Rüya yorumu

Gece için bir erkeği sevmek için bir komplo nasıl okunur

Pin
Send
Share
Send
Send


Gençlik güzel bir zamandır. Bu en içten duyguların, en akut deneyimlerin zamanlarıdır. Gençlik - ilk sevginin doğumunun zamanı. Aşk harika bir duygudur, ancak genellikle karşılıklılık eksikliği ile bulutlandığı durumdur.

Yaygın bir eğilim: genç bir bayan, onu kuruyan bir adamı seviyor, ama ona hiç dikkat etmiyor. Bir yetişkinin bakış açısından, durum önemsiz görünmektedir, çünkü gençlerin önlerinde bütün bir yaşamları vardır ve bu hayatta gerçek aşk kesinlikle buluşacaktır.

Ancak, en tutkulu kız için karşılıksız bir duygu, trajediyle aynıdır. Bu durumda ne yapmalı? Hayat tatlı olmayan bir erkeğin sevgisini nasıl elde edersiniz? Seçeneklerden biri psikolojiye dönmek, uzmanların tavsiyelerini okumak ve daha fazla eylem için bir strateji oluşturmaktır. Bir eksi - çok zaman alacaktır ve başka bir arkadaş iç çekmenin nesnesinde görünebilir.

Beklemekten hoşlanmayan kızlar (ve gençliğimizde çok sabırlı değiliz), beyaz büyü yardımcı olabilir. Cephaneliğinde, her kadını okumak için kullanabilen bir erkek sevgisi için birçok komplo var.

Adamdaki beyaz büyülerin özellikleri

Bir erkek sevgisi üzerine beyaz lekeler ilgilenen genç insandan sempati ve dikkat kazanmak için etkili bir araç olarak kabul edilir. Büyük artıları güvenlik ve olumsuz sonuçların asgari olasılığıdır (en kötü durumda, sadece işe yaramazlar).

En iyi sonuçlar, gelecekte güçlü bir birlik oluşturmayı amaçlayan komplolar. Bu durumda, kız seçtiği kişi için en içten duygulara sahip olmalıdır. Genç adama olan sevgisinden en ufak bir şüphe olsa bile, beyaz komploları okumak imkansızdır. İntikamdan, bencillikten ve kişisel çıkarlardan da yararlanamazlar - beyaz büyü iyiliğe çağrılır.

Bir erkek sevgisine komplo kullanmadan önce, sevgili kalbin başka bir kız tarafından işgal edilmediğinden emin olmalısın. Beyaz ayinler başkasının sevgisini mahvedemez. Peki, bir adam sizinle sempati duyuyorsa - bu istenen hızlı bir şekilde gerçekleşmesine katkıda bulunacaktır.

Tüm sorumluluğu sihre değiştirmek de imkansızdır. Komplolar istediğini elde etmene yardımcı olacak, sevdiğin kişiyi bir adım öteye götürecek. Ve eğer onu sana yakın tutabilir, güçlü ve mutlu ilişkiler kurabilirsen, bu tamamen sana bağlı olacak. Işık güçlerinin görevi, yardım etmek ve sizin için her şeyi yapmamaktır.

Sevmek için bir komplo okumak için en iyi zaman yatmadan önce. Geceye ilişkin bir arsa konuştuğunuzda, başarılı uygulama olasılığını önemli ölçüde arttırırsınız.

Adamın aşkı üzerine beyaz arsalar: bağımsız olarak okuruz

Bir erkek sevmek için basit bir komplo

Bu komploun uygulanması için vazgeçilmez bir şart, genç adamın sizinle sempati duyduğu güvendir. Ayin, adamın parçası hakkında daha güçlü duygular yaratmaya yardımcı olacak ve gelecekteki ilişkileri yabancıların etkisinden koruyacaktır. Yatmadan önce, bir ay boyunca bir komplo okuyun. Bu gibi geliyor:

“Tanrı'nın hizmetçisi (ismim) üst odadan pasaja, geçitten avluya, geçitten geçeceğim, geçitten çıkacağım. Asistan ve koruyucusu olan saf ve En Kutsal Theotokos alanında durup dua edeceğim. Dünyanın 4 yönüne bakacağım ve dua ile Rab Tanrı'ya döneceğim. Aşkımı korumak için onların yardımını isteyeceğim. Doğal unsurlara değineceğim. Böylece dünyadaki beyaza doğru esen ılık rüzgarlar özlem duyumumu taşımıştır, ve o bana asla geri dönmedi. Ve sevgilim her zaman benden uzaklaştı, beni hayal etti. Gece ve gündüz, sabah ve akşam beni hatırladı. Sözlerim güçlü. Amin. ”

Adam güçlü komplo

Etkili, genç adamın sana karşı olan sempatiğinden emin olmasan bile. Arsa'nın gerektiği gibi çalışması için, adamın doğal aşk duygularını uyandırmak için çok çaba sarf etmeniz gerekiyor. Seçilen kişiye olan sevginizin gerçek olduğundan ve gelecekte onu sevmekten vazgeçmeyeceğinizden emin olmalısınız.

Arsa, güneş doğarken bir ay boyunca okunuyor. Doğuya bakan, sokakta söylenmesi tavsiye edilir. Böyle bir fırsatın olmadığı durumlarda, açık penceredeki metni okuyun. Kelimeler 12 kez telaffuz edilir:

“Tüm Yüksek Kuvvetler sonsuza dek Tanrı'nın hizmetkarını (adamın adı) Tanrı'nın hizmetçisi (onun adıyla) tıpkı doğanın unsurları - Ateş, Su ve Havanın - Toprak Ana'ya bağlı olmasıyla birleştirmek için harcıyorum. Sevgili düşüncelerim bana karşı yönlendirilsin - tıpkı Güneş’in ışınları Dünya’ya doğru çabalarken. Hayal gücünün, ortak yaşamımızın resimlerini sunmasına izin verin. Her hatırasım ruhunu dingin ve neşeyle doldursun. Amin. ”

Ayin yatmadan önce 12 gün boyunca tek bir paso olmadan yapılmalıdır, aksi takdirde işe yaramaz. Seçmen yakında adresinize ilgi göstermelidir.

Bir fotoğraf veya şey ile bir adamı sevmek için bir arsa

Bu komplo, adamın evinde gizlice taşınması ve tenha bir yerde saklanması gereken şeyler üzerine fısıldadı. Böyle bir fırsatınız yoksa - genç bir adamın fotoğrafını okuyun (taze, bir yaşından büyük değil, açık, böylece yüzünü ve gözlerini net bir şekilde görebilesiniz). Fotoğrafı sizde değilse, cep telefonunun kamerasından sessizce fotoğrafını çekebilir veya sosyal ağlardan fotoğraf çekip evde yazdırabilirsiniz.

Arsa, gece yarısında büyüyen bir ay boyunca yazıldığından. Elinizde bir şey veya fotoğraf çekin ve şöyle söyleyin:

“Gece, seni ararım, karanlık, seni ararım. Tanrı'nın hizmetkarının iradesine (seçilen kişinin adı) karşı değil, sevgisini hayatıma getirmek istiyorum. Beni düşünüyorsa, daha sık düşünmesine izin ver. Dilini kaybederse ve acı çekerse, daha hızlı açmasına izin verin. Tanrı'nın hizmetçisi (seçilen kişinin adı) benim değilse, o zaman sevginin gecenin içinde kaybolmasına izin verin. Öyle olsun. Amin. ”

Fotoğraf konuşmaya başlarsa - güvenli ve güvenli bir yerde saklanmalı ve eğer saklanan adam evin içine atılmalıysa saklanmalıdır. Bu komplo, sevdiğinizin iradesini bastırmaz - yalnızca size yönlendirir, onu yaşamınıza katar. Ayin işe yaramazsa, o zaman genç adam senin kaderin değil, ama gerçek aşk seni bekliyor.

Pin
Send
Share
Send
Send