Rüya yorumu

Fotoğrafın üzerinde bulunan ve kaldırılamayan yaka

Pin
Send
Share
Send
Send


Aşk yaprağı aşk büyüsü, özellikle insanlığın dişi yarısı arasında her zaman talep görmüştür. Hem kırgın, terk edilmiş eşler, hem de başkalarının kocalarını dürten metreler ve insanlar arasındaki istenmeyen bir aşk ilişkisini durdurmak için gerekenler kelepçeleri kullandı.

Fotoğraftaki yakaın özü nedir?

Belki de bu grubun en popüler ayinlerinden biri fotoğraftaki yaka. Asgari çaba, istenen fotoğrafın nispeten kolay erişilebilirliği (özellikle modern internet teknolojileri ve sosyal ağların gelişimi ile ilgili), hızlı ve etkili bir sonuç bu ayin ile ilgisini belirleyen özelliklerdir.

Fotoğrafın üzerindeki yaka hareketi, insanlar arasındaki enerji bağlarını zayıflatmayı ve sonuçta ilişkinin sonuçta tamamen kopmasına yol açan soğuk algınlığı duyguları ve uyumsuzluğu hedeflemektedir. Ayin sonucu genellikle tamamlandıktan birkaç gün sonra ortaya çıkar.

Yıkıcı bir etkiye sahip olan bütün ayinler gibi, en çok da, azalan ay döneminde, bir yaka yapılır. Ayin için kullanılan fotoğraf, başka hiçbir insan veya hayvan olmadan taze (1 yıldan eski değil) ve net olmalıdır. Aşırı durumda, gerekli fotoğraf yoksa, boş yere bir kağıda saptırılmış kişilerin resmini çizebilir ve adlarını imzalayabilirsiniz. Tabii ki, bu durumda sonuç çok daha zayıf olacak, yaka bile hiç çalışmayabilir.

Büyülü etkinin amacına bağlı olarak, üç ana ritüel türü vardır:

  • fotoğraftaki rakibe ait yaka (rakip);
  • fotoğrafta kocasının karısının yakalanması (karının kocası);
  • fotoğraftan erkek (kadın) uzak yaka.

En tehlikeli ve riskli (olumsuz sonuçların tezahürü nedeniyle), özellikle de ailenin güçlü ve mutlu olması durumunda, yaka evli bir çifte konduğunda, ikinci tür ritüel olarak kabul edilir. Bu durumda ritüelin sanatçısı (veya müşterisi) için geri dönüş olasılığı neredeyse yüzde yüzdür. Ayrıca bir kelepçelemenizi, intikamlarını, hırslarını ve nefretlerini sürdürmelerini tavsiye etmiyorum - geleceğiniz için bu adıma çok pişman olacağınıza ve belki de tüm hayatınızı ödeyeceğinize inanıyorum. Merhamet için karma yasası bilmez ve kesinlikle size tam olarak geri döner.

Fotoğraflar üzerinde bir yaka nasıl yapılır?

Ortak fotoğraflar için yaka rakip

Bir ritüel gerçekleştirmek ortak fotoğrafçılık Ayrılacak olan kadınlar ve erkekler, ve - siyah mum. Prosedür:

  1. Bir mum yak.
  2. Fotoğrafı bir hareketle ikiye bölün - böylelikle erkeği ve içinde tasvir edilen kadını ayırır. Kırıldığın zaman, arsa söyle: “Bir fotoğrafta artık beraber olmadığın gibi, yaşamda asla yanında olamayacaksın. Birinin çatısı altında yaşamayın, masada yemek yemeyin, içmeyin, yalnız yatakta yatmayın, sevmeyin ve birlikte olmayın. Sonsuza dek sonsuza dek. ”
  3. Fotoğrafın iki yarısını bir araya getirin ve küçük parçalara ayırmaya başlayın. Bu süreçte tüm olumsuz duygularını, tüm birikmiş öfke ve düşmanına karşı nefretini koy.
  4. Fotoğrafın yalnızca küçük parçaları kaldığında, onları mumdan balmumuyla doldurun, arsaları okuyun: “Balmumu ile dökün, sevginizi parçalara ayırırım, parçaları düzeltmek. Yine bağlanamazsınız, yine sevmezsiniz. Bir kedinin faresinde olduğu gibi, bir kedinin bir köpeğinde olduğu gibi, ısırırsınız, yalnızca savaşırsınız, sonsuza kadar sevmeyeceksiniz ve affedilmez. Öyle olsun. ”
  5. Mumu söndürün, bal mumu sertleşinceye kadar bekleyin. Balmumu ve fotoğraf parçalarını ormana çekin ve nemli toprağa gömün.

Kocasının aileye geri dönmesi için fotoğrafın üzerinde yaka

Bu ayin için, rakibinin yeni fotoğrafı. Hazırla ayrıca keskin makas. Prosedür:

  1. Bir rakibin fotoğrafını çekin ve birkaç yerde makasla kesin, ancak fotoğraf parçalara ayrılmaz. Şu anda sadece eşin geri dönüşünü ve metresine olan nefretini düşünün.
  2. Makasla manipülasyonu tamamladıktan sonra, derhal sağlam fotoğrafı hemen çöp tenekesine alın ve en yakın çöp kabına gidin. Çöp kutusunun içeriğini kabın içine (tabii ki fotoğrafla birlikte) dökün ve şöyle söyleyin: “Bu çöp evden ayrılıp süpürüldüğü için, imajınız da değişiyor (rakibin adı)sonsuza dek kaybolacağım adamımın kafasından (kocanın adı) ve çözün. "

Bu katılım töreninin ilk sonuçları birkaç hafta içinde ortaya çıkacak.

Fotoğrafın üzerinde yaka

Bir erkek için kendi hislerinizi durdurmanız gerektiğinde kullanılır - bölünmemiş, talihsizlik ve acı veren. Ayin, bir kişiye duygular doğal olarak, sihirli müdahale olmadan ortaya çıkarsa kullanılır.

Gerekli su hazırlığını gerçekleştirmek. Su, doğal bir kaynaktan (kaynak) alınmalı, kristal bir kaba dökülmeli ve dolunay boyunca, arka arkaya 3 gün, 14., 15. ve 16. ay günlerinde ay enerjisi ile doldurulmalıdır. Bunu yapmak için, ay yükseldikten sonra, ay ışığına su dolu bir gemi maruz bırakılır ve gece ışığı geldikten sonra kaldırılır (takvimdeki tam zamanı belirtin) - ve 3 gündür. Bugünlerde uygun şekilde kendinize karar vermeniz gerekmektedir - sevgilinize üşütme ve yabancılaşma hissetmeye çalışın, onlara sunulan tüm hediyelerden ve kişisel eşyalarından kurtulun. Ay suyu hazır olduktan sonra ritüele ilerleyin.

Ayin için, al su, eski sevilen birinin fotoğrafı, siyah ya da mavi mum, siyah bir bez parçası. Soyun çıplak. Fotoğrafı siyah bir bezle sarın, masanın üzerine yerleştirin, yanına suyla bir mum ve bir mum yerleştirin. Bir mum yak ve aydan yardım istemek için kendi sözlerini sor. Fotoğrafı genişletin ve saygısızlıkla üzerine birkaç kez tükürün. Arsa söyle: “Kalbimden çıkmış, (erkeğin adı)! Hayatımdan çık (erkeğin adı)! Düşüncelerimden uzak (erkeğin adı)”. Kelimeleri uygun gördüğünüz kadar tekrarlayın (iç sesi dinleyin).

Sonra fotoğrafı mumun alevi içinde yak. Elde edilen kül alnınızı ve kalp bölgenizi ovalar. Artıkları toplayın ve bir bez parçası ile sarın. Suyun üstüne eğin, parmak uçlarını nemlendirin, külü bulaşmış yerleri şu kelimelerle yıkayın: “Ayı yık, hüzün ve benden özlem!”. Töreni tamamladıktan sonra mumu nefesiyle söndürün, temiz bir havluyla silin, temiz (veya yeni) kıyafetler giyin ve yatın. Ayin çok güçlü olarak kabul edilir. Etkisi size zayıf görünüyorsa, başka bir ay boyunca tekrarlayabilirsiniz.

Pin
Send
Share
Send
Send