Rüya yorumu

Evde bir kadından bir erkeğe sırt nasıl yapılır?

Pin
Send
Share
Send
Send


Falcılık her zaman popüler olmaktan zevk alıyordu. Antik çağda, insanlar kalp problemlerinde ve çoğunlukla sihrin yardımıyla problemleriyle baş etmeye çalıştılar. Büyücülere itiraz, yalnızca bağımsız kararlaştırılmayan en zor durumlarda gerçekleşti. Modern zamanlarda aynı eğilimi gözlemliyoruz. Birçok aşk ritüeli “sadece ölümlüler” tarafından gerçekleştirilebilir - örneğin, şu an büyük talep gören manşetler. Bu makalede, bir erkeğin kelepçesini kadınlardan nasıl yapabileceğimize bakacağız.

Evde yaka hakkında bilmeniz gerekenler?

Bir yaka, insanlar arasındaki aşk ilişkisini yok etmeyi amaçlayan büyülü bir etkidir. Çoğu zaman, törenin amacı, kurbanı iç çekiş nesnesinden ayırmaktır.

Evde yaka yakma kararı kendiliğinden olmamalıdır. Ayinlerin çalışması ve istenen sonucu vermesi için, en azından temel düzeyde asgari düzeyde büyülü bilgiye sahip olurken, talimatlara göre kesinlikle yapılması gerekir. Katılımın ritüel koşullarını da incelemek zarar vermez. Kısaca onlar hakkında:

  • yaka için en iyi zaman - ayın azalan aşaması. Gece aydınlatma armatürlerinin azalmasıyla birlikte, duyguların da kaybolacağına inanılmaktadır;
  • kendini gerçekleştirme için En basit ayinleri seçin, beyaz bir etki alanından hafif bir etki ile - olası olumsuz sonuçları en aza indirgeyeceksiniz. Kendinizin ve sevdiklerinizin güvenliğini sağlamak için, özellikle karanlık güçler kullanılarak yapılmışlarsa, evde karmaşık küpleri okumak hiç de değersiz değildir;
  • manşona eşlik eden büyü en iyisi ezberlemek. Bir kağıdın okunması mümkündür, ancak ritüelin gücü ondan zayıflar;
  • Dikkatli olun: ayin talimatlarının her bölümünü takip edin - hiçbir şeyi kaçıramazsın.
  • en önemli kural: evde bir yaka yapmak sadece aşırı durumlardabaşka hiçbir numara durumla başa çıkmada yardımcı olamadığında.

Bir şey hatırla: seçtiğiniz ritüel ne kadar güçlüyse, bunu yanlış yapma ve geri tepme gösterme olasılığı o kadar yüksektir. Korumayı yapmaya çalışın, töreni yapmaya özenle hazırlanın. Test etmek için hiçbir zaman dönüşün merakını çevirmeyin - ona tüm ciddiyetle gelin. Ve işlerin gizli tutulmasını sağlayın: İstenilen sonuca ulaşana kadar hiç kimse davranışlarınızdan haberdar olmamalıdır.

Bir yaka nasıl yetiştirilir?

Manşeti evde okumaya karar vermiş olanlar için, işte onu gerçekleştirmenin bazı etkili yolları. Oldukça basittirler ve fail ve mağdur için büyük bir risk oluşturmazlar. Bununla birlikte, kişi “yan etkiler” tehdidini küçümsememelidir - bunlar her zaman oradadır, sadece bu ritüellerde minimumdur.

Flep okumak için basit bir yol

Elinde olduğunu varsayar. ortak fotoğrafçılık ayırmak istediğin insanları.

Bir hareketle bir fotoğrafı kopyalayın ve arsa okumaya başlayın:

“Bir daha asla bu fotoğraf bağlanmıyor, bu yüzden siz (erkek ismi) ve (kadın adı) bir gün gidip birleşmeyin. Birlikte yaşayamayacağın yakın olmayacaksın. Hiç bir anlayış olmayacak, aşk olmayacak - kanım üzerine yemin ederim. Köpeği olan bir kedi gibi olmak, sonsuza dek birlikte yaşamazsınız. Aynı odada nefes almayın, yanınıza yanlız yatmayın. Öyle olsun! ”

Grafiği telaffuz etme sürecinde, fotoğrafı küçük parçalara ayırın, büyüdeki her kelimeyi nefret, olumsuz duygularınızla doldurmaya çalışın. Sonra fotoğrafın kalanlarını yak ve küllerin camdan fırlamasını sağla.

İçki yaka

Açmak istediğiniz kişi sizinle birlikte yaşıyorsa bu ritüeli kullanabilirsiniz. Örneğin, bir koca ve metresiyle ilişkinizi koparmak istiyorsanız. Katılım töreni için hazırlanmak kaynak suyu - kesinlikle soğuk (buz). Kocasını konuşması ve sulaması gerekiyor. Bunu yavaş yavaş yapabilirsiniz, ancak eşin hepsini içmesi gerekir.

Arsa metni:

“Sen, canım (eşin adı) su içmeyeceksin, nefret ve kötülük (metresin adı). Bir kedi köpeklerden nefret ettiği için ondan nefret edersin. Size iğrenç olacak, ihtiyacınız olmayacak. Ona kız, savaş ve nefret et. Amin. ”

Can sıkıcı talip yaka

Bu ritüel, sıkılmış bir süvarilerin veya can sıkıcı taliplerin dikkatinden kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Bunu gerçekleştirmek için satın almanız gerekir cevizin taze mahsulü (cari yıl) 12 adethazırlamanın yanı sıra bir kağıt parçası, maçlar ve bir mum.

Prosedür:

  1. Bir sıcak su banyosuna yazın, içine somun atın. Bir mum yak.
  2. Küçük bir kağıt parçası alın ve üzerine taşıyıcının adını yazın. Aynı zamanda bir komplo da var: “İsminizi en son söylediğim ve yazdığımda, sizi hayatımdan kovuyorum!”
  3. Banyoya tırmanın, 12 kez yavaşça su dökünüz. Büyüyü oku: (Savunucunun adı)hayatımdan defol! Tüm bunlar - geri dönmeme, beni sonsuza dek unut! ”
  4. Bundan sonra, mantarı çıkarın ve suyun gitmesine izin verin. Akıp giderken, bir mum alın ve su altında tutarak, alevinde adıyla bir yaprak yakıp tekrar büyüyü tekrarlayın (ikinci kısım).
  5. Fındıkları topla. Geceleri kavşağa git ve onları farklı yönlere dağıt.

Yaka çevirmenin başka bir yolu, videoyu görmek:

Videoyu izle: Klasik Masaj Sırt, Boyun, Kürek Kemiği Masajı (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send