Rüya yorumu

Runic stavy - hediyeler ve paralar için

Pin
Send
Share
Send
Send


Runes, herhangi bir içeriğin sorunlarını çözmede büyük bir yardımcı olabilir. Runogramları doğru bir şekilde oluşturarak veya önceden hazırlanmış, pratikte bir kereden fazla kanıtlanmış kullanarak, yaşamınızı önemli ölçüde iyileştirebilir ve neredeyse tüm hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Benim açımdan, runeleri uzun zamandır çalıştığımı söyleyebilirim ve bana gerçekten çok değerli yardımlar sağlıyorlar.

Runik stavy yerel olarak bunu yapmanıza yardımcı olabilir ve bir gün içinde tüm yaşamı değiştirebilir - hepsi bir kerede.

Bu arada! Sitemizde var Runes anlatan online servet koleksiyonu - sağlık kullanmak!

Runik stavami ile çalışmanın kuralları

Runik olmayönlü bir etkiye sahip olan çeşitli runelerin belirli bir kombinasyonudur. Çıtanın görevi ritüelin icabına kendi niyetini gerçekleştirmesinde yardımcı olmaktır.

Çalışmayı doğru yönde çalıştırmak için, programı doğru şekilde derlemek ve ayarlamak önemlidir. Runogramları kullanarak hayatınızı kökten değiştirmek ister misiniz? O zaman hazırlıkları için temel kuralları not aldığınızdan emin olun:

 • Ön hazırlık olmadan rune stav taslağını kaldıramazsınız. Ayrıntılı olarak çalışın ve runik alfabeyi, sembollerinin her birinin anlamını ve çalışma prensibini inceleyin;
 • runik olma, runelerin kesin bir düzenlemesidir. Nihai hedefine bağlı olarak, ilk rune niyetinizin kişileştirilmesi olmalıdır ve sonuncusu da elde etmek istediğiniz nihai sonuç anlamına gelir;
 • Bir runik çıtadaki en önemli şey bir karakter dizisidir. Farklı bir düzende düzenlenmiş aynı pistler, tamamen farklı sonuçlar verebilir;
 • İskandinav tanrılarına atıfta bulunularak merdivenler yapılabilir, ancak bu şart zorunlu değildir ve sanatçının isteklerine bağlıdır;
 • Tanrılar için bir çağrı yapılmışsa, kesinlikle yardım için onlara hediyeler vermeniz gerekir;
 • runogramlarla çalışırken ayın evreleri hiçbir rol oynamaz;
 • hazır bir formüle her zaman vize (şiirsel bir formda büyüler) veya içinde bulunan her bir runenin etkisini tanımlamanın gerekli olduğu bir iftira yardımı ile özel bir program verilmesi gerekir;
 • şartnamede, formülün geçerliliğini ilan etmek gerekir;
 • runik formül her zaman aktivasyon gerektirir: bu nefes, dokunma, kanama, yanma veya dört element ile yapılabilir;
 • Runogram, günlük yaşamda aktif olarak kullandığınız tüm öğelere uygulanabilir. Bazı durumlarda, daha sonra istenen nesneye yapıştırılan küçük bir kağıda koymak daha kolaydır. Neden - aşağıda okuyun;
 • Bir koşucu istediğinizi elde etmenize yardımcı olacağında, toprağa yakılır veya gömülür. Bu, kullanılmayan enerjiyi sona erdirmek ve orijinal kaynağa - Evrene bırakmak için yapılır.

Ayrıca elle yapılan rune setlerinin en etkili olduğunu da belirtmek isterim. Runik sihire yeni başladıysanız, ustalar tarafından derlenen hazır formüller ile başlamanızı ve etkinliğini kanıtlamanızı öneririm.

Bağımsız pratik kullanım için runic stavy

Hayatımın belli anlarında bana defalarca yardımcı olan birkaç hazır hazır runogram örneğinden bahsedeceğim. En iyi değişikliklere ve kaderin hoş hediyelerine hazır mısınız? Sonra dikkatlice okuyunuz ve hareket ediniz!

Parasal runik olma

Ayin için hazırlan kalın kumaş parçalamak, marker (keçeli kalem) yeşil, paçuli esansiyel yağı (isteğe bağlı).

 1. Kumaşın parçalarına, runik sembol üzerine keçeli kalem çizin, 3 Feu. Feu geleneksel olarak bolluk ve zenginlik koşusu olarak kabul edilir ve bu zenginlik hem maddi özellik hem de manevi değerler biçiminde hareket edebilir.
 2. Formülün size para vermesini isteyen bir Hangout veya iftira açın. Gelirinizi artırmayı veya belirli bir miktarı isimlendirmeyi isteyebilirsiniz. Zenginliklerin elinize ne zaman girmesi gerektiğini zaman çerçevesini belirttiğinizden emin olun.
 3. Formülü uygun bir şekilde etkinleştirin.
 4. İsterseniz, para maskotunuzu paçuli yağıyla yağlayabilirsiniz. Bir önkoşul: sizin tarafınızdan başkaları tarafından değil kişisel olarak satın alınmalıdır.
 5. Mustayı cüzdanınıza, eşyaların bulunduğu yere ya da parayla ilgili herhangi bir belgenin yanına yerleştirin.

Her şeyi doğru yaparsanız, yakında bir nakit artışı bekleyebilirsiniz.

Runik hoş sürprizler almaya başladı

Bu runeskripta amacı - sanatçılar hayatını hoş üçlü, hediyeler ve sürprizlerle doldurmak için. Sanki kendi başına olduğu gibi olması çok kolay olacak.

Formül 3 rundan oluşur: Feu - Laguz - Vuno. Runes Değerleri:

 • Feu - maddi zenginlik, paraya değer bir hediye;
 • Laguz - Kendine gelen iyi şanslar sembolü;
 • Vuno - armağandan gelen ahlaki tatmin sembolü, neşe ve iyi bir ruh hali anlamına gelir.

Çıtanın hareketi kısa bir süre için tasarlanmıştır - en fazla 7 gün. Daha uzun bir süre boyunca bırakılamaz - kader geri dönebilir. Kötüye kullanma!

Prosedür:

 1. Formülü temiz vücudunuza (duştan veya banyodan sonra) sol ön kolunuza uygulayın. Çizim için sıradan bir tükenmez kalem kullanabilirsiniz.
 2. Koyacağım programı hazırlayın: runelerin her birini konuşun veya vize verin; Tam olarak neyi başarmak istediğinizi not ettiğinizden emin olun (tam anlamıyla).
 3. Sıcak nefesinizi verin ve 7 gün boyunca hoş sürprizler bekleyin.
 4. Bir hafta sonra, harekete geçip durdurarak koşucuya içtenlikle teşekkür ederek ılık suyla durulayın.

Pin
Send
Share
Send
Send