Rüya yorumu

İnsan sevgisi için azalan bir ayda aşk büyüsü nasıl okunur

Pin
Send
Share
Send
Send


Ay, aşk büyüsünde büyük bir rol oynar. Tüm aşk ve dönüş ritüelleri, gece yıldızının evreleri göz önünde bulundurularak gerçekleştirilir.

Geleneksel olarak, sevgi büyüleri büyüyen bir ay boyunca tutulur, bu nedenle bu dönem yaratma, doğum ve kalmayı amaçlayan büyülü bir etki için uygundur. Bu dönemde ayinler yeni bir his oluşturmaya yardımcı olur. Dolunayda yapılan aşk büyüleri var. Dolunay ayin gücünü arttırır. Ayrı bir grup, azalan ay için aşk büyüleridir.

Ritüel özellikleri

Düşen ayın enerjisi imha için tasarlanmıştır. Bu zamanda gerçekleştirilen aşk büyüsü kendine has özelliklere sahiptir. Amacı, şaşkınlığı çekmek, dikkatini ve karşılıklı duygularını almak için değil, diğer kadınlara (veya erkeklere), rakiplere (veya rakiplere) karşı sürekli bir düşmanlık ve düşmanlık oluşturmak için çok fazla bir şey değildir.

Çoğu zaman, bu tür yöntemler kocayı aileden çıkarmak veya bir adamı rakipten uzaklaştırmak için kullanılır. Bu ritüelin amacı başlangıçta negatiftir, bu tür aşk büyüleri siyah olarak kabul edilir. Ve herhangi bir karanlık aşk büyüsü, olumsuz sonuçların tezahürü ile doludur.

Muhtemel sonuçlar

Bir aşk büyüsünün sonuçları, herhangi bir siyah yönteminkilere benzer. Aşağıdaki “yan etkiler” şeklinde geri dönebilir:

 • kişinin karakterindeki bir değişiklik;
 • sağlık sorunları, hatta ciddi ölümcül hastalıklar;
 • istikrarlı bir depresif durumun gelişmesine kadar psikolojik sorunlar;
 • uyku problemleri (uykusuzluk ve kabuslar);
 • zihinsel problemler, hatta delilik;
 • güçlü enerji tüketimi;
 • bağımlılık bağımlılığı (alkolizm, uyuşturucu bağımlılığı).

Yukarıda listelenen sonuçlar tüm siyahlar için ortaktır. Azalan ayın büyüsü, ayrı ayrı alındığında, aşağıdaki belirtilere dönüşebilir:

 • büyülenmiş tarafından - ayin sanatçısı isteksizliği;
 • sanatçının hayatındaki siyah şerit büyüyü seviyorum (durumlarda keskin bir bozulma);
 • üreme organlarıyla ilgili sorunlar.

Olumsuz sonuç olasılığının artmasına rağmen, bu tür ritüeller yüksek verim ile karakterize edilir.

Sevginin yolu azalan aya büyüler

Fotoğraf kullanımı: ilk yol

Bu töreni gerçekleştirmek için hazırla bir adamın fotoğrafıkimi büyülemek istiyorsun 3 kırmızı kilise mumları ve iğne. Ayin gece yarısı yapılır. Prosedür:

 1. Mumları pencereye koyun ve yakın. Pencerede durun ki ayı görebilesiniz.
 2. Elinde, seçilen birinin bir fotoğrafını çekin. Sırayla fotoğrafa ve azalan aya bakın, metni okuyun: “Ay gecesini sevdiği ve onsuz başlamadığı için, Tanrı'nın kulu (seçilen birinin adı), sadece ben (benim adım), ayını sevdim, sadece benimle, başka birine gitmedin.” Kelimeler 3 kere konuşur.
 3. Mum komplo okuduktan sonra, fotoğrafta seçilen görüntü etrafında mumlardan mum ile eritilir, eritilir.
 4. Tamamladıktan sonra, balmumu dökümü üzerine bir iğne ile bir kilit çizin ve şunu söyleyin: “Kilidi kilitledim, anahtarı kendim için al. Amin. ”
 5. Fotoğrafı, meraklı gözlerden ve ellerden korunan güvenli bir yerde saklayın. Seçileni olan düğüne kadar sakla.

Bu ayin, yeni aydan hemen sonra harekete geçecek.

Fotoğrafları kullanma: ikinci yol

Ayin için hazırlan 2 fotoğraf - seninki ve senin seçtiğin, bir kilise mumu (tercihen kırmızı) ve bir kalem (keçeli kalem, kurşun kalem). Ayin, gece yarısı boyunca yalnız başına ve sessizce gerçekleştirilir.

Prosedür:

 1. Bir mum yak. Önünüze, seçtiğiniz birinin bir resmini yerleştirin. 3 kez arsa okuyun: “Berrak bir ay gibi, kırmızı güneş seviyor, yani (seçilen kişinin adı) beni sevecek, sadece benimle olacak”.
 2. Fotoğrafı çevirerek çevirin, büyülen kişi ile ilgili en samimi arzuların üzerine 3 yazın.
 3. Mum arkasındaki erimiş balmumu fotoğrafın arka tarafına damlar, sonra fotoğrafınla yapıştırın.
 4. Yapıştırılmış fotoğrafları tenha ve güvenli bir yerde saklayın, böylece başkaları bulamaz, onları görebilir.

Beyaz ayin

Bu aşk büyüsü belirli bir ay evresine bağlı değildir, bu yüzden azalan bir ay boyunca yapılabilir. Avantajı beyaz sihirin cephaneliğine ait olması ve bu nedenle nispeten güvenli olması, ancak daha az etkili olmamasıdır. İşine hazırlanın seçilen birinin fotoğrafı, banyoda yıkayın veya banyo yapın (duş alın). Su işlemlerinden sonra, aşağıdaki kelimeleri okuyarak büyülenmiş bir fotoğrafı söyleyin:

“Saf düşünceler ve parlak düşünceler, kibar sözler, temiz eller, sevgi dolu gözler, sana soruyorum, Angel Gopolea, her şeyi biliyorsun, her şeyi görüyorsun. Sevgili ruhumda ne var, bakın, açık gözlerine bakın, düşüncelerini okuyun. Holoja, bana yardım et, aşık herkese nasıl yardım edersin? Beni sevmeme izin ver, beni endişelendir, kıskanç ol, beni sev, sev, yalnız bırak ve yalnız ol. Gopoloia, bana yardım et, birincisi, onsuz benim için ne kadar zor olduğunu biliyorsun. ”

Bu yöntem neredeyse anında sonuç verdi.

Ayrıca, azalan aydaki ritüeller hakkında ilginç bir video da izleyin:

Pin
Send
Share
Send
Send