Rüya yorumu

Kilisede aşk büyüsü

Pin
Send
Share
Send
Send


Sevgi ve aile işlerinde refah ve uyum sağlamak için heceleme yapma gücüne sahip olan var mı? Uygulamama dayanarak, aşk ritüelinin sihirden uzak, çok sıradan kızlarda bile başarılı bir şekilde elde edildiğini söyleyebilirim. Güçlü yarının temsilcileri, neredeyse hiç sorun yaşamadan, istenen kadından dikkat ve karşılıklılık kazanabilir.

Orada aşk büyüleri sayısızdır ve beyaz ile siyaha bölünürler. Bağımsız uygulamada, beyaz cilalar kullanmanızı öneririm. Işık kuvvetlerinin yardımı ile gerçekleştirilirler ve olumsuz sonuçlara neden olmazlar ve bazıları siyah meslektaşları kadar etkili davranırlar. Örneğin, en güçlü aşk ritüellerinden biri kilisedeki beyaz aşk büyüsüdür.

Beyaz aşk büyüsünün kilisede genel ilkeleri

Kilise içindeki büyü, gerçekleştirildiği yerin (kilise, tapınak) kendi içinde çok güçlü olan İlahi kuvvetlerin enerjisine doymuş olması nedeniyle dikkat çekicidir. Daha yüksek güçler isteyerek, bir insanın amacına ulaşması için niyetine yardım eder, eğer niyetleri safsa, samimi ise, ruhtan gelir.

En önemlisi kilisede beyaz aşk büyüsünün güvenli olması, sanatçıya veya törenin amacına zarar vermemesi. Şiddet içermiyor, koruma gerektirmiyor. Olabilecek en kötü şey bir aşk büyüsü işe yaramayacak. Bu, büyülen kişi ritüelin sanatçısı için tasarlanmadıysa ve kaderleri farklı yollardan gitmelidir.

Sanatçının aşk büyüsünden ne istenecek?

  1. Vazgeçilmez bir şart, Tanrıya olan inançtır. Ritüelin başarısına inanç olmadan bile umut edemezsiniz.
  2. Kilit koşul, sevgili kişiye içten sevgi ve saygıdır. Sanatçı ritüeli, içtenlikle, bununla uyumlu bir ilişki kurmaya istekli olmalı, büyüler. Dürtüsü, sevgili kişisine zarar verme arzusundan mahrum bırakılmalı, niyetlerinde bencillik, kişisel çıkar, öfke, intikam olmamalıdır.
  3. Performansçı arzularında ve arzularında sağlamlık ve güvende bulunmalıdır.

Kilisede gerçekleştirilen bir aşk büyüsünde, zorlayıcı komplo formülünü kullanamazsınız. Sözleri çizmek, ilişkilerde sevgi ve mutluluk için bir duaya benzemelidir. Ve İlahi güçler bu duayı duyarsa, papaz ve büyü, kesinlikle birlikte olacak ve mutlu olacak.

Kilise sevgisinin başarı ve başarısızlık belirtileri

Aşk büyüsünün kilisede işe yarayıp yaramadığı hakkında, ritüel sanatçı hemen öğrenecek:

  • eğer hissedersen sıcaklığınız, aydınlanma duygunuz, ruh haliniz yükseliyor ve törenin işe yarayacağından ve doğru yaptığınızdan eminiz - bu, İlahi kuvvetlerin sizin için uygun olduğunun açık bir işaretidir.;
  • eğer aşk büyüsü yaptıktan sonra, soğuk, boş, bunalmış ve yorgun hissetmek, gerçekleştirilen eylemlerin doğruluğuna dair şüpheler sizi aşar, ancak ağır ve hoş olmayan bir tat alma ruhunuzda kalır - bu, arzunuzun şimdi yerine getirilemeyeceğini gösterir. Birlikte büyülenmiş olmanız gerekmiyor, yüksek güçler sizin için bir başka nişan almışlar ve beklentiniz sizden isteniyor.

Kilisede aşk büyüsü nasıl yapılır?

Kilisede aşk büyüsü: iki bölümden oluşan ritüel

Ayin 2 aşamada yapılır. İlk önce evinizin yakınındaki tüm kiliseleri dolaştırın, kendiniz için en rahat hissedeceğiniz yeri seçin. kolay ve iyi. Bir aşk büyüsü yapmak için uygun zaman, büyüyen ayın son üçte biri.

Prosedür:

  1. Belirlenen günde, seçilen kiliseye gidin, tüm ikonların çevresine gidin, dua edin ve her birinden işinize yardımcı olmalarını isteyin. Şu anda ruhunuzun olumsuzluklardan arındırılması, arzunun samimi olması, düşüncelerin saf olması önemlidir. Bir mum yerleştirin ve tamamen yanıncaya kadar tapınağa uyandırın. Sonra kutsal suyu ve 3 ardışık mumları kiliseye götür.
  2. Ertesi gün aşkın ikinci kısmına geçin, güneş ufukta kaybolduktan sonra (kesinlikle gece yarısından önce). Uyuduğunuz odaya bir ayin geçirin. Masanın ortasına koy kutsal su deposu, iki taraftan yan yana, montaj 2 mum ve yanlarına yerleştirin resimler (siz ve büyülenmiş kişi). Üçüncü yanan mumla, yatak odanızın 4 köşesinin etrafından dolaşın. Bittiğinde, 3. mumu kabın yanına, masanın ortasına yerleştirin. Kalan 2 mumu yak. İlk muma bak ve dua et “Babamız” deyin. Alevine bakın, görselleştirmeyi açın, sevginizi, gücünü ve saflığını düşünün. 2. mum ile aynı yapın. Sevilen birinin seni nasıl karşılık verdiğini, sana olan duygularının nasıl büyüdüğünü ve güçlendiğini hayal edin. Sonra sağ elinizi suyla dolu bir kaba koyun ve önce fotoğrafınızla (görüntüye dokunarak) ve seçtiğiniz fotoğrafın (seçilen) fotoğrafı ile geçin. İki fotoğrafı birbirine bakacak şekilde katlayın ve şunu söyleyerek tekrar çaprazlayın: “Baba, Oğul ve Kutsal Ruh adına”. Fotoğraflar, ayrılmadan, temiz, herhangi bir yazı yazılmadan beyaz bir zarfa konur. Zarfı güvenli ve güvenli bir yerde saklayın. Atmayın!

Eğer aşk büyüsü işe yararsa, çok yakın bir gelecekte fark edeceksiniz. Sevgili insanlar, sana karşı olan tutumlarını yavaş yavaş değiştirecek, sihir tarafından empoze edilmeyen gerçek duygulara sahip olacaklar. Yaşamınızdaki ve yaşamınızdaki her şey birlikte olmanıza yardımcı olacaktır - sanki ikinize de adapte olmuş gibi bakın.

Çevredeki insanlara yardım etmeye başlayacaksınız. Onunla yarattığın ailede, çocuklar çok yakında doğacaklar. Maddi refahı bekliyorsunuz ve buna özel çabalar uygulanmayacak. Sorunlar, talihsizlikler ve ıstıraplar ilişkinizi atlayacak.

Pin
Send
Share
Send
Send