Rüya yorumu

Adamın veya erkeğin aşk büyüsünü nasıl okuyabilirim?

Pin
Send
Share
Send
Send


Melankoli için bir aşk büyüsü kelimenin tam anlamıyla bir aşk büyüsü değildir. Etkileri ve nihai hedefi, daha çok kuruma gibidir. Bu nitelikteki komplolar, temel olarak, bir kişiyi bir ilişkide ilk adımı atmaya, büyük bir kavgadan sonra uzlaştırmaya, ayrıldıktan sonra geri dönmeye veya kendisinden daha fazla dikkat çekmeye teşvik etmek için kullanılır.

Melankoli için bir aşk büyüsü, geleneksel philtreating ritüellerinden daha hızlı hareket ile karakterize olması gerçeğinden farklıdır. Kurbanın enerji alanında çok özlemli bir program hazırladı. Onun etkisi altında, şaşkın insan özlemeye başlar ve törenin sanatçısı veya müşterisini özlüyor. Ritüeli yapan kişiyi görmek, onunla temasa geçmek için çok büyük bir arzusu var, düşünceleri yalnızca özleminin nesnesi hakkındaki düşüncelerle meşgul.

Sürekli endişe hissi ve tüm bu deneyimler yerine, barış ancak mağdurun kendisini büyüleyen kişinin yanında olduğunda gelir. Büyülenmiş durum bu bir bağımlılığa çok benziyor.

Tehlikeli aşk nedir melankoli: büyünün sonuçları

Özlem için çoğu aşk büyüsü kısa ve hafif bir eylem var. Etkileri, yüklenici (veya müşteri) tarafından belirlenen hedefe ulaşılana kadar devam eder.

Ayindeki tüm katılımcılar için en iyi huylu etki melankolide aşk büyüsünün niyet ile kullanıldığında karakterize edilmesidir:

  • Doğal sempati varlığına tabi olarak kişiyi ilişkinin başında ilk adıma zorlamak;
  • büyük bir kavgadan sonra makyaj;
  • Uzun süreli ilişkilerde soğuk duyguları uyandırmak.

Yukarıdaki durumlarda ritüelin olumsuz sonuçları asgari düzeyde olacak ve ayin genel olarak olumlu yönde çalışacaktır.

Üzüntü için aşk büyüsü intikam veya nefretten yapılıyorsa ya da çok güçlü bir ayin kullanılıyorsa, başka bir şey var. Çoğu büyü, bundan acı çekecek. Ayin sırasında oluşan müşteriye yönelik ciddi özlem, mağdurun genellikle ilgisizliğe ve yaşama olan ilgisini, uyku, iştahsızlığı ve huzuru kaybetmesine yol açar. Ayin etkisi altında, büyü, tamamen alkollü ve uyuşturucu bağımlısı, tamamen intihar eğilimleri artabilir.

Mağdurun kırılmış kaderi, törenin sanatçısından uzaklaşmayacak - eylemleri için karma yasasına göre, ödemek zorunda kalacak. Bu nedenle, özellikle bir kişi olumsuz duygular tarafından boğulmuşsa, melankoli için güçlü bir aşk büyüsü kullanma kararı kesinlikle kasıtlı olarak değerlendirilmelidir. Melankoli için güçlü bir aşk büyüsü, sadece son çare olarak kullanılması gereken büyülü bir etkidir.

Melankoli için aşk büyü kendini gerçekleştirme yolları

Aşk büyü, melankoliye neden oluyor, çok şey var. Başvuru için, en popüler törenlerden alıntı yapacağım. Büyülü bir ay boyunca, aşk büyüsünün baskın bir parçası olarak gerçekleştirilirler.

Rüzgarda aşk büyüsü (melankoli için)

Aşağıdaki arsa rüzgarlı havalarda telaffuz edilir. İdeal olarak, bu açık havada, doğada, bir alanda veya bir ormanda yapılmalıdır. Bu mümkün değilse, pencere açıkken, evde aşk sözcüklerini okuyabilirsiniz. Metin aşağıdaki gibidir:

“Dünyevi rüzgarlar, güçlü kasırgalar, üflersin ve öfkelenir, Tanrı'nın hizmetçisine dağılırsın (büyülenmişlerin adı) geçmek Onu salla, bük ve onu benim için kurut. (adınız) söyle bana. Böylece bir rüyada yeterince uyuyamadığı, yiyecekte yeterince yemek yemediği, içme konusunda sarhoş olmadığı, yürüyüşlerde ulaşamadığı. Böylece Tanrı'nın kulu tekrar yürümeyecek (büyülenmişlerin adı) acı içinde, çekti, kederli, benim için kederli. Sözlerim doğru ve güçlü, düşüncelerim keskin ve inatçı. Arzu - bıçak keskin, acı daha güçlüdür. Öyle olsun. ”

Çiftler için özlem için aşk büyüsü

Bu tören, eğer koca ona dikkat etmeyi bıraktıysa ve ilişkileri bir soğutma aşaması geçiriyorsa karısından faydalanabilir.

Ayin öncesi kocanın kocası için yeni bir çift çorap alması gerekir. Bu tek başına yapılmalı, diğer alıcıların varlığı arzu edilmez. Malları öder ve satıcıdan alırsanız fısıldamanız gerekir:

“Çorap almıyorum ama canımı ehlileştiriyorum (kocanın adı)”.

Eve geldiğinizde, çorapları tersine çevirmeniz ve her birine çoraplara benzer bir iplikle küçük bir haç nakışlamanız gerekir. Bir komplo kurmak için nakış sürecinde:

“Haçları işlemiyorum, ama Tanrı'nın hizmetkarının kalbini (kocamın adı) ateşli kalbime dikiyorum”.

Haçlar işlendiğinde, çorapların katlanması, ellerinle örtülmesi ve başka bir komplo kurmak:

“Bugün, yarın, sonsuza dek, aylarca, soğuktan beri, çorapların seni kurtaracak, ben de seni kalpten beslenmiş undan kurtaracağım. Çorap veririm, kendimi veririm. Benden çorap alıyorsun ve kendini bana veriyorsun - bir saatliğine değil, sonsuza dek. ”

Karışık çoraplar eşe hediye olarak sunulmalıdır. Bunu en iyisi Çarşamba veya Cuma günü, ritüelin bitiminden hemen sonra (bu amaçla ritüelin kendisi haftanın bu günlerinde yapılabilir).

Bir parça et için özlem için bir aşk büyüsü

Ayin, bir erkeğe aşık olmayı hayal eden kızlar için uygundur. Bunu yapmak için önceden satın almanız gerekir. et parçasıhazırlamak 3 simgeler - Kurtarıcı, Theotokos ve St. Nicholas.

Ayin yalnız yapılır. Prosedür:

  1. Odaya kendinizi kilitleyin, masaya 3 simge koyun, önüne bir parça et koyun.
  2. Avuç içi bakarken, ellerinizi etin üzerine uzatın.
  3. Görselleştirmeyi etkinleştirin - düşüncelerinizde sevgili bir adamın imajını yeniden yaratmak, mümkün olduğunca ayrıntılı bir şekilde sunmak.
  4. Bağlanmayı başardığında, bir komplo söyle: “Bir köpeği kovalayan bir köpek gibi, yıldızlara uluyan, aynı köle gibi (adamın adı) Beni her yerde takip ettim ve melankoliden uluştum. Köpek havlar ve kapı kapanır. Öyleyse ben, Tanrı'nın hizmetkarı mıyım? (adınız)bir kölenin kalbi (adamın adı) Ben kilitlerim, kilitlerim, gömürüm, gömürüm. Dudaklar, dişler, deniz okyanusunda anahtar. Amin. ”
  5. Grafiği okuduktan sonra, başıboş dolaşan köpeği beslemek gerekir.

Pin
Send
Share
Send
Send