Rüya yorumu

Adamın üstünü nasıl okunur

Pin
Send
Share
Send
Send


Her kız karşı cinsten dikkat işaretleri almayı sever. Fakat bu dikkat takıntılı hale gelir ve sadece olumsuz duygulara neden olursa ne yapmalı? Daha da kötüsü, can sıkıcı beyefendi nedeniyle, kimse kimseyle normal ilişkiler kuramaz. Bu davanın büyüsü onun çözümünü sunar: adamın arkasını çevirmek.

Adamdan döner: amaç ve kapsam

Bir erkekten uzaklaşmak, asıl görevi sonsuza dek genç bir erkeği kendinden uzağa çevirmek olan, yalnızca olumsuz içerikli duyguları uyandıran bir iletişimdir.

Bu yakanın kullanılması, kıza küstahça ve sinir bozucu talipin, pas geçmeyen kedinin dikkatinden kurtulmasını ya da umutsuzca aşık erkek arkadaşını ondan uzaklaştırmasını sağlayacaktır. Ayin, eğer genç bayanın kendisi genç adama karşılıksız bir sevgiye takılmışsa, yardımcı olacaktır: iç çekiş nesnesini kendinden uzaklaştırarak, rahatlama ile iç çekip nihayet kalp sancılarından acı çekmeyi durdurabilecektir.

Adamdan dönerek: sonuçlarından nasıl kaçınılır?

Herhangi bir büyülü ayin gibi, bir erkeğin manşetinin de sonuçları çok ciddi olmasa da sonuçları vardır. Ayin başlar başlamaz, otvorozhenny genç adam ayin icracı yanında rahatsız hissetmeye başlar.

O fikirsiz, dikkatsiz ve huzursuz hale gelebilir, dün en arzulanan görünen bir kızın şirketinden kaçınmaya başlayacaktır. Periyodik saldırı ve sinirlilik patlamaları, flepin doğru yönde hareket etmesinin bir başka belirtisidir. Yavaş yavaş, erkeğin etrafında olma arzusu ve sevgili geçit törenini gerçekleştiren kızın yanında, yok olmak için gelecek.

Genç bir erkeğin sırtını istenen sonucu vermesi için, kızın kendisi belirli bir davranış biçimine bağlı kalması gerekir: gözlerine daha az görünmeli ve ondan sonra arkadaş kalmaya çalışmamalıdır - böyle bir "arkadaşlık" her ikisine de iyi bir şey getirmeyecektir.

Ritüelin istenmeyen etkilerini en aza indirgemek, doğru şekilde davranmasına yardımcı olacaktır. Aşağıdaki şartları göz önünde bulundurmak gerekir:

  • Adamın tepesi, azalan ayın evresinde yapılır - bu, duyguların neslinin tükenmesine katkıda bulunur;
  • Perşembe ve Pazar günü gerçekleştirilemez: Perşembe aile sevgisi sihrinin günüdür ve Pazar günü herhangi bir sihir ritüelinin gücünü kaybeder;
  • Uygulamadan 3 gün önce, sıkı bir şekilde oruç tutulması önerilir;
  • uğruna bir şakanın arkasını yapamazsınız: büyü - bu çok ciddi bir tavır gerektiren bir alandır;
  • net bir fikir edinmek için istenen sonuca odaklandığınızdan emin olun.

Adamın manşet - ritüel, çok basit, ama çok etkili. Kolayca kendi başına tutulabilir.

Etkili kelepçeler kendin yap

Ekşi elma ile yaka ayin

Adamı uzaklaştırmak için ekşi bir yeşil elma alın - ne kadar asitli olursa o kadar iyidir. Aşağıdaki kelimelerle konuşun:

“Bir elma ağzını asitle yırttığı için asla seninle olmayacağım. Senin için istenmeyen ol, iğrenç, neşe değil. Diğer senin tatlılığın olsun. Kıvrıldığım zaman ağzına, sanki asitle sarhoştun. Beni bypass et, asla seninle olmayacağım. ”

Grafiği açıkladıktan sonra, meyveden bir ısırık alın ve atın. Sonra elmayı evden uzağa at.

Elmada yaka (aşık karşılıksız bir kız için)

Bu ritüel özellikle genç bir adama ümitsizce aşık olan ve acılarını sona erdirmek için bu duygudan kurtulmak isteyen kızlar için tasarlanmıştır. Bunu yapmak için herhangi bir elmayı hazırlamanız gerekir.

Şarkıcı, elmayı birkaç kez ısırmalıdır. Gece yarısı geldiğinde, ısırılan meyvenin toprağa gömülmesi gerekir, bu da bir komplo kurar:

“Dışarı çıkacağım (adınız)Geceleri, kapıdan - kapıya, kapıdan - temiz bir alana bakmak. Ve açık alanda ağaç büyür. Ve kuzgun ağacın dallarına oturur. Kargaya soracağım: göğsümün sevgisini serbest bırak (genç adamın adı)uzak topraklara ve uzak denizlere götür, oraya fırlat, böylece geri dönmeyecek, bugün geri gelmeyecek, yarın ne de sonsuza dek. Gökyüzü dünyayla birleşmediği için, ben de yaşamayacağım. (genç adamın adı). Benim komplo güçlü ve güçlü - konuşmayın ve kırmayın. Bundan sonra, her zaman ve her zaman. Amin. ”

Ondan sonraki kız 3 kez tükürmeli ve burayı geriye dönmeden terk etmeli. Önümüzdeki 3 gün, iç çekişindeki nesneyi izlememeye de ihtiyaç duyuyor. Ritüel, 9 kez ve 40. günde, 2 kez daha tekrarlanır.

Çengelli iğne ile adam yaka

Ayin için, kızın konuşması ve dikkatlice çevirmek istediğiniz adamın kıyafetlerine takması gereken bir emniyet iğnesine ihtiyacınız olacak. Ancak, bu, genç adamın pimi bulup kendi elleriyle kıyafetlerinden çıkarması için yapılmalıdır. Bunun yerine başka biri yaparsa, tören sonuç vermez.

Arsa böyle ses çıkarır:

“Bırak ışıltı ve yaralılar, beni benden teslim et. Bir çöp olarak, kulübe çık ve beni daha fazla tanımıyor. Pimi çıkarır çıkarmaz beni sonsuza kadar soğutacaksın! ”

Pin
Send
Share
Send
Send