Rüya yorumu

Kocanın karısından yakalanması: işaretler, belirtiler ve etkiler

Pin
Send
Share
Send
Send


Modern hayatta aşk üçgenleri - nadir değildir. Sadece ortakların ilişkilerinin henüz resmileştirilmediği çiftlerde değil, eşlerin yıllarca birlikte yaşadığı yerleşik ailelerde de ortaya çıkıyorlar. Ayrıca, kocanın kelepçelerinin, diğer insanların güçlü ve mutlu ilişkilerini yok etmek için, aşk üçgeni ile ilgilenen taraflarca kullanılan karısı olması da nadir değildir.

Teslim alma ritüelinin kurbanı genellikle aileden uzaklaştırılmak istenen kocadır. Sonuç olarak, ana ıstıraplar talihsiz karının çoğuna düşer. Bununla birlikte, en otvorozhenny eşi bile kolay değildir - ritüel enerjisini olumsuz yönde etkiler ve bir bütün olarak hayatını olumsuz etkiler.

Yabancıların (özellikle kadınların) başkasının hayatına müdahale etmesine ve aileyi bir yaka ile tahrip etmesine neden olan şey nedir? Zekice, ama bu ritüele başvurmanın en sık nedenleri kıskançlık ve sıradan insan egoizmidir. Sevgi dolu karı koca arasındaki bağlantıyı kesmek için, sadece talihsiz bir kişi, kendi hayatından mahrum, karar vermeli, sadece başkalarının mutluluğunu ve uyumlu ilişkilerini kıskanmalıdır.

Ancak, zirvenin, kendilerini çoktan aşmış olan aile ilişkilerine son vermesi durumunda istisnalar vardır. Bu evlilikte her iki eş de acı çekiyor, ancak bir sebepten dolayı onu sonlandırma konusunda kararlı değiller. Bir kocanın karısından, şanssız bir aile için yapılan ayrılık, iyilik için hareket etmek ve eşlere bulabilecekleri ancak birlikte değil ama ayrı ayrı bulabilecekleri mutluluk şansı vermek için tasarlanmıştır.

Manşet nasıl tanınır: ayin dış belirtileri

Bir erkeğin, sevgili ritüelinin kurbanı olduğu gerçeği çeşitli işaretlerle değerlendirilebilir. Bir yakanın ortak belirtileri arasında şunlar bulunur:

  • otvorozhenny davranışında değişiklikler, belirgin bir sebep olmadan, keskin;
  • evlilik eşine soğutma;
  • yaşama kayıtsızlık, ilgisizlik, uyuşukluk ve kayıp;
  • uyku ile ilgili sorunlar: ayin, uykusuzluk sanatçısı (sanatçısı) içeren düzenli kabuslar;
  • bir eş için cinsel istek eksikliği, cinsel temastan kaçınmak;
  • kaygı, kaygı;
  • evdeki bilinmeyen kökenli nesnelerin (balmumu, toprak, iplikler, iğneler, saç vb.) tespiti.

Manşet bir hastalık gibidir: İçinde herhangi bir fiziksel hastalıkta olduğu gibi, ilk belirtileri tanımak ve zaman içinde uygun önlemleri almak çok önemlidir. Eğer yaka ayininin hareketi çok ileri giderse, trajik bile olsa bazı zorluklar ve olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilir.

Kocasının karısının arkası ne kadar tehlikeli?

Kelepçeler beyaz ve siyah. Eğer beyaz bir yaka ile, bir erkek eşinin eşinden uzak durmaya başlarsa, siyah kocayı karısında yalnızca olumsuz şeyler görmeye zorlayarak daha yıkıcı davranır. İkinci yarı onu sinirlendirmeye başlar, iğrenç ve itici olur. Bir erkek keskin sinirlilik, saldırganlık, öfke ile yakalanır, bazı durumlarda dövüşe gelir.

Geri dönüş ritüeli (özellikle siyah), karı koca ilişkisini tahrip eden ve çok fazla acı çeken bir tür zarardır. Bu ayinin en yaygın sonuçlarından biri fiziksel sağlığın bozulmasıdır: bağışıklık zayıflar ve kronik hastalıklar kötüleşir. Bu büyülü etkiye karşı en büyük kırılganlık özelliği:

  • erkeklerde: gözler (görme bozukluğu), beyin (hafıza problemleri oluşur), kalp ve kan damarları (kalp damar hastalıkları gelişir ve ilerler), karaciğer, mide (aktiviteleri bozulur);
  • kadınlarda: genital organlar (“kadın” hastalıkları gelişir ve şiddetlenir), göğüs (göğüs hastalıkları), kalp ve kan damarları (kardiyovasküler hastalıklar), mide, böbrekler.

Sağlığa ek olarak, kocanın karısının kelepçesinin etkisi diğer yaşam alanlarını etkiler. Otvorozhenny kişi kötü alışkanlıkların gücü altında görünebilir. Çoğu zaman alkol almaya ya da uyuşturucu kullanmaya başlar. Bu fenomen, ayin eylemiyle erkeğin aileyi kurtarma arzusu arasındaki iç mücadelenin bir sonucu olarak ortaya çıkabilir. Bu durumda, alkol ve uyuşturucular sedasyon aracı olarak işlev görür.

Sonuç olarak, yaka vücudun güçlü bir tükenmesidir. Bir erkeğin seçimi aile lehine yapılırsa, iktidarsız olabilir - ayin, yasal ortağıyla tam teşekküllü bir cinsel yaşam sürdürmesine izin vermeyecektir.

Dikkatin yoğunlaşması aynı zamanda çok fazla acı çekiyor ve bu da iş dünyasını olumsuz yönde etkiliyor. İşyerinde, otvorozhenny sık sık başa çıkamayacağı ciddi zorluklar gibi görünüyor. Bu sırada birçok kişi pozisyonlarını kaybediyor.

Eşinden bir kocanın güçlü bir manşeti, kurbanından bir kendini imha programı başlattı. Otvorozhenny, çeşitli çarpışmalara ve kavgalara karışmaya başlayabilir, ölümle değil ölebilir, sık sık ölümcül görünen intihar girişiminde bulunur.

Ailenize karşı koca bir manşet şeklinde büyülü bir etki yapıldığından şüpheleniyorsanız, bu ciddi sorunu asla göz ardı etmemelisiniz. Pratik sihirbazdan yola çıkarak dönüş ritüeli kaldırılmalı ve hepsinden iyisi yapılmalıdır.

Bir profesyonel durumun ölçeğini doğru bir şekilde değerlendirebilecek ve doğru çözümü bulabilecektir. Herhangi bir gecikme en trajik bile olsa çok ciddi olumsuz sonuçlara neden olabilir.

Mutluluğunuz için, aileniz için savaşmanız gerektiğini unutmayın.

Videoyu izle: Kadınların Aldattığını Gösteren 10 İşaret (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send