Rüya yorumu

Fotoğraftaki bir adamın sevgisi üzerine bir arsa nasıl okunur

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir kişinin fotoğrafı sadece görünüşünün bir görüntüsü değildir, aynı zamanda çeşitli aşk törenlerinde de sıklıkla kullanılır. Bu tür ritüeller, belirli bir erkek temsilcisinin dikkatini çekmek isteyen kızlar ve kadınlar arasında özellikle popülerdir.

Fotoğrafta okunan erkekleri sevmeye yönelik komplolar etkilidir ve istenen sonucu çabucak elde etmeye katkıda bulunur. Bu, herhangi bir fotoğrafın kendi içinde, üzerine basılmış olanın ruhunun bir bölümünü içerdiğinden kaynaklanmaktadır. Enerji seviyesinde bir insanla fotoğrafı arasında manevi bir bağlantı var.

Fotoğraftaki aşk grafikleri nasıl okunur?

Bir erkeğin fotoğrafını kullanarak yaptığı sevginin, doğru çalışması ve başarı ile işaretlenmesi için, belirli tavsiyelere uygun olarak telaffuz edilmesi gerekir:

  • fotoğraf, seçilen birinin gerçek yaşına karşılık gelen, renkli ve taze olmalıdır. Eski fotoğraflar kullanılamaz;
  • Fotoğrafta bir insan, diğer insanlar ve hayvanlar olmadan yalnız kalmalıdır. Aşırı durumlarda, bir grup fotoğrafını kırpabilirsiniz, ancak resimdeki sevgili kafasına zarar vermeyecek şekilde;
  • gözlerinin net bir şekilde görülebilmesi iyi bir şey;
  • Büyüyen bir ay boyunca okunan bir aşk arsa daha etkili olacaktır. Bu kural her zaman gerekli olmasa da: Kural olarak, törenin performansına uygun gün talimatlarında belirtilir;
  • Seçtiğiniz kişiyi içtenlikle seviyorsanız ve duygularınızdan şüphe duymuyorsanız, fotoğraftaki arsaya bakın. İntikamları, kişisel çıkarları, bencillikleri veya bir kişiye zarar vermek amacıyla gerçekleştirdikleri bir ayin kesinlikle geri alınacaktır;
  • Törenin talimatlarında farklı bir durum belirtilmediği sürece, çizilen fotoğraf uzun süre saklanmalıdır;
  • fotoğraftan erkekleri sevmek için komplo en iyi erkek günlerinde okunur (Pzt, Salı, Perşembe);
  • Komplo ritüelinden önce, aşırı durumlarda, aç karnına sürülmesi için oruç tutulması tavsiye edilir;
  • arsa temiz bir vücutta okunur; saç çıkarılmalı, herhangi bir bağlantı elemanı olmadan kıyafetler serbest ve basit olarak tercih edilmelidir; Mücevherat da kaldırılmalıdır.

Açıkça ve tereddüt etmeden bir aşk arsa heceleyerek. Metni kalpten öğrenirseniz iyi olur. Ayini yaptığınız devlet mümkün olduğunca sakin olmalıdır. Sevdiklerinize odaklanın, görünümünü en küçük ayrıntılara vererek görselleştirin ve istediğiniz sonucu elde edin.

Bir erkeğin sevgisini nasıl elde edersiniz?

Fotoğraftaki erkeklerin aşkı için arsa: Yeni başlayanlar için bir yol

Büyü ile hiçbir deneyimi olmayanlar, bu ritüelden faydalanabilirler. Yatmadan önce 7 gün boyunca günlük olarak harcamanız gerekir. Seçilmiş olanın net bir fotoğrafını çekin, hedefinize odaklanın ve arsayı okuyun, sevdikleriniz için hissettiğiniz tüm duygu ve hisleri içine koyun. metin:

“Sevginin gücünü çağırıyorum, tutku alevi ile tutuşturuyorum. Kalbinde sevgiye gidiyorsun (seçilen kişinin adı)sonsuza dek orada yerleşmek. duygular (seçilen kişinin adı) bana göre (adınız) ateş yakmak sıcak. Bana ulaşmasına izin ver, çaba göster, tüm ruhu ile, benimle bağlantı kurmak istiyor. Dediğim gibi, öyle olsun! amin - 3 kez”.

Sevilen kelimeler sesli olduğunda, fotoğrafı 3 kez çaprazlayın. Gücünü hissedene kadar arsa 3 ila 9 kez tekrarlayın. Yastığınızın altına bir fotoğraf koyun ve hemen kimseyle konuşmadan yatağa gidin.

Fotoğrafta basit arsa

Günde üç kez seçtiğiniz fotoğrafı çekin; şafakta, akşama doğru ve günbatımında. Sevgili gözlerinin içine bak ve oku:

“Tanrı'nın bir hizmetkarı olarak olamaz (seçilen kişinin adı) gölgesi olmadan yaşamak ve Tanrı'nın kulu (seçilen kişinin adı) özlem duymadan, Tanrı'nın kulu (adınız). Git ve stammer, acıdan boğul. Güneş gökyüzüne doğru ilerledikçe, bana giden yolu takip et, Tanrı'nın kulu. (adınız). Sert ve sözümü heykel. Amin! ”

Bir fotoğrafı yanında tut, ama meraklı gözlerden gizlensin.

Erkekleri sevmek için güçlü bir komplo

2 fotoğraf hazırlayın - sizin ve seçtiğiniz fotoğrafı. Fotoğrafınızı bir elinde, diğer fotoğrafınızı da çekin. Onlara bak ve arsayı söyle:

"Olacaktır (adınız) ve (seçilen kişinin adı) sonsuza kadar birlikte: 2 kanat gibi, 2 el gibi, dünya ve gökyüzü gibi. Bize su dökmeyin, rüzgarı ayırmayın. Sadece aşkımız geliyor. Cennetsel kuvvetler bizi mühürledi, melekler azizler kutsandı. Başka yolu yok! Amin! ”

Grafiği çıkardıktan sonra, fotoğrafları bir araya getirin, birbirleriyle yüzleşin ve yastığınızın altına koyun. Komploun ilk göze çarpan sonuçlarını görene kadar onları yastığın altından koymayın. Ayin harekete geçtikten sonra, fotoğrafları çıkarın ve meraklı elleriniz ve gözlerinizin erişemeyeceği güvenli bir yere koyun. Bundan böyle, bu fotoğraflar sevginizin tılsımı olacak.

Güneş battıktan sonra fotoğrafı arsa

İhtiyaç ayin için: 2 fotoğraf (sizin ve seçilen), zarf, kırmızı iplik, kırmızı mum, kalem (marker).

Fotoğrafları masaya koyun, yüzü yukarı bakacak, bir mum yak, sessizlik içinde otur, nihai hedefe konsantre ol. Fotoğrafınızı çevirin, üzerine sevdiklerinizin adını ve doğum tarihlerini yazın. Fotoğrafını çevirin, verilerinizi yazın. Fotoğrafları bir araya getirin, kırmızı bir iplikle sıkıca bağlayın ve arsaları okuyun:

“Sonsuza dek ve her zaman güçlü ve kırılmaz bağlar ile (ismimin adıyla) örüyorum. Öyle olsun. Amin. ”

Fotoğrafı bir zarfa katlayın, yanan mumdan bir balmumu ile kapatın:

“(Seçilmiş olanın adını) sonsuza dek ve daima nazardan, kötü niyet ve yakadan mühürledim. amin - 3 kez”.

Zarfı gizli bir yerde saklayın.

Pin
Send
Share
Send
Send