Rüya yorumu

Ostudalı kız çocuğu: nasıl okunur ve sonuçları nelerdir?

Pin
Send
Share
Send
Send


Aşk, birçok duygu tonuyla iç içe geçmiş bir fenomendir. Genellikle bize birçok sürprizler verir: sonra aniden bir aşk üçgeni oluşur, sonra iç çekiş nesnesi karşılık vermez veya özlem sevdiğinizle ayrıldıktan sonra kalbi yırtar - birçok durum olabilir.

Magic, kalp konularında ortaya çıkan sorunlara kendi çözümlerini sunar. Eğer aşk ilham verir ve sonsuz bir mutluluk hissi verirse. Başka bir şey, bu öngörülemeyen duygu acı ve umutsuzluktan başka bir şey vermezse. Bu durumda, sihir, ostudaların, özellikle kadınlar arasında en popülerlerden biri olduğu, dönme törenlerini okumayı önerir.

Ostuda, bir kişiyi diğerine soğutmayı ve sonuç olarak gönül yarasını hafifletmeyi ya da bir aşk ilişkisini kırmayı amaçlayan yaka büyüsünün boşaltılmasından bir ayindir. Çoğu zaman, bu ayin kadınlara yöneliktir. Bir kızdan bir ostuda çocuğunu birkaç durumda uygulayabilirsiniz:

 • rakibinizden kurtulmak için, beau'nuzu talep etmek;
 • kalpsiz ve sinir bozucu bir talipin dikkatinden kurtulmak;
 • sevgili melankoliyi rahatlatmak, eğer sevgili ile ayrıldıysanız, ama onun için duygular hala ruha işkence ediyor;
 • istenmeyen bir aşk ilişkisinden kurtulmak için, bir erkekle bir ilişki bir kız için tehlikeli olabildiğinde.

Asla sevdiği bir kızdan birini soğutmak için asla havalı kullanmayın. Başkalarını yok etmeye çalışmak, güçlü ve mutlu olmak, kendine zarar verme riskini taşıdığın ilişki. Unutmayın: Bu durumda ostuda büyük olasılıkla işe yaramayacak, ancak adresinize tam bir geri dönüş (genellikle hasar şeklinde) alacaksınız. Sonuçsuz soğuk algınlığı yoktur. Bu nedenle, bu ayini ele almadan önce, adımınızı yüzlerce kez düşünün. Sihri yalnızca son çare olarak kullanın ve bir profesyonelden yardım istemeniz en iyisidir.

Sakinleşmek için bilmeniz gerekenler?

Kızdan gelen Ostuda adamı, herhangi bir yaka ritüeli gibi, azalan bir ay boyunca tutulur. Gece yarısından saat 3'e kadar (“cadı saati” olarak adlandırılan) gerçekleştirilen ritüeller daha büyük kuvvetle karakterize edilir.

Serin ritüel tarafından dikkatli bir şekilde hazırlanmanız gerekir: tüm gerekli nitelikleri elde etmek için önceden, açlığı gözlemlemek için 3 gün. Ayin tek başına tutulur ve gizli tutulur - birinin bilmesi imkansızdır. Ayin sanatçısı saçları eritmeli, tüm takıları çıkarmalı, en basit elbiseleri bağlantı elemanları olmadan koymalı ve her şeyi aynen talimatlara göre yapmalı (geri çekilmesi, bir şeyi kaçırması mümkün değildir).

Evde kızdan havalı biri

Fotoğraflar üzerinde Ostuda

Tören azalan bir ayda, tek sayıda gerçekleştirilir. Bunu yapmak için hazırlanın: bir adamın resmi (taze, 1 yıldan eski değil), beyaz mum (1 büyük veya 4 küçük), su ile cam kap (vazo, kase), makas, iğne, beyaz bez, beyaz dikiş ipliği. Prosedür:

 1. Yalnız kalın, düşüncelerinize odaklanın, sorun yaratma kararınızı düşünün, bu adıma ihtiyacınız olduğundan emin olun ve asla pişman olmayacaksınız.
 2. Bir mum yak (mumlar), önünüze suyla bir kap yerleştirin, bir adamın fotoğrafını çekin.
 3. Bir bez parçası koy, üzerine genç bir adamın fotoğrafını koy, bir mum yardımıyla fotoğrafı geç: “Ay tombul cennetten ayrılırken, bu alev söndükçe aşk sizi terkeder, (herifi soğutmak istediğin kızın adı [sonraki - kızın adı]) hafıza yetersiz. ”
 4. İğneyi elinize alın, mumun alevi üzerinde ısıtın, aşağıda verilen arsa söyleyin, fotoğrafın 4 köşesine iğne ile dokunun, sonra resimdeki genç adamın gözleri arasındaki boşluğu delin. Bundan önce söylenecek kelimeler: “Kılıç yanarken, azizlerin alevi ile tüm duyulara (kızın adı)Tüm düşünceler (kızın adı)bütün hayalleri (kızın adı) senden yanmış. Artık onu düşünme, onu sevme. ”
 5. Tüm uzunluğu boyunca, skeinden rastgele uzunlukta bir iplik geçirin, kelimelerle iğnenin gözünden geçirin: “İpte düğüm olmadığından ve kolayca çelik bir iğneden geçtiğinden, unutabilmen için engel yok (kızın adı) ve onunla ayrıl.”
 6. Bir mum alevi üzerine bir mum yakıp şu kelimelerle yazınız: “Ve senin (kızın adı) senin için bir yol yok ve geri dönüş yok.”
 7. Mumlar söner. Ritüelde kullanılan bütün nesneleri su içeren bir kaba koyun ve şöyle söyleyin: “Her şey suyla yıkanacak, suyla soğutulacak, akışla birlikte yüzecek, buna karşı çıkmayacak. Olmaz (adamın adı) sevmek (kızın adı).

Isırgan Ostuda

Kırsal büyü alanındaki ritüel. Bunun için gerekecek ısırgan (taze veya kuru, aşırı durumlarda, eczaneden ayrılanlar), kapasite (tava, havza) ve kaynar su.

Kaynar suyu depoya dökün, ısırgan otunu oraya koyun ve şunu söyleyin:

“Isırgan otu büyüdü, ısırgan otu çiçeği, Tanrı'nın kulu (adamın adı) yandı. Onun hakkında, her gün onun için dava açtı. Sağanak geçildi, ısırgan otu ıslak, Tanrı'nın hizmetkarının hatırası (adamın adı) Tanrı'nın hizmetkarına (serinlemek istediğiniz kızın adı)sakinleşmek Yapraklar bitmiş - kaşıntı geçmiştir ve ağrılar vardır. Acı gitti ve onunla birlikte sevgi gitti. ”

Ayin, azalan ayda 7 gün üst üste yapılır. Zaman - saat gece yarısına çarptığında. Isırgan otu her seferinde yenisini almalı ve ayin sonrası ortaya çıkan infüzyondan kurtulmalıdır.

Pin
Send
Share
Send
Send