Rüya yorumu

Bir erkeğin sevgisi üzerine beyaz sihirin hangi alanlarını okuması gerekir?

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir adamı sevmek için güçlü bir komplo, etkinliği açısından aşk büyüsünden aşağı değildir. Aynı zamanda sempati ve kolay sevgiye meydan okumak için ayinler de var. Onlar beyaz büyüye aittirler ve ciddi bir ilişkinin inşası için güvenilir bir temel oluştururlar. Beyaz aşk arsaları evde uygulanabilir.

Ayin için hazırlık

Işık büyüsünün cephaneliğinden gelen aşk büyüleri hafif bir etkiye sahiptir, ritüel nesnenin iradesini ve bilincini bastırmayın ve bu nedenle en güvenli sayılır. Görevleri, sanatçıya, arzu edilen erkekten sempati duymasına yardımcı olmaktır. Bu, gümüş tepside bir adamın sevgisini alacağınız anlamına gelmez. Sadece karşılıklı hisler duyma arzunuzu itecektir ve onu size yakın tutmak ve ilişkileri sürdürmek için temel sorumluluklar tamamen omuzlarınızda olacaktır.

Bir komplo ritüelinin bağımsız bir şekilde yürütülmesi, sanatçıdan törenin etkinliğini ve doğru etkisini sağlayacak belirli koşullara uymasını gerektirir. Bu tür aşk törenleri hakkında bilmeniz gerekenler?

 • metni okusadece ayın büyümesi sırasındaböylece ritüelin etkisi gece aydınlanmayla ve istenen erkeğin size karşı olan duygularını artırırken yoğunlaşır;
 • günün beyaz arsa süresi için uygun - gün doğumu ya da öğlen;
 • beyaz ritüel zarar veya misillemeye yapılamaz başka bir kişi, bunun için kara büyü var;
 • ayin gerçekleştirmeden önce önerilen sıkı mesaj (3 gün - en azından), metin sadece aç karnına okunur;
 • vücut temiz olmalı: banyoyu ritüelden önce yıkayın veya banyo yapın ya da duş alın; adet sırasında büyüye dönemezsiniz;
 • saç eritilmelidir, ayrıca tüm mücevherleri çıkarın;
 • tırnaklarını düzenle: vernik, uzun kesim;
 • giysibir erkeğin sevgisi üzerine bir arsa okuyacağınız, mümkün olduğunca basit, herhangi bir bağlantı elemanı olmadan ve tercihen açık renkte, doğal kumaşlardan temiz olmalıdır;
 • sarhoş bir durumda bir ritüel yapamam - Kanda tek bir gram alkol olmamalıdır. En az 3 gün önce alkol almak daha iyidir;
 • kesinlikle ritüel talimatları izleyin;
 • arsa doğada okuma içeriyorsa, bu amaç için seçin sessiz ve ıssız yer; en yakın yerleşim seçilen bölgeye 100 km'den daha yakın olmamalıdır; ayini tamamladıktan sonra geri dönmeden bırakın;
 • ritüel hakkında kimseye söyleme, meraktan ve etkilerini kontrol etme arzusundan söz etmeyin.

Bir erkeğin sevgisini tüketmeye başlamadan önce, “Babamız” duasını okumanızı tavsiye ederim. Duanın sözlerini alçak sesle, açıkça ve açıkça söyleyiniz. Metni kalpten öğrenirseniz iyi olacak - kafanızın karışması ve kafası karışması imkansızdır. Sevgili adamınızın fotoğrafına bakmak için “Babamız” okurken faydalıdır.

Ve bir başka önemli durum: herhangi bir sihre uygulayın, yalnızca seçtiğiniz birini gerçekten seviyorsanız. Duygularınız içten ve yürekten yayılmış olmalı ve düşünceler saf, öz ilgi ve bencillikten yoksun olmalıdır. Aksi takdirde, siz ve sevgiliniz ciddi zararlar alabilirsiniz.

Basit ve etkili yollar

Masa örtüsü ve mumlar

Yükselen ayın ayinini yapmak en iyisidir. hazırlamak beyaz masa örtüsü ve 3 kilise mum. Masa örtüsünü masanın üzerine yerleştirin, üzerine mumlar (plakaların üzerine veya şamdanların üzerine) yerleştirin. Onları yak ve okumaya başla:

“Yüce Tanrım, derin bir istek için sana yalvarıyorum. Yüksek bir duvar oluşturun, derin bir delik açın, dikenli bir çit oluşturun ve ölümlü ölümlüleri rahatsız edin. Yakınlarda, Lord, köle (seçilen kişinin adı)böylece beni terk etmiyor ve diğeri kendisi için bir kadın bulamıyor. Bir anahtarla kilitle ve bu anahtarı kendin al. Yardım et Tanrım, sadık Tanrı'nın kulu (adınız). Ve kale açık değilken, köle (seçilen kişinin adı) beni sevmekten vazgeçme Amin! ”

Toplam komplo 3 kez söyler, her seferinde bir mumu söndürür. Her 3 mum da sönecekse, onları bir araya getirin ve gümüş bir tabağa sabitleyin. Aydınlat ve tamamen yanmasına izin ver. Penceredeki dumanı serbest bırakın, odayı havalandırın.

Sabah şafakta

Ritüel şafağın enerjisini, doğanın gücünü kullanır, bu yüzden çok etkili olarak kabul edilir ve çabucak istenen sonuca yol açar.

Sabahın erken saatlerinde, güneş doğarken, yıldıza bakacak şekilde (doğuya doğru) ve fısıldayarak 7 kez söyleyin:

“Bir adam yiyecek ve susuz yaşamadığı için Tanrı'nın kulu (seçilen kişinin adı) Tanrı'nın hizmetçisi olmadan yaşayamaz ve yaşayamaz (adınız) geceleri değil, gündüz değil, yarısı olmadan - ben. Amin! ”

Soğutulmuş ilişkiyi geliştirmek

Bir erkeğe zaten aşık olduğunuz veya onunla evli olduğunuz durumlar için uygundur, ancak ilişkinizde biraz soğuma var. Ayin hazırlayabilmek seçilen birinin fotoğrafı.

Yere bir fotoğraf koyun, sağ bacağınızın topuğu ile durun ve şunu söyleyin:

“Vücudum sana bastırırken, bu yüzden bana olan sevginin baskı yapıyor. Vücudunuzun topuğumdan ne kadar zor olduğu, bu yüzden bensiz kalbiniz için zor. ”

Suda basit ama güçlü arsa

Sevmek, suya okumak, sanatçının yıkaması gereken basit bir komplo. Bazıları sıvıya biraz tuz ekler. Metni 3 kez söyleyin, ardından karıştırılan sıvıyı yıkayın veya ilavesiyle banyo yapın.

“Su-su, Büyük Annenin kanını iç. Toprak-Toprak, suyu kanınla doldur. Cennet-baba, kızının isteğini duy, suyu gücünle kutsa. Bırakın güzellik gelsin ve gören herkes benim olacak ve artık başkalarına bakmayacak. Öyle olsun! ”

Sonuçlar çok hızlı görünüyor (bazen ertesi gün).

Bu videodaki bazı ritüelleri görün:

Pin
Send
Share
Send
Send