırdığı, kimseyi özlemeyin, kendinize akın ve keder yok. Acımı çek, seninle al, böylece keder veya keder bilmeyeceğim. Anahtar gökyüzünde, kilit ise denizde. Amin. ”

Su konuşmaya başladıktan hemen sonra iç, sevgilinizin görüntüsünün havada nasıl çözüldüğünü ve kaybolduğunu gösterir. Ayini sonuçlandırmak için, “Babamız” duasını 9 kez söyleyin.

Kendini top ve rüzgardaki adamdan uzağa çevirme (evrensel yol)

Bu yöntem olanlar için iyidir. hem karşılıksız hem de mutsuz sevgiden kurtulmak için ve beyefendinin kalbini ondan uzaklaştırmak için kullanılabilir. Ayrıca azalan bir ayda gerçekleştirilir.

Siyah bir balon al. Küçük bir kağıda otvorozhit yapmak istediğiniz adamın adını yazın ve bu notu topun içine koyun. Topu şişirin ve herhangi bir yüksekliğe gidin - tercihen rüzgarlı bir günde. Siyah topun nota rüzgarın içine sokulmasına izin verin:

“Rüzgarlarda, Tanrı'nın hizmetkarının sevgisini salıyorum (adamın adı). İsteğe bağlı olarak, uzak mesafeden uçmak, kendimin başka bir payını seçmek. Tarlaların, denizlerin, köylerin ve şehirlerin üzerinden uçun. Dünyanın en kenarında, uzaktaki huzuru bulun. Benden (adınız) dön ve kalbini kopar. Özgür iradesine izin verdim, nerede Tanrı'nın kulu (adamın adı) mutlu bir pay bekliyorum. Amin. ”

Düşen yapraklar üzerinde sonbahar yaka

Yaprakların ağaçlardan düştüğü mevsimde, sonbaharda, azalan bir ayda gerçekleştirilir.

Bir yaka için, meyvesi olmayan herhangi bir ağaçtan 3 düşen yapraklar alın. Yapraklar kurutulmamalıdır. Yazılan veya toplanan iğneye bir iğne ile bırakmanız gereken kişinin adını bırakır. Geceleri, bazı tepelere gidin (aşırı durumlarda, çok öykülü bir binanın çatı yapacaktır). Yapraklar rüzgarı dünyanın farklı yerlerinden sağlar. Her sayfada aynı anda aşağıdaki kelimeleri söyleyin.

“Düşmüş ve solmuş yaprak, Tanrı'nın hizmetkarının (çocuğun adı) boş düşünceleri yanınıza alın. Ondan kelepçeler, barış ve özgürlük yardım buluyorum. Tuş kilidi Öyle olsun! ”

Töreni tamamladıktan sonra derhal evinize gidin ve yatın.

Videoyu izle: GTA 5'TE SAKIN BU NUMARAYI ARAMAYIN! Sapık Kadın (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send