Rüya yorumu

Epifani su yardımı ile servet arazileri nasıl okunur

Pin
Send
Share
Send
Send


Her yıl kilise ve inananlar tarafından 19 Ocak'ta kutlanan vaftiz, Ortodoks Hristiyanlığının en önemli bayramlarından biridir. Efsaneye göre, bu gün İsa Ürdün sularında vaftiz edildi.

Vaftiz, Noel Arifesi'nden önce gelir (18 Ocak). Geceleri, kilise ayin tutar ve suyu onaylar. Su, Rabbinin Vaftizinin tam gününde ikinci kez kutsandı. Sonuç olarak, sıvı mucizevi özellikler kazanır. Onlar sayesinde vaftiz suyu bütün yıl boyunca depolanmakta ve sadece özel durumlarda kullanılmaktadır.

Kutsal Epiphany Voditsa'nın yardımıyla, büyük bir güçle donatılmış büyülü ritüelleri gerçekleştirebilir ve insan yaşamının çeşitli alanlarında paha biçilmez yardım sağlayabilirsiniz. Örneğin, maddi refah ve refah komploları halk arasında büyük talep görüyor.

Vaftiz suyu nasıl servet konuşur?

Zenginlik için vaftiz suları hem Vaftiz'da hem de Noel Arifesinde (18 Ocak) okunabiliyor. 18 Ocak - 19 Ocak arasında gece düzenlenen ritüeller özellikle güçlü bir enerjiye sahiptir.

Vaftiz suyuna komplo kurmak, böylece servet evdeydi

Ayin kendi evinde (özel) yaşayanlar için uygundur.

Gece yarısı, Vaftizde, bir bardak ardışık su dökün, ellerinize alın, evinize gidin. Dikkatli ve dikkatli olun - bir bardak sudan en az bir damla düşmesine izin vermek mümkün değildir. Aksi takdirde, ritüelden bir anlam çıkmayacaktır. Sonra eve gidip su arsa okuyun:

“Kutsal su dolu ve dolu ve dolu olduğu için evimin, iyi, gümüş ve altınla dolu bir fincan olmasına izin ver. Baba, Oğul ve Kutsal Ruh adına. Şimdi ve sonsuza dek ve sonsuza dek. amin - 3 kez”.

Sabahları son damlasına kadar koruyucu suyu iç.

Vaftiz suyu arsa, iyi şanslar ve kayıplara karşı koruma

Epiphany kilise servisine git ve sonuna kadar dur. Kutsanmış su tapınağını yazın ve çıkışa gidin. Kilisenin kapısından, arsa okuyun:

“Suyla kutsalım - evim, sen ve şans, para beni takip ediyor. Bütün zararları ve başka bir adımı sorun. Anahtar, kilit, dil. amin - 3 kez”.

Zenginlik için Epiphany Su Arsa

Vaftiz için açık bir kaynaktan su çekeceğiniz zaman bu komployu okuyun ve zenginlik evinize yerleşecek. Arsa metni:

“Ben, Tanrı 'nın hizmetçisi, (adım) kutsal gecede uyanıyorum, temiz vaftiz suyu alıyorum. Su kutsaldır ve gece kutsaldır, ruhum ve bedenimi kutsallaştırır. Kutsal melekler, yanımda dur, sessiz kanatlarınla ​​daha yakın kanatlar çek, Tanrı'nın huzurunu ruhuma getir, Tanrı'yı ​​evime getir. Yüce Tanrı'yı ​​selamlıyorum, bu yüzden Tanrı'yı ​​şenlik masasına koydum, durmadan Mesih'in vaftizi olan Mübarek Bakire ve Öncü Yuhanna'ya dua ediyorum. Dualarla, Kutsal Kuvvetlere başvurdum ve başvurdum. Beni bırakma, Allah'ın hizmetkar (ları) ndan senin ismin olmadan. İkinci vaftiz, içten tövbe, ruhumu yenile, günahlarımı temizle. Cennetin krallığı için günahkarların yolu yoktur. Amin. ”

Eve geldiğinde evine bol su serpin. Hayatınızdaki önemli olaylardan önce, tüm yıl boyunca yıkamak için kalan sıvıyı kullanın.

İyi şanslar ve maddi refahı çeken vaftiz suyu komploları

Epiphany sabahı ardışık su ve küçük bir dilim siyah ekmek hazırlayın. Kiliseden bir mum yak. Sol elinize bir parça ekmek ve sağ elinize bir bardak su alın, gözlerinizi mumun üzerine yönlendirin ve çılgınca sözleri 3 kez okuyun:

“Rab’nin 5 somunu verdiği ve İsa Mesih'in Tanrı’nın Oğlu olduğu doğrudur, Tanrı merhametlidir. Tanrım, iyi şansımı kuzeyden güneye, batıdan doğuya çevir. Eşim için ona 3 yol değil, bir tane verin. Ama talihsizliğe kapıldığın için, yılanın rahmine kendi yolunu bul. Orada - senin yerin, orada - hayat senin varlığın. Ve gümüş ve altınla bağlanmış bir tılsımla giyindim. Parayı sayıyorum, saymıyorum, kederi ve talihsizliği asla bilmiyorum. Anahtarı anahtarla kilitlerim, anahtarı denize atarım. Anahtar, kilit, dil. amin - 3 kez”. 

Bir arsa seçtikten sonra, bir parça ekmek yiyin ve su için. Mumu parmak uçlarınızla söndürün (üfleyemezsiniz). Öğle yemeğinden önce (öğlen 12) kiliseye gidin, ritüelde kullanılan evden bir mum saplayın. Tapınakta ışıklandırın ve Kurtarıcı'nın önüne koyun. Kendi sözlerinle, Rab’den yardım isteyin. İstek, saf bir yürekten gelen samimi olmalıdır.

Tapınağı ziyaret ettikten sonra eve geldiğinizde gün batımına kadar hiçbir şey yemeyin. Mümkün olduğunca sakin ve sessiz olun. Ritüelin performansının sırrını kimseye söylemeyin.

Sağlık, evde temizlik ve arzuların yerine getirilmesi hakkında birkaç ritüel, videoyu izleyin:

Epifani'nin parasal ayininin başarısı için tavsiyeler

Vaftiz parasının arsaya uygun çalışması ve maddi refahı bulmanıza yardım etmesi için, bazı tavsiyelere uymanız gerekir. Doğru tutumu yaratın: törenin gücüne ve nihai sonucuna inanmalısınız, inanç olmadan hiçbir şey çıkmayacak.

Epifani gecesini geçirmek faydalı olacaktır. meditasyon affı. Bunu yapmak için, yanlışlıkla veya kasıtlı olarak suç işleyen herkesi ve ayrıca size hakaret eden herkesi (kelime, senet, zihinsel olarak) hatırlayın. İçtenlikle suçlularını affet, kendin için affedilmeni iste, iç hakaretler bırak.

Tüm olumsuz duyguları sıfıra indirmeye çalışın, ruhunuzu huşu ile doldurun ve bilinci pozitif düşünce ve duygular ile doldurun. Ne kadar olumlu olursa, vaftiz için işe alınan su üzerindeki komplolar o kadar etkili olacaktır.

Vaftiz için ek komplo yolları, makaleleri okuyun - Her vesileyle Rab'bin Vaftizindeki komplolar, ritüeller ve törenler, Vaftiz için sevgi komploları.

Videoyu izle: Epifani PARCO DEI MEDICI 4 09 parte1 0 (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send