Rüya yorumu

19 Ocak'ta Rab'bin vaftizi için komplolar, ayinler ve ayinler

Pin
Send
Share
Send
Send


Rab'bin vaftizi, Hıristiyanlığın en önemli bayramlarından biridir. Ortodoks Hıristiyanları 19 Ocak'ta kutlarlar. Vaftiz, her türlü büyülü ayin için geleneksel olarak en uygun dönem olarak kabul edilen Noel zamanından önce gelir. Büyü ile ilgili çeşitli ayinler 19 Ocak'ta ve bir önceki akşam da yapılabilir - tatilin güçlü pozitif enerjisi başarıya katkıda bulunacaktır.

Vaftiz için komplolar ve ayinler en çok bu gün mucizevi özellikler elde eden suyla ilişkilidir. Efsaneye göre, su 18-19 Ocak gecesi, 00:10 ile 01:30 arasında büyülü hale gelir - gökyüzünün açıldığı zaman ve Tanrı'ya hitap eden herhangi bir dua duyulacaktır.

Şifa ve sağlık için vaftiz komploları ve ayinler

Zorunlu Epiphany geleneği - abdest, bu gün okuduğum komploların çoğu, vücudu iyileştirmeyi ve iyileştirmeyi, canlılığı artırmayı amaçlıyor. Ablüsyonun belirtilen sürede üretilmesi arzu edilir (00:10 - 01:30 arası). Veya farklı şekilde yapabilirsiniz: şu anda Epiphany suyunu temiz bulaşıklara (en az 3 litre) alın ve ileride kullanın.

Epifani suları hakkında önemli

  1. Su kuyusu veya doğal kaynaklardan çekmek en iyisidir. Aşırı durumda, böyle bir ihtimalin bulunmadığı durumlarda, normal bir tane bir vinçten monte etmek mümkündür.
  2. Sıvı, karanlık ve serin bir yerde cam bir kapta saklanmalıdır.
  3. Seyreltilmemiş Epiphany suyunun lavaboya veya tuvalete dökülmesi imkansızdır. Sade suyla seyreltmek ve sonra çiçekleri sulamak veya başka amaçlar için kullanmak en iyisidir.

Epiphany su iyileştirici yeteneklerini bir yıl (ve hatta daha fazla) tutar. Güçlü bir enerjisi var. İçmek çoğu zaman arzu edilmez, ancak en iyi ilaç olarak kullanılır: banyoya ekleyin, tüm vücuda sıçratın, yıkayın, ağzınızı çalkalayın. Ayrıca, Epiphany suyunu uyguladıktan sonra, cildin mucizevi sıvıyı emebilmesi için silmenin önerilmez.

Sağlık komploları

Tören, kilise hizmetinde kalmakla başlar - tamamen savunmanız gerekir, ardından tapınaktaki kutsal suyu alın. Eve gelirken, suyun üzerinde, “Babamız”, “İnanıyorum”, “Tanrı'nın Dirilişi Olabilir” - (3'ü bu sırayla) duaları okumanız gerekir. Öyleyse, bir fısıltıyla konuşun, sıcaklık ve samimiyetle sözlerini söyleyin:

“İyileş, Ey Tanrım, bedenim ve ruhum, çünkü ben bir günahkarım (günahkâr) ve ruhum ve bedenim günahta ağrıyor. İyileş, lütfen, Rab İsa Mesih, Ebedi Baba Göksel Oğlumuz, bedenimi hastalıklardan, kuruluk ve ağrılardan, kan ve acıdan. Ruhumu kıskançlık, nefret ve kötülükten iyileştir. Bu gün cennet bize günahkarlara açılıyor. Rab İsa Mesih, lütfen bedenimi güç ve sağlıkla, ruhumu da gönül rahatlığıyla doldur. Cennetteki Babanızın ve Kutsal Ruh'un zaferi için. Amin! ”

3 yudum alarak komplo suyunu yudumla, sonra vücudunu yıka. Ayin bütün yıl hastalıklardan koruyacak.

Sağlık töreni ve manevi uyum

Bu törenin 18-19 Ocak gecesi veya 19 Ocak'ta yapılması önerilir. Prosedür:

  1. Vücudunuz için uygun sıcaklığa sahip banyo suyunu yazın, kiliseden ard arda az miktarda su ekleyin (yeterli cam olacak) ve ayrıca bilekliği banyoya indirin.
  2. Banyoda yatın - böylece su tüm vücudunuzu kaplar, yaklaşık 10-15 dakika boyunca uzanır.
  3. Banyodan çıkın, havluyla kurutmayın - suyun kurumasını bekleyin.

Zenginlik ve maddi refah için vaftiz için komplo kurmak

Rab'bin Vaftizinde, maddi refah ve servet kazanmaya yönelik etkili komplolar da vardır. Bunların çoğu, Epiphany su kullanılarak da gerçekleştirilir. Popüler törenlerden birini vereceğim.

Zenginlik çekmek ve kayıplara karşı korunmak için komplo kurmak

18-19 Ocak gecesi, kilisede kutsanan suyu alın. Bir eve komplo kurarak evine getirin ve oda ve oda sıralarında dolaşın:

“Kutsal su eve geldi ve refahı getirdi. Kayıplar bu evi geçecek ve her gün servet gelecek. Her şeyde iyi şanslar bana eşlik edecek, hiçbir şeyde başarısızlık bilemeyeceğim! ”

Kutsal suyu gece bekletmek - en önemli olduğunu düşündüğünüz evin yerine bırakın. 19 Ocak sabahı yıkayın.

Yalnızlığı ortadan kaldırmak için ritüel

Ayin, uygulayıcılar tarafından test edildi. Tamamlamak için topla 7 tapınaktan kutsanmış su (kiliseler)bir kapta karıştırın. Hazırla ayrıca haç.

19 Ocak günü Vaftizhanede, şafaktan hemen önce, kıyafetlerinizi çıplak olarak çıkarın, banyoda durun, en fazla bir litre su akıtın üzerine dökün. Süreci komplo izler:

“Sana kanını ver, diğerlerine kan ver. Tanrı'nın Kölesi (adınız)Sen temiz olun. Amin! ”

Sonra haçı elinize alın, yüzünüzü kendi yöne çevirin ve tekrar bakın, arsa söyleyin. Törenden sonra, azizlere tapınağa para bağışlayarak ve herhangi bir miktarda mum koyarak yardımları için teşekkür ederim.

Sağlık, evde temizlik ve arzuların yerine getirilmesi hakkında birkaç ritüel, videoyu izleyin:

Epiphany iyi şanslar için arsa

Vaftizde, bir komployu ilan ederek yüzünüzü kutsal su ile yıkayın:

“Lord, Ürdün'de vaftiz edildi - dünya dünyaya açıklandı. İsa Mesih'in Tanrı'nın Oğlu olduğu gibi, her şey için yeterince gücüm olduğu da doğru. Rab hüküm sürer ve emreder, Lord her konuda bana yardım eder. Baba, Oğul ve Kutsal Ruh adına. amin - 3 kez.

Toplam komplo 3 kez telaffuz gerekir. Ondan sonra, şans her konuda senin yoldaşın olacak.

Vaftiz töreni için daha çok ritüel ve törenle ilgili makaleleri okuyun:

Pin
Send
Share
Send
Send