Rüya yorumu

Eski yeni yıl için para arsa

Pin
Send
Share
Send
Send


Ocak tatilleri - büyük enerji rezervine sahip benzersiz bir dönem. Şu anda, en samimi arzuları gerçekleştirmeye yardımcı olan her türlü ritüelleri gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin, para geçişi ayinini yaparak, ailenize ve kendinize gelecek bir yıl boyunca maddi refahı sağlayacaksınız.

Eski yeni yılın kökeni tarihinin biraz

Eski yeni yıl olan bayram, 1918'de SSCB'nin yeni kronolojiye geçişi sonucu doğdu. Genel olarak, bu Julian takviminde yeni yıl gibi bir şey değil. 1918 yılına kadar, aynı şekilde kutlandı - 31 Aralık-1 Ocak gecesi. Gregoryen kronolojisinin tanıtılmasıyla tarih değişikliği yaşandı.

Tatilin kökleri Hıristiyanlık öncesi dönemde de bulunabilir. 14 Ocak Melania ve Basil günüydü. Popüler inanca göre, ev sahiplerini yaklaşan kutlamalar hakkında bilgilendirmek için her evi ziyaret etmeye geldiler. Geleneksel olarak, bu gün cömert bir masa atıldı ve doyurucu ve besleyici bir akşam yemeğinden sonra, insanlar yeni yıla uyum ve uyum içinde girmek için konan bütün çatışmaları çözmelilerdi.

Eski yeni yıl için nakit ritüeller

Eski yılbaşı kutlamasının büyük bir şekilde kutlanması, zengin bir masa kişisel bir konudur. Ayrıca, her kişinin bu gün pratik yapıp yapmamaya karar verme hakkı vardır. Her durumda, bundan kesinlikle olumsuz bir şey çıkmayacak - tatilin enerjisi pozitif ve basit bir şekilde olumsuz sonuçlara yol açamaz.

Şenlikli bir akşam yemeğinden sonra ritüel

Sadece şenlikli bir masa hazırlamanız gereken çok basit bir tören. Ziyafetten sonra, hostes ziyafetten sonra üzerinde kalan kırıntılarla birlikte bir masa örtüsü almalı ve onunla ya da balkona çıkmalı. Masa örtüsü şu kelimelerle sarsıldı:

“Masa örtüsü ne kadar kırılır, evimize ne kadar zenginlik ve mutluluk!”

Arsa 3 kez tekrarlanır.

Eski yeni yıl için Privorot para

Mali durumunuzu iyileştirmek için, eski yeni yılın arifesinde (veya Epiphany arifesinde) tapınağa gidin ve en az üç dilenciye sadaka verin. Servis yaparken, kendinize şu cümleyi söyleyin:

“Mesih'in babası olmadığı için ben onun annesi değilim”.

Ayin beklenmedik kaynaklardan para çekmek için yardımcı olur.

Eski Yeni Yıl Para Komploları

Arsa, gelecek yılın tamamı için tasarlanmıştır. Görevi, hayati ve finansal refahı sağlamanıza yardımcı olmaktır. 14 Ocak'ta sabahın erken saatlerinde arsa okuyun.

Bu parasal töreni yapmak için, tüm aile üyelerinizden önce sabah erken kalkın. Bir yaya veya kuyuya gidin, küçük bir su haznesine yazın (tercihen boyasız metal). Ya da kiliseye gidip orada kutsal su alabilirsin. Eve döndükten sonra ritüele geçin. Sağ elinizi kabın içine suyla indirin ve sıvı üzerinde haç işaretini kullanmaya başlayın, bir komplo ilan edin:

“Ayağa Kalkıyorum, Tanrı'nın Kölesi (adınız)Sabahın erken saatlerinde, Tanrı'nın, tüm dünyanın ve gökyüzünün, tüm havanın ve suların, tüm yıldızların, güneşin ve ayın tüm yaratımlarını kutsamak istiyorum. Yeni Yılı ve tüm günleri kutsasın. Yalnız Tanrı'ya dua edeceğim, Rab'be soracağım: Tanrım, görünür ve görünmez olan tüm varlıkların yaratıcısı, zamanın ve her şeyin yaratıcısı olan Tanrım, insanlığın kurtuluşuna karşı enkarnasyonunuza inandığımız yılı kutsayan yıla başlar. Tanrım, bu yılı ailem ve ben için ahenk ve huzur içinde geçirmek için izin verin, yeryüzündeki Kutsal Kilise'yi, Kendisinin ihsan ettiği ve kutsadığı şeyleri güçlendirin. Aileme uzun ömür ve barış, sağlık, dünyevi bolluğun meyveleri, temiz hava verin. Günahkar hizmetçinizi kurtarın (adınız)kötülükten korusun, yolu koruyun, Gerçek Çoban olarak yolu gösterin. Tanrım, bu refahı ve iyiliği evinize, altın ve gümüşünüze, günlük ekmeğinize ve huzurunuza verin. amin - 3 kez”.

Komplo 12 yılda bir tekrarlanır - bir yıldaki ay sayısına göre. Eğer sanatçı erkek bir insan ise, “Tanrı'nın kulu” ifadesi “Tanrı'nın kulu” olarak değiştirilir. Grafiği okumayı bitirdikten sonra, elinizi sudan çıkarın ve çaprazlayın. Evinizdeki tüm köşeleri ve duvarları çapraz su ile serpin. Kalan sıvı, evinizin eşiğinde boşaltılır.

“Kokulu” para arsa

İsmi, çünkü ritüel kokusu “çeken” esansiyel yağların katılımıyla yapıldı. Bunlar yağları içerir:

  • bergamot,
  • turuncu,
  • biberiye,
  • karanfil.

Yukarıdaki yağlardan herhangi birini alın ve bir damla bal veya şeker kaşığı üzerine birkaç damla koyun. Yağlar emilinceye kadar bekleyin ve karışımı bir su kabında çözün. Ayrıca kavanoza küçük çaplı bazı sarı paralar yerleştirin. Bir banyo veya duş alın, sonra yavaşça bir sürahiden su dökerek bir komplo ortaya çıkarın:

“Tatlı su akarken ve beni yıkarken, para bana akıyor ve sıkışıyor. Ürdün Nehri akarken ve herkes için yeterli su varken, bana çok iyi geliyor. Su - akışı ve ben - iyi bak.

Törenden sonra bırakılan paralar toplanıp küçük, güzel bir tencereye koydu. Saksı karanlık bir yerde olmalıdır. Periyodik olarak, sallamanız gerekir ve içindekiler dolunayı gösterir, böylece para gelir.

Mumlar yardımcı olmak için

Yukarıda listelenen tüm ritüellere ek olarak, eski yeni yıl için de faydalıdır yeşil ve altın renkli ışık mumlar - eve para çekme kabiliyetine sahipler.

Pin
Send
Share
Send
Send