Rüya yorumu

Tuz yönetimi

Pin
Send
Share
Send
Send


Herkesin duyduğu, dökülen tuzun bir kavgaya yol açtığını söyleyeceğim. Tuz kuyusu negatif enerji iletir ve bu nedenle çoğu zaman çeşitli büyülü ayinlerin bir bileşeni olarak işlev görür. Örneğin, tuz üzerinde güçlü bir rassorka yapabilirsiniz.

Rassorok'un ayırt edici özellikleri

Boşluk, sonuçta insanlar arasındaki ilişkide tam bir kopuşa yol açması gereken küfür, kavga, uyuşmazlık getirmeyi amaçlayan sihirli bir etki olarak adlandırılır.

Neden insanlar rassorkam'a başvuruyor? Kural olarak, bu karar çeşitli nedenlerden dolayı olabilir:

  • Zina partneri yüzünden parçalanmaya başlayan ilişkileri sürdürün: en çok ailelerde uygulanan;
  • kıskançlık: insanlar başkalarının mutlu ilişkilerini kıskanmaya meyillidir;
  • intikam: genellikle terk edilmiş veya reddedilen insanlar;
  • karşılıksız aşk.

Listelenen nedenler doğrudan kalp sorunları ile ilgilidir. Bununla birlikte, rassorka sadece duygu ve hisler için geçerli değildir. Yaygın bir sebep (iş) veya arkadaşlık ile bağlantılı insanların ilişkilerini itibarsızlaştırmak için sıklıkla kullanılır.

Törenin ilkesi, ilişkideki tüm olumlu duyguların ortadan kaldırılmasına dayanıyor. Onlar tartışmalı ve çözülmemiş sorunların yeni bir güçle parlamasının sonucu olarak çatışma enerjisiyle değiştirilirler. Ayin kurbanları basitçe birbirleriyle müzakere etme yeteneğini kaybedecek ve yalnızca sürekli olarak birbirlerini suçlayacaktır.

Tuz üzerinde oluşan tuz, azalan ayda gerçekleştirilir (böylece gece yıldızı küçülürken ilişkiler kötüleşir). Ayinleri gerçekleştirmek için en iyi günler Salı ve Cumartesi. Birkaç çeşit rassorok vardır:

  • kesin - tek bir iyileşme şansı olmadan ilişkide tam bir bozukluğa yol açar;
  • hızlı - anında sonuç verir;
  • kısa vadeli - eylem kısa bir süre için tasarlanmıştır, bu nedenle ritüel düzenli güncellemeler gerektirir.

Bu ritüellerin avantajı, oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilmesi, herhangi bir özel sihir becerisi gerektirmemesi ve her zaman etkili davranması gerçeğinde yatmaktadır. Bu ritüel biber genellikle bir çift tuz görevi görür.

Bazı etkili yollar

Kolay yolu

Açıklanan ritüel basittir, ancak etkinliği ondan etkilenmez. Gerçekleşmesi için sadece bir avuç tuza ihtiyaç duyulacaktır veya mezarlık toprağı ile değiştirebilirsiniz - ayin her durumda etkili olacaktır.

Kurban ayininin kapısının altına (anlaşılmadan yapılmalıdır) tuz atınız. Conspiring yaparken konuşun:

“Bu tuz bir araya toplanamadığı için, hiçbir zaman birlikte olmayacaksınız. Kavga, yemin et, savaş! Öyle olsun! ”

Rakibi ortadan kaldırmak için

Ayin, kocasının yanında bir metresi bulunan bir karısı için tasarlanmıştır. Uygulamak için gerekecek bir avuç tuz.

Bir eş avucunda bir avuç tuz almalı ve aşağıdaki kelimelerle konuşmalıdır: “Tuzlu ve nahoş tuz olarak Tanrı'nın kulu olsun (metresin adı) Tanrı'nın hizmetkarına tatsız olacak (kocanın adı). Onlar lanetlenip kavga etmek için birbirleriyle daha az ve daha az tanıştılar. Bir araya geldilerse birbirlerine kırıldılar ve ayrıldılar. Öyle olsun! ”

Komplo rassorku'yu 3 kez okuyun. Eşe yönelik tuz, tuz ve dosalivat yemekleriyle birlikte kullanılır. Daha fazla - daha iyi, sadece aşırıya kaçmamak çok önemlidir, böylece koca hiç yemek yemeyi reddetmez.

Tuz ve karabiber

Evli bir çiftte veya iki sevgili arasında anlaşmazlıklara neden olmak için kullanılır. Ayin kullanılan sıradan karabiber (toprak) ve kaya tuzu.

Tuz ve biber tek bir pakete dökülmeli ve iyice karıştırılmalıdır - böylece hiçbir şey uyanmayacak (aksi halde tören sanatçı ile ilgili olarak hareket edebilir). Baharatları karıştırdıktan sonra, bir paket açmak ve iki haç çizmek gerekir; aynı zamanda, içine gömülmesi gereken kişileri temsil eder ve aynı zamanda arsayı okur:

“Bu tuz ve acı biber ne kadar tuzlu, hayat aynı tuzlu ve acı olsun (kurbanların isimleri)”.

Karışım, evli bir çiftin ya da aşık eşiğinin üzerinde ya da en az birinin sürekli olduğu yerde çapraz olarak çöküyor (üstünden geçmeleri gerekiyor). Saçılma sürecinde komplo tekrarlanır.

Tuz üzerinde siyah rassorka

Ayin kara büyü cephaneliğine aittir ve yeniden satın alım gerektirir. Yoldaşlarını, meslektaşlarını veya iş ortaklarını suçlamayı hedefliyor. Aşıklar ve aileler için de başvurabilirsiniz.

Tuz gece yarısında konuşmaya başlar ve pencerenin açık olması gerekir. Komplo kelimeleri:

“Lanet olsun geliyor ve aşk geçiyor. Dostluk gecesi alır ve karşılığında bırakır. Gel cehennem, dileğimi yerine getir! Ödeyeceğim ve ödeyeceğim, istediğim gibi alacağım! ”

Seremoni mağdurlarının bulunduğu yerde bir şeridin üzerine tuz dökülmelidir. Bu, farklı taraflarda olacak şekilde yapılmalıdır. Eşi üzerine dökebilir ve insanlar binadan ayrılmaya başladığında, mağdurlardan birini bir bahanenin altında tutmaya başlayabilirsiniz. Tuz, ilişkileri kopması gerekenler arasında olduğu ortaya çıktığında, kendinize söyleyin: “Tamamlandı!”

Hedefe ulaşıldığında ve insanların ilişkileri tamamen şımarık olduğunda, saf olmayan kuvvete bir şey vermelisin. Bunu yapmak için, dilenciye (örneğin metroda) şu sözcükleri içeren bir miktar para verin: “Söyle bana, söz verdim!” Parayı alır almaz, dön ve git "İçin ödenen!" Herhangi bir şekilde satın almayı unutmak mümkün değildir, aksi takdirde bir talihsizlik riski vardır.

Videoya bakmanın başka bir yolu:

Pin
Send
Share
Send
Send