Rüya yorumu

Tüm durumlar için dualar ve arsalar

Pin
Send
Share
Send
Send


Komplo, bir insanın yaşamın çeşitli alanlarında refah kazanmasına yardımcı olmak için özel bir sözlü sihirdir. Çok fazla ritüel var, onlar hem siyah hem de beyaz sihire atıfta bulunabilirler. Tüm durumlar için en popüler ve en güvenli komploları ve duaları düşünün!

Ancak, tüm sevilen kelimeleri telaffuz ederken sanatçı tarafından takip edilmesi gereken aynı kurallar ile birleştirilir:

  • Herhangi bir komplo gizlice, fısıltıyla veya alçak sesle okunacak;
  • yetkisiz kişilerin huzurunda ritüeli okuyamazsınız, aksi takdirde güçlerini kaybedecekler ve işe yaramazlar;
  • icracı, alkol kullanmayacak, sigara içmeyecek kadar güçlü bir iradeye sahip olmalıdır;
  • Fayda ve faydayı hedefleyen komplolar, gün ışığı ile (Salı, Çarşamba ve Cumartesi), negatif - gün ışığı (Pazartesi, Cuma) ile okunur. Bu kural tüm ritüellerde geçerli olmayabilir: genellikle tören talimatlarında performans için uygun bir gün belirtilir.

Verimlilik için, törene bir önsöz ile başlayıp bir son söz ile bitmek faydalıdır (ancak gerekli değildir). Kulağa böyle geliyorlar:

  • komplodan önceki kelimeler: “Nikolai, lütfen Tanrım! Evin içinde ve tarlada, yolda ve yolda, dünyada ve cennette. Bekle ve kaydet tüm kötülüklerden! ”;
  • okuduktan sonra yazım: “Beyaz yanabilen Alatyr taşını kim yakarsa, o komplo beni yenecek”.

Herhangi bir büyülü ritüel koşulun başarısı için belki de en önemli koşul - gücüne bir inançtır. Bu tür törenler yalnızca onlara inananlara yardım eder. Eğer sihir konusunda çok şüpheci iseniz - komploları kendiniz bile okumayı deneyemezsiniz.En iyi, hiçbir şey gelmeyecek, en kötüsü - tam tersi sonucu alacaksınız.

Etkili komplolar ve kendi kendine uygulama için dualar

Her türlü komplo ve duaların sayısız vardır. Tüm arzu ile birlikte, bu makalede hepsini vurgulamak mümkün değildir. Bu nedenle, dikkatinizi birkaç kanıtlanmış ayin sunuyorum. Aşağıda açıklanan ritüeller, bence, her kişi için geçerlidir. Tanışın ve iyilik için kullanın.

Şans için (herhangi bir şey için)

Sadece mutluluğu getiren bir tılsımın hemen hemen her şey olabileceğini hayal edin. Bunu yapmak için, sadece aşağıdaki kelimelerin yardımıyla konuşun ve daima kendinize saklayın. Metin 12 kez okunmalıdır, metin aşağıdaki şekilde okunur:

“Bir sincap palto giyilir, yıkılmaz, öyle olur mu? (öğenin adı) İyi şanslar getirdim. Bugün, yarın ve her zaman! Öyleyse ol! Amin! ”

Ritüel gücü geri kazanma ve hastalıklardan koruma

Sağlık ve hastalık yokluğu, belki de yaşamdaki iyiliğin ve insan mutluluğunun en önemli bileşenleridir. İlkbaharda, kuyuda veya Epifani sularında söylenen bu arsa, kaybedilen gücü yeniden kazanmanıza ve sizi hastalıklardan korumanıza yardımcı olacaktır.

Bir kovaya su dökün ve rahat bir sıcaklığa ısıtın. 3 kez “Babamız” duasını, 1 kez - başka bir duayı söyler. Banyoya veya banyoya gidin, bir kepçe alın ve bir kova su ile kendinizi sulayın.

“Su hemşiresi, teka yükseklikten aşağıya. Tanrı'nın (köle) kölelerinin gövdesi (adınız) yıkanır, lanetli hastalıkları hastalıklı ve kötülüklerden arındırır. Güç ve sağlık karşılığında verir. Baba, Oğul ve Kutsal Ruh adına. Amin. ”

Temizleme seansını ayda 1 kez tekrarlayın.

Uyum sağlamak ve eve rıza göstermek

Ailenizde kavgalar ve skandallar sıklaştığında, arsa size yardımcı olacaktır. hazırlamak 3 beyaz mum ve 1 havuç.

  1. Sebze iyice durulanır, temizlenir, rendelenir ve tabağa konur.
  2. Giriş kapısının yanlarına 2 mum koyun, ortadaki eşikten 2 - 3 adım. Onları aydınlat.
  3. Eşiğe kadar bak ve metni 7 kere söyle: “Geniş çaplı alanlarda, tarlalarda, çayırlarda, ormanların dışında, denizlerin ötesinde karıştırın. Mutluluk, eve gir, neşe getir! ” Her seferinde bir mum üçgeni bir avuç havuç atıyor. 7 kez sonra bütün havuç yerde durmalıdır.
  4. Mumlar söner ve çıkar. Havuçları dikkatlice bir parça halinde toplayın, temiz bir kağıda koyun, dışarı çıkarın, ıssız bir yerde bırakın. “Merhaba, mutluluk! Merhaba sevinç! ”

Çocukluk hastalıklarından bir elmaya arsa-dua

Annenin kalbi için çocuğun hastalığından daha acı verici ve daha kötü bir şey yoktur. Çocuğunuz hasta ise, bu arsa okuyun - iyileşme çok yakında gelecek.

Tören için büyük bir elma hazırlayın, kenarlarından hafifçe bastırın ve şöyle konuşun:

“Rab’den, meyvesinin büyümesini isteyeceğim, O'nun lütfuyla doldurulan gücüyle, çocuğumun bedenine, rahatsızlıktan kurtulmak için yardım etmesini ve onu kutsamasını üzecek. Rab, isteğimi büyük Bitkisel Ruh'un gücüyle duyacak ve çocuğun vücudunun artık gereksiz acı çekmeyecek ve onun tarafından yenen meyve iyileşme ve büyük değişim için yeni bir güç getirecek. Hastalık bedeni terk edecek ve Rab ayakta duracak gücü verecek, çünkü Bitkisel Ruh isteğime destek verecek ve Rab gücüyle çocuğumun meyvesini alacaktır. Amin. ”

Elmayı çocuğa verin, tamamen yemesi gerekir.

Arzuları yerine getirmek

Ayin, Pazar günü, gün batımından önce, büyüyen bir ay boyunca gerçekleştirilir. yeşil yün iplik ve 9 dal: 3 - üç farklı süpürgeden, 3 - üç farklı ağaçtan, 3 - üç farklı bitkiden. Bütün dalları bir iplikle birbirine bağlayın, arzunuza odaklanın ve beyaz büyüyü 3 kez okuyun:

“Süleyman amacına ulaşırken, ben, Tanrı (ların) nın kölesi (ismim) hedefime ulaşacağım. Sabah şafak güneşle, güneş şafakla, akşam şafak Tanrı'nın ayıyla, Tanrı'nın ayı ilkin yıldızıyla. Ve ben, Tanrı'nın (I) kölesi (a), (adım), - arzumu yerine getirirken. Amin. ”

Venichek bir kavşakta olsun, oradan ayrılın. Bütün bunları tek bir kelime olmadan yapın. Ayrıca, sessizce ve bırakın. Arkana bakma. Arzunuzun çabuk yerine getirilmesini bekleyin.

Pin
Send
Share
Send
Send