Rüya yorumu

Evde bir rakip üzerinde güçlü razorka

Pin
Send
Share
Send
Send


Hayatta bazen iki veya daha fazla insanın ilişkisinin istenmediği ve durması gereken durumlar vardır. Magic bu soruna kendi çözümünü sunar - pazarlık için bir ritüel. Rakipteki güçlü razorka, kişilerarası temasları hızla sıfıra indirmeye yardımcı olacaktır.

Ayin karakteristik özellikleri

Rakibi dağıtmak, amacı kavgaları ve çatışmaları insanların ilişkilerine, uyumsuzluğa ve uyumsuzluğa getirmek ve böylece birliklerini (sevgileri, dostlukları, tutkularını) koparmaktır. Ritüel, olumsuz bir ayin olarak kabul edilir ve bu nedenle kara büyü yöntemlerini ifade eder.

Yıkıcı etkisi olan herhangi bir ritüel gibi, rassorka geleneksel olarak ayın azaltılması aşamasında yapılır, ancak bazı yöntemler için dolunay daha uygundur. En etkili ayin gece yarısından 3'e kadar (“cadı saati”) yapıldıysa elde edilir. Büyüye uygun haftanın günleri Salı ve Cumartesi. Cuma ayini (sihirli aşk ve aile günü) ayıramazsınız.

İnsanlar kıskançlık, nefret veya intikam arzusundan güçlü razorka yapabilirler. Bazen rassorku geçerlidir ve iyi bir amaç için:

  • aileyi kurtarmak için - karısını metresiyle gömmek ve karısına ve çocuklarına iade etmek,
  • bir kişinin istenmeyen insanlarla iletişim kurmasını engellemek için.

Bu amaçlar için gerçekleştirilen bir ritüel, en güvenli ve en az geri çekilmeyle dolu olandır. Diğer tüm durumlarda, sanatçı ayin olumsuz etkilerini hissetmek için risk.

Rassorki'nin doğru çalışması için, sihirli etkinin talimatlarını kesinlikle takip etmek gerekir. Aileye ve yakın insanlara menfaatini ancak acil ihtiyaç durumunda uygulamanızı tavsiye ederim. Ritüeli yapmayın, intikam, öfke veya nefretle tahrik edilirseniz - etrafınızdaki karanlık güçleri döndürme riskini alırsınız ve daha sonra kesin olarak pişmanlık duyarsınız.

Ayrıca, güçleri ve nihai sonuçları hakkında şüpheleriniz varsa rassorke için geçerli değildir - bu durumda, uygulayıcı bir sihirbazdan yardım isteyin.

Örnekler rassorok

Savaşan hayvanlar hakkında

Ayin, kocasıyla metresi arasındaki ilişkide anlaşmazlık yaratmaya uygundur. Aniden sokakta birbirleriyle kavga eden kedileri veya köpekleri görürseniz, aşağıdaki arsa söyleyin:

“Bu hayvanlar savaşıp ısırırken, o zaman en kötü düşman olarak kaçıyorlar ve Tanrı'nın hizmetkarına da izin veriyorlar. (kocanın adı) Tanrı'nın kölesi ile (metresin adı) kavga et ve kavga et, sonra da dağıl. Tam olarak söylediğim gibi olsun. Amin. ”

Arsa hayvanlara maksimum yakınlık okumalısınız. Konuştuktan sonra, yeri olabildiğince çabuk terk et.

Mezarlık arazisine veya tuzuna

Bir komplo olurken, bir avuç tuz veya mezarlık alanı sessizce atılması gerekenlerin eşiğine atılmalıdır:

“Tuz gibi (Toprak) Bu bir araya gelmek değildir ve asla birlikte olmayacaksınız. Kavga et, yemin et ve savaş! Amin. ”

Çocuğunuzu istenmeyen bir arkadaş grubu ile karıştırmak için

Ayin, oğlunu veya kızını, çocuğu kötü yönde etkileyebilecek bir arkadaş grubundan ayırmak isteyen bir anne tarafından kullanılabilir. Ayin almak için ahşap saplı bıçak. Bıçağı bıçağın yanında tutmanız ve evdeki (apartman dairesinde) tüm köşelere bir kalemle dokunmanız gerekir. Bir komplo komplo kurmak için dokunduğunuzda:

“Sabahları bir köşe veya sabahtı. Eski gri külleri üzerinde İskoç oturur. Oturur ve esner, duasını okur. Kınadı, köleleri konuşuyor (çocukların ve arkadaşlarının isimleri)yıkar. Farklı köşelerde, doğal köşeler hızlanır. Cennetteki gibi, cehennemde olduğu gibi yaşlanmaz, köleler de olmayacak (S) Sonsuza dek birlikte olmayın. Evde yalnız uyumayın, içmeyin, yemeyin, huzur içinde yaşamaya ve üzülmeyin. Güçlü kül, keskin bıçak. Kilitler ve anahtarlar - özellik çalışması ve benim bakımım. Baba, Oğul ve Kutsal Ruh adına. Amin. ”

Metresinden yeni iğnelere

Ayin, söz konusu eşi metresiyle birlikte gömmeye yardımcı olacak. Uygulamak için satın yeni bir siyah iplik makarası ve yeni bir iğne seti, 2 mum.

Gece yarısı masaya oturun, mumları kendinizin soluna ve sağına yerleştirin, bir maçtan ışıklandırın. Hedefinize odaklanın, görselleştirmeyi açın, kocanızın metresinden nasıl uzaklaştığını hayal edin. 6 iğne topla, bir demet topla ve parmaklarınla ​​sık. İğneleri siyah ipliğe sarın, grafiği okuyun:

“6 ok bir birine çarptım, rakibe gönderdim (rakibin adı), kocamla (eşin adıyla) olan bağlantıyı keserim. İğneler, kalbi acı çeken kolit, ruhunu aşktan serinletir, arkanıza dönün (eşin adı), böylece aralarında sonsuza dek, hiçbir zaman, ne de yarın ne de bir anlayış, dikkat ve sevgi olmaz! Şimdi ve sonsuza dek! Öyle olsun! ”

Mumlar sonuna kadar yanana kadar bekleyin. Bir rakip eşiğine atmak için bir avuç iğne, kapıya bir ipucu ile. Sonuç 2 hafta içinde görünecektir.

Videoya bakmanın başka bir yolu:

Sonuç olarak

Güçlü razorka - ritüel çok güçlüdür. Bazı çeşitlerinin etkisini ortadan kaldırmak hiçbir tecrübeli uzman olamaz. Bu nedenle belirli insanlara ritüel uygulama kararı iyi düşünülmelidir. Bu tören, her durumda, sanatçının kendisine karşı dönebileceği güçlü bir negatif program başlatıyor.

Pin
Send
Share
Send
Send