Rüya yorumu

Evde kocasının metresi bir yaka nasıl yapılır

Pin
Send
Share
Send
Send


Aile hayatının uyumlu olması için çok çalışmanız gerekir. Her iki eş de çabalarına yatırım yapmalı. Maalesef, çoğu zaman, ailedeki yaşamın, kocasında bir metresin görünümü şeklinde bir çatlak oluşturmasına neden olur. Bu durumdaki herkesten daha zor olan kırgın (ve bazen terkedilmiş) eş - sevgili ve sevilen birinin ihaneti her zaman çok acıtır ve çok fazla acı çekmesine neden olur.

Bu durumda karılar ne yapar? Zayıf - aile hayatında ortaya çıkan drama ile uzlaşmak ve kocasını serbest bırakmak, güçlü - sonuna kadar sevgi ve mutlulukları için savaşıyorlar. Bu kavgadaki birçok bayan sevdikleri için büyüye dönüşür ve kocanın metresi manşetini kendi başlarına okumaya başlar.

Rakiplerden gelen bir manşet, eşiyle metresi arasındaki ilişkide uyuşmazlığı ortaya çıkarmak için tasarlanmış, aralarındaki aşk ilişkisini ortadan kaldırmak için tasarlanmış sihirli bir etkidir. Ritüel prensibi, başka bir kadına (rakip) karşı duygular için sorumlu olan bağlantıları olan bir insanın enerji alanından uzaklaştırılmasında yatmaktadır. Azalan ay için bir yaka tutulur - bu sefer bağların ve kişilerarası ilişkilerin yok edilmesine katkıda bulunur.

Bu flepin okunması iki ana amaç ile kullanılabilir:

  • kocanın aileye geri dönmesi için, rakip gerçek olduğunda ve adam aileden ayrıldığında veya ayrılmak istediğinde;
  • Aileyi yabancı bir kadının işgalinden korumak (potansiyel bir rakip).

Etkili dönüş ritüeli, sihirbazların uygulanmasından elde edilir. Eşi, sihrin temel yasalarını ve inceliklerini dikkatli bir şekilde incelemesi ve bu tür ritüelleri yerine getirme kurallarını öğrenmesi şartıyla, töreni bağımsız olarak gerçekleştirebilir. Vazgeçilmez bir gereklilik sarsılmaz bir tespit, kendine güven ve nihai sonuca odaklanmaktır. Manşetin başarısı hakkında şüpheler, korku ve kendinden şüphe duyulması durumunda, ritüel en iyisine bir uzmana emanet edilir.

Kelepçeyi evde tutmak, bağımsız çabalarla, özellikle de sihre dönüşme deneyiminin olmaması durumunda bir risktir. Ritüel, hem mağdurun (koca) hem de sanatçının (karısının) enerjisini kuvvetle etkileyen, tamamen öngörülemeyebilir. Büyü, zararsız bir fenomen değildir ve olumsuz sonuçların ortaya çıkma olasılığı her zaman mevcuttur. Yakaya yalnızca son çare olarak bakın, kocasını metresinden caydırmak ve onu aile yuvasına geri döndürmek için diğer tüm yollar başarısız oldu.

Onun metresi kendi kendine yakalanan koca yolları

Külot üzerinde

Eşinizin iç çamaşırını (külot), siyah iplikleri ve yeni bir iğneyi hazırlayın. Çamaşırları ters çevirin ve mevcut tüm dikişlerin üzerine siyah iplik dikin - böylece koca hiçbir şey görmüyor. İş sürecinde, arsa telaffuz:

“İç çamaşırları değil keserim, ama görünür ve görünmez tüm yolları kapatıp kapatır - sevgili, kölemem (eşin adı)yılana (metresin adı). Bu sizin için daha tehlikeli olan en kara, yabani hayvanın ve sürünen sürüngenlerin iğrenç bulutlarından daha kara olacak. Sadece bir yol sana açık (eşin adı)sadece beni sev ve sadece bana koş. Asla diğer kadınlarla ve sadece benimle bir köle olmamalısın (adınız)seveceksin ve uyum sağlayacaksın. Sözüm güçlü, sözüm yıkılmaz. Amin. ”

Arsa, arka arkaya 3 kez tekrarlayın. İçine ne kadar duygu ekersen, o kadar etkili olur. Conspired keten kocasına atmak - en iyi metresi için gidiyordu. Ayin, evliliğinizi tüm kadınlardan da korur (potansiyel rakipler).

Haşhaş tohumlarında

Mağaza haşhaş satın alın. Ay aşağı inerken gece yarısı bütün haşhaşı bir tabağa paketten dökün ve şunu okuyun:

“Sen, kötü adam (metresin adı), her tahılı bulacaksın ve onu torbaya koyacaksın, sonra sevgilim (eşin adı) beni terk edecek. Amin. ”

Sabaha kadar rüzgârda haşhaş taneleri gelişir.

Yemek için

Eşiniz için biraz sıvı ve sıcak yemek hazırlayın (ideal - çorba). Pişirme sürecinde, büyüyü okuyun:

“Ağzınızı kaynar sıcak su gibi yanık, etiniz yok olur, görünüm de öyle (metresin adı) gözlerin için nefretin olur, her şeyi öldürür, seni uzaklaştırır, bana (adınız), en sevdiğiniz, geri döner Sadece benimle (adınız)ruhun (eşin adı)barış bulur, sevgi dolu, mutlu bir hayata döner. ”

Komplo sözleriyle cinsiyete bir bağlantı ekleyebilirsiniz, ki bu sesler şöyle:

“Başkalarıyla yatakta sorun, benimle - zevkle, benimle - ayakta durma, başkalarıyla - düşmeler”

Törenin etkinliği için, tüm öfkenizi ve nefretinizi rakiplerinize koyun, arsada yer alan her şeyi hayal edin, görselleştirin. Sonuç çok yakında görünecek.

Onun metresi güçlü yaka

Kocanın metresini şahsen tanıyorsanız ritüel uygulanabilir. Onu ziyaret edip şahsen kendisine ait bir şey çalmak için herhangi bir bahane altında isteyin. Aynı gün, rakibin meselesine mezarlığa gidin, eski mezarı bulun ve içindeki nesneyi gömün (tercihen çıplak ellerinizle yere dokunmamak, lastik eldivenler giyin). Bir şeyi gömdüğünde, arsa söyle:

“Vücut mezarın içinde soğuduğu sürece, hisler de öyle (kocanın ve rakiplerinin isimleri) sakinleşmek Artık iktidardaki aşkları ol! Amin. ”

Dönmeden mezarlığı terk et. Kapıdan çıktığınızda, arkanızdan birkaç para ya da fatura atınız (bir itfa gücü olarak).

Metresinden uzaklaşmanın başka bir yolu, videoya bakın:

Videoyu izle: PİJAMA KESİMİ VE DİKİM AŞAMALARI (Ağustos 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send