Rüya yorumu

Başarı için okunması gereken daire satışı için araziler

Pin
Send
Share
Send
Send


Her insan yaşam boyu en az bir kez konut sorunuyla karşı karşıya kalır. Elbette, bu konuda emlakçıları cezbedebilirsiniz, ancak sihir kullanarak oldukça geleneksel bir şekilde yapamazsınız. Paha biçilmez yardım sağlamak bir apartman veya ev satmak için çeşitli komplo okuma sağlar.

Ticaret büyüsü hakkında birkaç kelime

Ticaret büyüsü, başka bir deyişle, alış ve satış büyüsü eski zamanlarda yaygınlaştı. Ticari olarak tüccarlar tarafından aktif olarak mallarını tanıtmak ve iyi karlar elde etmek için kullanıldı. Çoğu zaman aynı anda birkaç çizim ve ritüel kullandılar ve büyülü bilgilerini sıradan insanlardan sakladılar.

Artık herkes ticaret büyüsünü kendi amaçları için kullanabilir. Minimum beceri gerektirir ve aynı zamanda iyi sonuçlar verir. Avantajlarından bir diğeri, olumsuz bir şey ifade etmediği ve olumsuz sonuçlara yol açmadığıdır.

Büyülü ritüellerle satışa hazırlanmak

Evde okumak zorunda olduğunuz bir dairenin satışına ilişkin arsalar, yaklaşmakta olan satış için evinizin ön hazırlıklarını yaparsanız çok daha verimli davranacaktır. Hazırlık faaliyetleri birkaç tören içermektedir. En yaygın olan iki söze atıfta bulunacağım - uygulamadaki etkinlikleri yüzlerce kişi tarafından test edildi.

Dairede zemin ve köşelerin yıkanması

Suyu hazırlayın ve karanlık bir yerde 3 gün bırakın - demlenmelidir. Ardından dairedeki tüm köşeleri ve yerleri yıkayın. Yıkama işlemini aşağıdaki komplo ile takip edin (evin her köşesinde konuşurlar):

“Evim, 4 köşe, senden vazgeçtim. Bana parayı kim getirirse seni götürür. Amin! ”

Dikkat: Arsadaki kelimeler değiştirilemez! Bir daireniz olsa bile “ev” in “ev” kalmasına izin verin. Komplo bize antik çağlardan ulaştı ve sonra insanlar kendi evlerinde yaşadılar. Köşelerinizin sayısı, metninizde olduğu gibi aynı kalmalıdır - 4, konutunuzda daha çok olabilir.

Kek almak

Popüler inanışa göre, her evde görünmez sahibi - goblin yaşıyor. Evinizi bir cüzdan için hızlı ve karlı bir şekilde satmak istiyorsanız, onu da unutmamalısınız.

Kekleri cajole etmek için, eşiğin dibinde durun, konutun en uzak köşesine bakar. Kelimelerle yay:

“Eve yeni sahipler getir, kek bir saat veya bir gün değil, sonsuza kadar! Sana zarar vermeyecekler, ama sen de onları incitmeyeceksin! ”

Aynı köşedeki gece için püresi olan bir tabak bırakın. Böylece kekleri rahatlatıyorsunuz ve daireyi alıcılara en iyi şekilde sunan, satış konusunda size kesinlikle yardımcı olacak.

Dairelerin satışı için kanıtlanmış araziler: bağımsız olarak okuruz

Ladin iğnelerinde arsa

Bu törenin amacı bir alıcı ve hızlı bir pazarlık çekmek. Kural olarak, bu komplodan sonra, alıcı hemen hemen apartmanın değerini kabul eder. Çok fazla küçümsemek konutlarının fiyatı buna değmez - adil bir miktar teklif edin.

Arsa için pişirin Ladin 3-4 iğneler (diğer iğne yapraklı ağaçlardan iğneler almak imkansız!) - taze ve kuru olabilirler. İğneleri yumruğunuza sıkın ve birkaç saniye içinde tutun. Sonra avucunuzu uzatın ve fısıltıyı okuyun:

“Ladin iğnesi, mallarımı tüccara sabitleyin. Ondan hiçbir yere kaçmayacak, her zaman evimi satın almak için koşarak gelecek. Anahtar, kilit, dil! Amin! ”

Komplo iğneleri satılık olan dairede saklanıyor. Kimse onları görmemeli. İşlem başarılı olur olmaz ve konutu satın alır almaz, iğneleri de yanınıza alın - satılan gayrimenkulde bırakamazsınız. İğneleri saklamanıza gerek yoktur - genellikle sadece atılır.

Daire ve garantili satış hakkında iyi yorumlar için anahtar ile arsa

Tören için, satılan daireden anahtarı almanız, suyla bir tencerenin içine atmanız ve ateş üzerinde birkaç dakika kaynatmanız gerekir. Kaynatırken, arsa telaffuz:

“Demir kilidi olmayan, demir anahtarı olmayan insanlar yaşayamaz ve dairesi olmadan (konut, ev - anlamı daha uygun olanı seçin) olamaz. Siz insanlar su ve yiyecek olmadan ve bir apartman dairesi olmadan (konut, ev) yapamazsınız. Amin. ”

Daireyi potansiyel alıcılara vermeden önce anahtarı kaynatmaktan suyunu boşaltın ve her seferinde ellerinizi onunla silin. Yeni mal sahipleri kısa sürede görünmelidir.

Hızlı satış için pin up

Malın kısa sürede satılması gerekiyorsa, yapılan törenle kurtarılacaksınız. yeni emniyet pimi. Düşen ayın aşamasında okunması önerilir. Pimlere ek olarak bir tane daha pişirin yarım bardak tuz, şeker ve pirinç.

Kabı alın ve kuru pirinç, tuz ve şekeri karıştırın. Elde edilen karışımın ortasına, ucu aşağı bakacak şekilde bir pim yapıştırın. Aynı zamanda sevilen kelimeleri konuş:

“Evimi refah ve mutluluk için satıyorum - kötülükten değil, iyi olanlardan insanlara. Kendin, Tanrı'nın kulu (adınız), başka bir satın almak. Öyleyse ol! Amin. ”

Kabı üç bileşenle ve satılan mahfazanın eşiğine yakın bir pimle saklayın. Bir alıcı çok hızlı görünmelidir. Daire yeni sahiplerine satıldığında, kabın içeriğini ıssız bir yere gömün. İstediğiniz sonucu elde etseniz bile, ritüelinizi en katı güvende tutun.

Ayrıca, yardımları için yüksek kuvvetlere teşekkür etmek gerekir. Bunu yapmak için, karışım aşılandıktan sonra geri döndüğünüzde, sizinle karşılaşacak olan ihtiyacı olan 6 kişiye sadaka verin. Bundan sonra, ayin gerçekleştirilen ve düzgün bir şekilde tamamlandığını düşünebilirsiniz.

Pin
Send
Share
Send
Send