Rüya yorumu

Bir daire satmak için% 100 komplo

Pin
Send
Share
Send
Send


Konut satışı - süreç oldukça uzun. Genellikle dairenin yeni sahipleri edindiği ana kadar zaman alır. Bir daire satmak için yapılan arsa, bu konuyu önemli ölçüde basitleştirmeye, alıcıları çekmeye ve zamanı hızlandırmaya yardımcı olacaktır.

Komplo ilkesi

Gayrimenkul satışı için Arsalar çok var, ancak hepsi en faydalı şekilde hareket eder:

  • konunun finansal tarafında olumlu bir etkisi olması;
  • ticaret sürecinde iyi şanslar çekmek;
  • satış sürecini hızlandırmak;
  • Dolandırıcılara veya kötü insanlara karşı tılsım görevi görür.

Komploya basit bir ayin eşlik ediyor. Genel olarak, performansın sadeliği, bu tür törenlerin çağrı kartıdır. Bu nedenle, ayinler halk arasında yaygın olarak kullanılmakta ve çoğunlukla onları kendi başlarına yapanlardan olumlu geribildirim almaktadır.

En etkili ritüel

Yüzde 100 tahıl ritüeli

Çünkü ayin hazırlamanız gerekecek buğday taneleri - onların satışı, satışa sunulan konuttaki açıların sayısıyla aynı olmalıdır. Ayin zamanı - ayın büyüme aşaması, Çarşamba.

Dairenin her bir köşesine birer tane koyulur, her bir tane konuşmaya başlar:

“Köşelerde yatan, evdeki mutluluğu koruyan altın taneleri. Zengin bir tüccar nasıl gelecek - onu sen çağır, ne kadar rahat ve muhteşem - söyle bana, tatlı bir hayatla baştan. Sonsuza dek böyle kalmaya ve parasıyla ayrılmaya karar vermesi için. ”

Pipler işlemin başarılı bir şekilde sonuçlanmasına neden olmaz. Konut satışından sonra hepsini toplayın ve kırsal kesimde bir yerde, satılan konuttan uzağa götürün. Onları toprağa yerleştirdiler ve yardımları için teşekkür ediyorlar.

Su üzerinde

Ticaret büyüsünde suyla olan ayinler çok yaygındır. Bu ritüelde de temizlik amaçlı su (yerleri yıkama) konuşmaya başlar. Her yerde zemini temizlemek gerekir: her odada, mutfakta, banyoda vb. Yıkama gündüz yapılır ve kirli su gece geç saatlere kadar kovada kalır (kimsenin dökmemesini sağlamak önemlidir).

Sabah saat 3'te, kovadaki su konuşur:

“Size iyi ellerde veriyorum, böylece can sıkıntısı yaşanmayacak. Yeni bir kiracı - iyi bir genç adam - kendini çiz ve gitmeme izin ver. Amin! ”

Komplodan sonra, sokakta su dökülmeli Bir dairede yaşıyorsanız ve satmak istiyorsanız, bir çiçek yatağına veya çimenin üzerine kirli su dökün. Özel bir ev satıyorsanız, kapıda su dökün. Etrafına bakmak ya da birisiyle konuşmak (fısıltıda bile) yasaktır. Aksi takdirde, ayin etkili olmayacak.

Bir süpürge üzerinde iki yol

Zemini süpüren düzenli bir süpürge, ritüellerde bir başka popüler özelliktir. Bu tür ritüeller alıcıları cezbeder ve bir ticari işlemden büyük faydalar elde etmelerine katkıda bulunur. Süpürgenin dahil olduğu iki basit yol vereceğim.

1 numaralı yöntem

İhtiyaç olacak kutsal suherhangi bir gün alınmış ve yeni süpürge, Cuma günü satın aldı (satıcı ile pazarlık yapmadan). Törende güneş doğarken düzenlenen, artı pencereden ışık görünür ise olacak. Süpürge kutsal suya serpilir, sonra şunu okuyun:

“Soar süpürüyorum, bu evi temizliyorum - parlıyor ve zengin alıcıları çekiyor. Son teslim tarihine üç gün veriyorum ve bu sözü kutsal su ile birleştiriyorum. Amin! ”

Süpürgenin tüm daireyi veya evi dikkatlice taraması gerekir, varsa balkon veya depolama odasını unutmadan. Bir daireyi daha hızlı satmak için bu arsayı arka arkaya 3 gün boyunca okumanız gerekir. Dairenin gerçekleştirilmesinden sonra, amaçlanan amaç için bir süpürge kullanılmaktadır.

2 numaralı yöntem

İkinci yöntem daha basitleştirilmiştir, yalnızca içerir süpürge. Belli bir günde yeni olması ve satın alınması gerekli değildir, ancak Cuma günü ihale olmadan satın alınan bir alım en etkili olacaktır. Arsayı sabah saat 3 civarında okudular ve şafakta şafakta satılık konut satıyorlar.

metin:

“Bir çöp olarak süpürüp atıyorum, bu yüzden alıcıları kendime çekiyorum. İlk gelecek, ikinci gelecek ve üçüncü - satın alacak ve kendi kendine alacak. Amin! ”

Natalia Stepanova'dan

Önerilen Stepanova ritesinde, su ile bir kova konuşulur ve daha sonra satışa sunulan dairenin tüm köşelerini ve köşelerini temizlemek için kullanılır. metin:

“Satılık bir komplo okudum, iyi bir anlaşma! Evden vazgeçiyorum, yeni sahiplere kapıyı açıyorum. Evime paramı kim getirecek, misafir değil, misafir! Benim sözüm zor, sözüm hukuk! Amin! ”

Tüm köşeleri ve yerleri yıkadıktan sonra kirli, su ağacın altına dökülür. Ancak, bir şart var: Su dökmek için gideceğiniz biriyle buluşursanız, tören sonuç vermeyecektir. Bundan kaçınmak için, ritüel en iyi gecenin sonunda, sokakta yoldan geçenlerle görüşme olasılığının minimum olduğu durumlarda yapılır.

Bu videoda benzer birkaç yol görülebilir:

Sonuç olarak

Umarım size verdiğim komploların konutunuzu hızlı ve karlı bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olur. Nihai sonuca inan, kendine inan - ve olması gerektiği gibi kesinlikle başaracaksın. Bu yöntemlerle ilgili görüşlerinizi aşağıdaki biçimde paylaşırsanız minnettar olurum.

Pin
Send
Share
Send
Send