Rüya yorumu

Sevdiğiniz bir şeye aşk büyüsü nasıl okunur

Pin
Send
Share
Send
Send


Kıyafetler, insanın varlığının hayal edilemeyeceği bir şeydir. Kıyafet sahibinin vücuduyla doğrudan temas halindedir, bu nedenle enerjisini iyi emer ve enerji izini kendi üzerinde bırakır.

Bu nedenle, bir insanın giydiği şeyler, çoğu zaman sevilen birinin kıyafetleri ve kıyafetleri için çeşitli büyülü aşklara destek görevi görür. Bireylere işler yoluyla, hem pozitif hem de negatif programları aktarmak mümkündür - vücutla yakın temastan dolayı, sihirli etki hızla istenen sonucu verir.

Ayin Özellikleri

Bu aşk töreni en basitlerinden biri olarak kabul edilir ve kısa sürede ilgilenen kişide sempati yaratmasına ve dikkatini çekmesine izin verir. Çoğu zaman, giyim üzerindeki büyü, ilişkiler zor bir dönem geçirdiğinde (ihanet, duyguların soğuması, kavgalar ve çatışmalar, dikkat eksikliği, rakiplerin ortaya çıkması (rakip) vb.) Önceden kurulmuş bir çifte kullanılır.

Sevdiğiniz şeyin aşk büyüsü özel beceriler gerektirmez ve en güvenli olanlardan biri olarak kabul edilir. Kural olarak, geceleri derin yapılır (gece yarısında daha sık). Fakat bu hiçbir şekilde kara büyünün ritüeline ait olduğun bir işareti değildir - böyle bir koşul, büyülen kişinin sihir etkisine enerji direnci sağlayamaması için gereklidir.

Geceleri, bir kişi uyur, ayin eyleminden önce rahat ve güçsüzdür. Ve aynı zamanda şu anda elbiselerini çıkardı, bu yüzden ritüelin ana pervanesi o anda almanın en kolay yoludur. Bir şey için sevgi ritüeli, bir nesne üzerinde oldukça hafif bir etki ile tanımlanır ve kelimenin tam anlamıyla bir aşk büyüsünden çok bir enerji bağlaması gibidir.

Büyüme ayında büyülü bir ayin yapılması tavsiye edilir, böylece eylemi olumlu yönde artar. Kıyafetlerin kendisine özel şartlar da eklenmiştir:

  • mevcut sezona uygun olmalı;
  • Ayin için büyülenenin sevdiği ve zevkle giydiği bir şeyi seçmesi tavsiye edilir;
  • ritüelden önceki şey yıkanamaz, çünkü yıkama sahibinin enerji izini temizler ve ritüel çalışmayacaktır. Tören yapıldıktan sonra bile silinmek imkansız - büyüleyicinin bu giysiyi giymesi gerekiyor. Bunun en iyisi, ritüelin gerçekleştirildiği aynı gün gerçekleşmesidir;
  • Eğer büyülemek istediğin kişiyi alma şansı yoksa, seveceği ve aktif olarak giyeceği şeyi satın al, yeni bir şey için bir aşk büyüsü yap ve seçtiğiniz kişiyi sun.

Bu gibi yöntemlerin kısa vadeli etkilerle nitelendirildiği unutulmamalıdır. İlk yıkama ile arsa gücünü kaybedecek.

Ve bir başka önemli durum: Seçtiği birini, onun yardımı ile büyülerken, onu sevmekten vazgeçmediğinden ve hayatının geri kalanını onunla geçirmek istediğinden emin olmalısın. Aksi takdirde, ritüel ikinizi de ne yazık ki etkileyebilir.

Büyülemenin üç yolu

Sevgili dikmek için

hazırlamak aşk büyüsü olmak- sahip olunan veya hediye olarak seçilen. Ayrıca hazırlamak dikiş malzemeleri (iğne, iplik, düğmeler vb.)

Aşk büyüsünün anlamı, seçilen nesnede birkaç dikiş yapmanız gerekmesidir. Nasıl başarılacağı önemli değil: dikiş dikmek veya dikmek, nakış yapmak, vb ... Ancak, yaptığınız işlemlerin meyveleri sanki dikkatini çekmeyecek şekilde yapılmalıdır. Bir çimdik, bazı göze çarpmayan bir yerde, kıyafetleri eşleştirmek için bir iğne ve iplik ile birkaç dikiş dikebilirsiniz.

15 dakikalık ritüellere kadar, gözleriniz kapalı olarak oturun, gevşeyin, tüm yabancı düşünceleri bırakın ve istediğiniz hedefe yoğunlaşın. Kıyafet alın ve dikişe başlayın, bir iğne ve ip açın. Tüm iş sürecinde, arsa konuşun:

“Dikerim dikerim sevgilim (seçilen kişinin adı)Kendime bağlıyorum. İğne iplik gibi, canım benim. Sevgili kalbimi açacağım, oraya koyacağım: sevgili gözlerim, unutulmaz güzelliğim, bana olan güçlü sevgim ve benim için özlemim kaçınılmaz. İğne anahtarlı bir şeklin kalbinde onları sonsuza dek kilitleyeceğim. Güçlü-dikişim kalbim (seçilen kişinin adı) Kaleye. "

İplik uzunluğunu hesaplayın; böylece, iğne işleminden sonra bileğinize veya bileğinize bir bilezik gibi bir şey yapmanız için yeterli bir segment yeterli olacaktır. En az 3 gün boyunca kendinize bir iplik takın. 3 günden az sürmezse (aralar), bu aşk büyüsünün başarısız olduğunun bir işaretidir. Kullandıktan sonra Bilezik, yakılan ve çizilen şeyi vermek veya seçilen birine vermek.

Hediye için

Seçilen kişiye sunulacak kıyafetler üzerinde aşk büyüsü okunur. Bu durumda, yeni şeyin sevdikleriniz tarafından giyileceğine ve başkası tarafından giyilmeyeceğine dair kesin bir inancınız olmalıdır, aksi halde ciddi zorluklar ortaya çıkabilir. Arsa metni:

“Güneş gömleği ıslatır, canım koyar, aşkımı emer. Beni yalnız seviyor, beni yalnız istiyor, sadece benimle olacak. ”

Giysiler geceleri konuşuyor, sabahları (akşam yemeğinden önce) aynı güne kadar büyülenmişti.

Kocayı aileye iade etmek

Kocası bir metresi bulan ve ailesini terk etmek isteyen, ancak henüz kıyafetlerini almayan eşleri için bir ritüel. Eş, dindarının kesinlikle onlarla birlikte alacağı eşyalarından birini konuşmalıdır. Ayrıca rakibin adını da bilmeniz gerekir. Geceleri konuşmaya başlaman gerek. metin:

“Kıyafetlere geri dön, kendine dön ve bana, sen (eşin adı), geri dön. Sgin, (metresinin adı) -love, sgin, alamayacaksın. Amin. ”

Kişisel bir şey ile başka bir yol, videoyu görmek:

Pin
Send
Share
Send
Send