Rüya yorumu

Rassorka soğan

Pin
Send
Share
Send
Send


Razorka soğan - iki kişiyi suçlamayı, çatışmalarını ve skandallarla ilişkilerini doldurmayı ve böylece onları mahvetmeyi ve yıkıma yol açmayı amaçlayan bir ayin. Ritüelin amacı olumsuz olduğu için kara büyünün bir parçasıdır ve mağdur ve müşteri (veya sanatçı) için olumsuz sonuçlarla doludur.

Bu olasılığı azaltmak için, korumanın demontajın önüne konması ve uygulamadan sonra karanlık kuvvetlere verilmesi tavsiye edilir.

Rassorka soğanları en popüler ve başarılı olanlardan biridir. Soğan, sihirde sıklıkla kullanılır - negatif nitelikteki ayinlerin bir aksesuarı olarak. Bunun sebebi, bu sebzenin gözyaşı, acı, keder sembolü olarak görülmesidir. Ritüelin amacı, aşık bir çift olabilir, yıllarca birbirleriyle birlikte yaşayan bir karı koca olabilir.

Bu ritüel, ilişkileri ilk aşamada olan ve sadece oluşmakta olanlara kendi aralarında yardım eder ve uyuşmaz - bu durumda, ayin aşk ilişkilerini imkansız hale getirir.

Ayinlerin düzgün şekilde yürütülmesi için öneriler

Bu tür sihirli ayinler, başarılarının doğrudan bağlı olduğu, kendi performans özelliklerine sahiptir:

 • Tören için en uygun dönem azalan aydır. Günün uygun zamanı gecedir (gece yarısından gece 3'e kadar);
 • soğan satın alınmalıdır. Onu kendi bahçenizden alamazsınız - kendiniz ve sevdikleriniz üzerindeki talihsizlikleri ortadan kaldırma riskini alırsınız;
 • ritüeli gerçekleştirmek için, önceden dikkatlice hazırlamanız gerekir: tüm gerekli bilgileri bulun, doğru günü seçin;
 • kendinizi hazırlamanız gerekiyor: yıkayın, koyu tonlu kıyafetler giyin, saçları çözün, mücevherleri çıkartın ve çaprazlayın;
 • vazgeçilmez bir durum talimatların tam olarak takip edilmesidir.

Rassorka - bir kara büyü ritüeli ve bu yüzden çok tehlikeli. Büyülü uygulamada deneyiminiz yoksa, kendiniz için tavsiye etmiyorum. Bu durumda en iyi çözüm, bir uzmana başvurmak olacaktır. Eğer ayinlerin işini kendin yaparsan, ayinden önce bir savunma koyduğundan emin ol ve sonunda bir şeyler yap.

Muhtemel sonuçlar

Rassorka - insanların ilişkilerine yönelik bir tür zarar. En önemli olumsuz tezahürü, birlikte yaşamı dayanılmaz kılan düzenli kavgalar ve çatışmalardır.

Ayrıca, mağdur adına, ayin genellikle aşağıdaki sonuçlara yol açar:

 • ayinin enerji alanının koruyucu işlevi üzerindeki etkisinin bir sonucu olarak sağlık sorunları;
 • komplekslerin ve psikolojik sorunların gelişimi;
 • dağılım, konsantrasyon problemleri;
 • kaygı, düzenli baş ağrıları;
 • sinirlilik ve saldırganlık.

Bir ayin için ihtiyaç hakkında en az bir şüpheli şüpheniz varsa, rassorku yapmayın. Sadece son çare olarak kullanın ve sihrin her an size karşı gelebileceğini unutmayın.

İnsanları soğan ile nasıl bağlarım?

Bir fotoğrafın üzerinde kuru soğan

Her şeyden önce, tüm özellikleri hazırlayın: ampul (önceden alınmış ve günü karanlık bir yerde geçirmiş), törenin kurbanlarının fotoğrafları (erkekler ve kadınlar) 2 tabaklar, siyah mum, karanlık saplı keskin bıçak. Prosedür:

 1. Masanın ortasına yanan bir mum yerleştirin. Her iki tarafına da fotoğrafların yüzünü yukarı bakacağınız daireleri yerleştirin.
 2. Soğanı alın ve ikiye bölün. Yarımları fotoğrafa koyun, kesin, ancak onlardan önce fotoğraftaki kişiye doğrudan gözle bakarak bir arsa söyleyin: “Acı soğan olarak, acılığın da olsun (Ad)ile toplantı (Ad). Yaydaki gözyaşları akarken, yalnızca gözyaşları ve kederleri sizinkinden olacak, (Ad)İle bir araya gelen (Ad). Soğanın kuruduğu gibi (Ad)hissetmek (Ad), ona (nefret) nefreti seni doldurur. Öyle olsun. ” Yani, arsa 2 kez okundu, ancak sadece isimleri değiştirerek çıktı.
 3. Soğanların kuruması için fotoğrafların ve soğanların yarısını karanlık bir yerde saklayın. Her gece azalan ay boyunca, dairelere gidin ve yukarıdaki komplo grafiğini okuyun. Aynı zamanda fotoğrafa ve yaya dokunamazsınız.
 4. Soğan tamamen kuruduğunda, ateşin içindeki tabakların içeriklerini yakınız. Dışarıda yapmak en iyisidir.
 5. Kuru soğan ve fotoğraflar yanacak olsa da, bir komplo ilan edin: “Nefret ederek, zalimce, (Ad)yakmak (Ad)Öfke her zamankinden daha fazla yanıyor, huzuru bilmiyorum. Öyle olsun. ”

Mezarlık yöntemi

Sadece deneyimli olanlar için - mezarlık törenleri çok öngörülemez ve tehlikelidir!

Gece yarısı düzenlenen en güçlü ayinlerden biri rassorki. Gerekli işlemi yapmak için: ampul, ritüel kurbanlarının fotoğrafları, karanlık saplı keskin bıçak, tuz, karabiber, kara mum, siyah iplik, bir şişe iyi votka (ölen kişiyi ödemek için). Prosedür:

 1. Mezarlığa vardığınızda, dolaşın ve ölen kişinin mezarını, gömmek istediğinizle aynı isimde bulun.
 2. Mumları takın, yakın ve ölen kişiye bakın: "Sen, (ölü adamın adı), yerde yatarken, yemeyin veya içmeyin, votkaları elinizle götürmeyin. Ve sana bir hediye getirdim. Onu götürüp bana istediğimi ver. ” Mezarın üzerine votkayı dökün (bütün şişe).
 3. Soğanı ikiye bölmek için bir bıçak kullanın, yarıya bir bıçakla törenin kurbanlarının isimlerini çizin.
 4. Tuzu karabiberle karıştırın, üzerine bol miktarda soğan yarımını serpin. Aynı zamanda: “Tuzlu tuz ve acı biber gibi, hayat da tuzlu ve acı (törenin kurbanlarının isimleri)”.
 5. Fotoğrafları birbirine katlayın, soğanın yarısı ile bastırın, böylece kesik ve insanların yüzleri birbirine temas eder. Kompozisyon çapraz olarak siyah bir iplikle bağlanır.
 6. Bir bıçakla mezara küçük bir delik kazın, bağlı fotoğrafları ve soğanın yarısını şu kelimelerle katlayın: "Sen, (ölü adamın adı)bana hizmet et, bir şey al ve (kurbanların isimleri) yakmayacak. Yay yeryüzünde çürürken, sevgileri de azalır, kavgalara dönüşür, korkunç anlaşmazlıklara dönüşür. Talihsizliklerini bekliyorum - asla birlikte olmamak. Öyle olsun! ”. Bir delik kaz, mumları söndür. Mezarlık arazisindeki tüm manipülasyonlar en iyi lastik eldivenlerle yapılır.
 7. Mezarlığı geriye bakmadan bırak. Mezarlığa giden ve giden yollar aynı olmamalıdır - farklı yollardan gidin.

Hiçbir zaman rassorku'yu açık bir sebep olmadan kullanmayın, meraktan çekmeyin. Sihri çok ciddiye alın - baş dönmesi pahalıya mal olabilir.

Geçişin başka bir video ayinini görün:

Videoyu izle: Рассорка Любимого с соперницей Ритуалы Заговоры (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send