Rüya yorumu

Ostada kendin - ayini kendin yap

Pin
Send
Share
Send
Send


Aşık, nadiren her şey ideal senaryoya göre gider. Sık sık, sevginin acıyı ve ıstırabı geride bırakmasıyla sona erer. Sevilen birinin karşılıksız olmadığı durumlarda karşılıksız sevgi vardır. Bu durumlardan herhangi biri hayatı karartıyor, derin nefes almayı imkansız hale getiriyor. Ve her durumda, sihir Ostuda denilen bir aşk yaka ritüeli sunan yardımcı olabilir.

Kendinizde Ostuda - mutsuz ve karşılıksız aşk için bir tedavi

Yukarıda belirtilen vakalarda, bir kural olarak, kendi başına bir ostud gerçekleştirilir - kişinin duygularını karşılıksız sevgiyle serinletmesini veya sevilen birinin ayrılmasından sonra gönül rahatlamasını kolaylaştırmasını sağlayan bir ayin. Bu tören çok eskidir, bu nedenle, yürütülmesi için çok sayıda yol korunmuştur. Bataklıkların çalışma prensibi aşka bağımlılıktan kurtulmakta yatar; ritüel oldukça kısa sürede arzulanan elde etmek için yardımcı olur.

Herhangi bir büyülü etkileşim gibi, onu soğutmak da dikkatli davranmayı gerektirir. Ayini sadece mutlaka gerekliyse uygulamak gerekir. Ostuda sinsi bir fenomendir: çok sık infaz sizi sadece belirli bir kişiye değil, etrafınızdaki tüm insanlara serinletebilir. Kayıtsızlık, kayıtsızlık ve dikkatsizlik - bunlar serin ritüellerin kötüye kullanılması sonucu geliştirebileceğiniz niteliklerdir.

Dikkatli olmanın yanı sıra, belirli koşullar altında serinletilmesi gerekir:

  • Törene uygun bir süre azalan bir aydır (aydaki duyguların azalması için).
  • Haftanın uygun günü Salı, ancak Cuma günü (aile sevgisi büyüsü günü) ve Pazar günü serinlemek mümkün değil.
  • Ayin talimatlarında verilen tüm talimatlar tam olarak yapılmalıdır, hiçbir şeyi kaçırmayın ve kendinizden bir şey eklemeyin.
  • Yaptıklarınızdan kimseye bahsedemezsiniz - glasnost sihirden hoşlanmaz.

Kendinizi nasıl serinletirsiniz?

Mumlarla güzel ritüel

Ayin için hazırlan 2 kırmızı mum. Sizi ve yakın zamanda katılmanız gereken kişiyi kişiselleştirecekler. Mumlarda, isimleri kesin veya saçlarınızla saç örün (kendiniz ve sevdiklerinizle). Ayin serinlemek için bir komplo gerektirmez.

Akşam inen ayın ilk gününde serinlemeye başlayın. Mumları, yan yana adlarını (veya saçlarını) gelecek şekilde masanın üzerine yerleştirin, yakın ve biraz yakmalarını sağlayın. Quench ve ertesi akşama kadar bırakın. Ertesi akşam, bazı mumları birbirlerinden uzaklaştırın, ışıklandırın ve mumların yanması ile kişi için olan duygularınızın azaldığını hayal edin.

Ritüeli haftada (7 gün), kesintisiz olarak tekrarlayın. Her takip eden akşam, onları daha da uzaklaştırın. Son 7. günde, onların yanmasına izin ver. Kül atmak ve daha iyi gömmek. Yakında ruhun işkence duyguları geçmeli. Ayin ilk kez sona erdiğinde işe yaramazsa, gelecek ay tekrarlayın. Alternatif olarak, profesyonel bir sihirbazdan yardım isteyebilirsiniz.

Ostada kendim - ekmek için

hazırlamak bir adamın fotoğrafıkimi sevmeyi bırakmak ve unutmak istersin, bir bardak su ve siyah ekmek dilimi.

Fotoğraf masanın üzerinde baş aşağı ayarlayın. Ondan önce, bir bardak su koyun, bir dilim siyah ekmekle kaplayın. Arsa söyle:

“Ayakta ve ayakta duran bir köle (fotoğraftaki kişinin adı). Siz, bir köle (bir kişinin adı), sevgiyle değil, soğuk kanla hatırlayacağım. Ben (ismim) tamamen unuttuğum gibi, çocukluğumdaki ilk adım attığım gibi, ilk dişim büyüdükçe, siz de köle (kişinin adı), şimdi ve sonsuza dek unutuyorsunuz. Amin. ”

Metin 3 defa telaffuz edilir.

Komplodan sonra, pencereden veya eşiğin üzerine su dökün ve kuşları ekmekle besleyin. Ayini bir hafta boyunca (arka arkaya 7 gün) tekrarlayın. Her seferinde taze su ve taze ekmek alın.

Ostada erkeğe olan özlemden kurtulacak

Ayrılmak zorunda olduğu kişi için özlemini bırakamazsan, bu töreni yap. Ayrılan ve yakan kişiye ait olan eşyaları çıkarın. Alevler güçlü bir şekilde parlayana kadar bekleyin ve arsa:

“Git, özlem, her saçtan, gözlerimden, beynimden, ellerimden ve kırmızı dudaklarımdan uzaklaş. Böylece dudaklarım artık adımı fısıldamaz, beyin tıkanmaz, kalbin acı çekmesine izin vermez, ama ruh hafızayı bilmez. Bir taş bir taş üzerinde yas tutmaz, ayın üstündeki güneşi üzmez, böylece ben de köle (ismim) hiç duymadım, bilmiyorum, nefes almıyorum, ağlamıyorum - sessiz ya da yüksek sesle - ağlamıyorum. Tanrı Tanrı bana yardım etsin, ve yakında her şey geçecek. Amin. ”

Soğuk su arsa

Soğuk konuşun (daha iyi) su. 3 yudum alın ve kalanını yıkamak için kullanın (hepsi bir seferde). Arsa metni:

“Rahibe Voditsa, kız kardeşim iyi, herkes buraya gelen herkese biraz buzlu su içecek. Buhar banyosunda size dökülür, ölen kişi tarafından yıkanır. Oh, anne-su, soğuk kıyılarınız, sizi köleye serin (adınız), böylece köleye serinleyecektir (soğutulması gereken kişinin adı). Acı onun için üzülüyordu, kalbi artık patlamıyordu. Onu sevmeseydi, ondan nefret ederdi. Kapılarını ondan kapatmasına izin ver, kendi eşiğinde bacakları izin vermiyor ve onu görmek için kaçmıyorlar. Anne kuyu suyu, kıyılarını buzluyorum, senden önce eğildim, köle (adın) yere, kalbimi serinle. Sözüm saf, Rab Tanrı'ya yükselmek, kölelerin kalbine inmek (adınız). Arsamı üç kilitle kilitledim, davamı sonsuza kadar üç anahtarla kapattım. Amin. ”

Onu soğutmanın başka bir güçlü yolu videoda:

Videoyu izle: Teens React to Bullying Amanda Todd (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send