Rüya yorumu

Evde hangi para arsalarını okuyabilirsin?

Pin
Send
Share
Send
Send


Maddi taraf, yaşam iyiliğinin belirleyici faktörlerinden biridir. Her insan rahat bir varoluş hayal eder. Birisi çok çalışıyor ve bunun için çok çalışıyor ve birileri daha kolay yollar boyunca ilerliyor ve para büyüsüne dönüşüyor. Evde para okumak için komplolar ve bağımsız olarak muazzam bir çeşitlilik var ve hepsi bir amaç peşinde koşuyor - ritüelin icracı veya müşterisinin gelirini artırmak.

Para ritüelinin doğru şekilde uygulanması için öneriler

Evde para arsaları okunabiliyor ve bunun için profesyonel bir sihirbaz olmak gerekli değil. Törenin başarısı için icracı için gereken tek şey parasal ritüelleri yürütmek için genel kuralların bilgisi ve talimatların tam olarak izlenmesidir.

Bu nedenle, kendiniz için bir arsa parası okuyacaksanız, aşağıdaki koşullara dikkat edin:

  • ay evresi. Para arsaları temel olarak birbirlerinden farklıdır ve ayın her safhasında okunabilir - genellikle bu madde ayin talimatlarında belirtilir. Değilse, o zaman ay boyunca ayin gerçekleştirin;
  • Haftanın uygun günü - Çarşamba. Çarşamba günü, para küresiyle ilgili en etkili ritüellerin elde edilmesi;
  • yalnızlık ve sessizlik. Hiçbir canlı ruh parasal ayin yapma kararınızı bilmemelidir. Aksi takdirde, komplo ya başarısız olabilir ya da tam tersi sonuçlara yol açabilir;
  • talimatlara sıkı sıkıya bağlı kalmak;
  • sihre ve yeteneklerinize olan inanç. Kendinize ve nihai sonuçlara olan inancınız olmadan, bundan iyi bir şey çıkmaz.

Bir para ayin seçerken, tam olarak ne elde etmek istediğinize karar vermeniz gerekir. Finansal komplo üç ana durumda uygulanabilir:

  • ödünç parayı iade etmeniz gerektiğinde. Bu, borçlunun ödünç alınan miktarı iade etmek için acele etmediği durumlarda geçerlidir;
  • acilen biraz para almanız gerektiğinde. Arsa sizi çabuk para çekecektir (piyangoyu kazanmak, kredi almak vb.);
  • Finansal durumunuzu iyileştirmek ve servet ve servet eve çekmek gerektiğinde. Aile içindeki herkes çalışırken bir komplo uygulanabilir, ancak finansman hala yeterli değildir.

Ek olarak, cüzdanın üzerinde okunan ve para için mıknatıs yapan özel araziler var. Nihai hedefe karar verirken ve para için sihirli ayin yapma kurallarını dikkatlice okuyorsanız, doğrudan uygulamanın kendisine geçebilirsiniz.

Parasal arsalarla maddi refah nasıl sağlanır?

Finansal pozisyonu geliştirmek için arsa

Bu komplo, finansta iyi bir servet kazanmanıza yardımcı olacaktır. Başarı için vazgeçilmez bir koşul, ritüelin gücüne olan inançtır. Arsa, öğle saatlerinde, ayın büyüme evresinde okunur.

hazırlamak bir bardak su ve Ortalama değer 3 sikke. Paraları suya at ve bir komplo söyle:

“Voditsa-su, gücünü paylaş. Ailemin servetlerine dön, kar artışı yardımı. Diğer tüm paraların bana gelmesini sağla! ”

Değerli sözleri 5 kez tekrarlayın ve bardağını su ve madeni paralarla, güvenli bir yerde saklayın, başkalarının gözlerine erişemez. Cüzdanınızı günde 2 defa serpin - sabah ve akşamları. Su bittiğinde, ayini tekrarlayabilirsiniz. İlk sonuçlar, ilk ay içinde göze çarpacak.

Para toplama arsa

Gün batımında genç bir ayda okur. hazırlamak yeni fincan, temiz su ve tuz. Bardağa su dökün, pencerenin yanında durun, suda bir çay kaşığı tuz çözündürün. Elde edilen çözeltiden 3 yudum alın ve arsa söyleyin:

“Tuz tuzu altın gümüşe dönüşüyor, ben kâr elde ediyorum. Sertleştirilmiş tuz, sonsuza dek serveti koruyacak, kurtaracak. amin - 3 kez”.

Alnınızı tuzlu suyla nemlendirin, yakanıza ve göğsünüze biraz serpin. Pencereden sıvı sıçraması.

Güçlü servet arsası

Ayin dolunayda, eşit sayıda yapılır. Hatta bir miktar parayı al, onunla kiliseye git ve onu kutsa. Sonra ormana kutsanmış bir madeni para ile git ve kavak bulmak. Ağacın altına bir çukur kazın, içine bir jeton koyun, biraz toprak serpin ve bir bahardan su dökün.

Komplo sürecinde konuşun:

“İsa Mesih ve En Kutsal Theotokos, korusun. Neyin ektiğini ve bir mahsulün kulağını büyüteyim. Fare bozuk para değil, solucan keskinleşmiyor, kimsenin paramı desteklemesine izin vermiyor. Baba, Oğul ve Kutsal Ruh adına. amin - 3 kez”.

Ayini tamamladıktan sonra geriye bakmadan evden ayrılın.

Borcu iade etmek için bir komplo

Borçlunun ödünç almayı geri almak için acelesi yoksa, bu komplodan yararlanın. alım buhur Kilisede Geceleri, odada yalnız kalın, ışık kaynaklarını kapatın, kibritlerin yardımıyla tütsüleyin (!) Ve konuşun:

"Tütsü dumandan çıktığında, tütsü için yanarken, siz borçlu, bana gelin ve borcunuzu üstlenin."

Tütsü bitene kadar arsa konuşun. Sonra ışıkları açmadan yatağa gidin. Arsa birkaç gün sonra tekrar okunabilir, ancak kural olarak buna gerek yoktur. Borçluunuzu geri almanın başka bir yolu referans olarak mevcuttur.

Hızlı para arsa

Acilen belli miktarda para gerektiğinde kullanılır. Tören için 2 yeşil mum hazırlayın. Ayin öğle saatlerinde yapılır.

Maçtan mumları yak. Alevlerine bakın ve anlaşın:

“Tanrı, İsa Mesih, yardım bulmama yardım et. Köleleriniz gökyüzünde yürüdüler, sürüklenen çantalar, torbalarda para vardı. Bu çantalar açıldı, bütün para düştü. Sonra dibe gittim (gittim), bütün parayı topladım (a) ve onu eve taşıdım (a). Mumlar, yak ve para evine git. Amin! ”

Grafik kelimelerini 3 kez okuyunuz ve mumların sonuna kadar yanmasını sağlayınız. Kalan balmumunun bir parçasını cüzdanınıza koyun - hızlıca para toplamak için bir tılsım olacak.

Videoyu izle: Kanada Vizesi İçin Ev, Arsa, Araba Tapusu gösterilmeli midir? (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send