Rüya yorumu

Aşk büyüsü - sonuçsuz nasıl okunur?

Pin
Send
Share
Send
Send


Ya sevdiklerinizle olan ilişkiniz kırılmanın eşiğindeyse? Ya çoktan ayrıldı, ama onu unutamıyor ve geri dönmek mi istiyorsun? Çözüm: sudan yardım isteyin ... ve bir aşk büyüsü yapın! Bir aşk büyüsünü nasıl okuyacağınızdan emin değil misiniz? Bu makaleyi okuyun.

Suda aşk büyüsünün özellikleri

Su, eşsiz bir doğal bileşendir. En eski zamanlardan beri, çeşitli büyülü etkilerde yaygınlaştı.

Büyücüler ve sihirbazlar, suyun hafızada olduğunu ve herhangi bir bilginin depolanması ve iletilmesi olarak işlev görebileceğini uzun zamandır fark etmişlerdir. Daha sonra bu dört doğal unsurdan birinin bu özelliği, bilim adamları tarafından detaylı ve detaylı bir şekilde çalışılmıştır. Suyun bu yeteneğinin gerçek olduğunu kanıtlamayı başardılar.

Su basitçe büyülü ayin yapmak için ideal bir bileşendir. Kendiniz için hakim:

 • Su herhangi bir programda verilebilir - sihirbazların kullandığı kalite budur;
 • Komplo sıvısı en çok tamamen doğal görünen yiyecek ve içeceklere eklendiğinden, su yardımıyla bir aşk büyüsünden şüphelenmek neredeyse imkansızdır;
 • İnsan vücudunun% 80'i sudan oluşur ve bu, sihirli etkileşimin gücünü büyük ölçüde arttırır;
 • aşk büyüsü, beyaz büyünün ritüellerini ifade eder, bu nedenle, göreceli güvenlik ve neredeyse hiçbir olumsuz sonuç ile karakterize edilmez;
 • suya olan aşk büyüsü, enerjiyi ve büyülenenin iradesini bastırmaz, ancak onu yalnızca müşteriye veya sanatçıya cevap vermeye zorlar. Bu durumda, ortak yaşam çalışmadığı takdirde, çift her zaman karşılıklı anlaşmaya varabilir. Kimse bu ayrılıktan acı çekmeyecek.

Çoğu zaman, kutsal su, doğal bir kaynaktan (kaynak) ya da kuyudan - bu tür bir sıvının zarar vermemesi nedeniyle, büyüleme ritüelinde kullanılır. Törenler ve akarsu var.

Bir aşk büyüsü okurken nüanslar

Kendi başına su için bir aşk ayin yaparken, ritüelin başarısını etkileyen birkaç önemli ipucu göz önünde bulundurulmalıdır:

 • arsanın metnini yürekten öğrenir;
 • ayin 5 pm'den sonra gerçekleştirilmesi;
 • ritüel tek başına yapılır, kimseye söylenemez;
 • hiçbir şey sizi rahatsız etmemelidir: tüm gürültü kaynaklarını ortadan kaldırın;
 • pencerenin açık olması ve görünümünüz tam olarak ona yönlendirilmesi;
 • arsa sadece bir kez yüksek sesle okumak; eğer pratik yapmak istiyorsan - kendin yap;
 • ayin için gereken tüm kaplar ve diğer nitelikler tamamen yeni ve temiz olmalıdır; ayin sonunda atılmaları ya da gömülmeleri gerekir.

Suda bir aşk büyüsü yapmak, özel bilgeliklerden farklı değildir. Mutluluğunun kaderine kayıtsız olmayan her insanı yapabilir. Eğer kötü istersen sevilen bir kişi kesinlikle orada olacak. En önemli şey, doğru çalışmak için ayarlama yapmak, tüm olumsuz düşünceleri bırakmak, görselleştirmek, sadece olumlu ve neşeli sunmaktır ve başaracaksınız!

Suda aşk büyüsü nasıl yapılır?

Yöntem 1 numaralı - kuyu veya kaynak suyu

Bu yöntem hem erkek hem de dişi büyülemeye yardımcı olur. hazırlamak su, sıvı kabı ve kilise mumu.

 1. Tanka su dökün, içindeki yansımayı görebilmek için yerleştirin.
 2. Bir mum yak ve büyüyü oku: “Suyun olmadığı gibi, insanlar kuru ve kuru, Tanrı'nın hizmetçisi olan Tanrı da (büyülenmişlerin adı) suh (la) ve kurumuş (a), aşktan acı çeker (a). Gel, ağrılar, can sıkıntısı, kuruluk, Allah'ın hizmetkarına / larına (büyülenmişlerin adı). Tutun ve gözlerine ve kaşlarına, dudaklarına ve yanaklarına, kıskanç ve eğlenceli bir eğilimin kalbine bağlayın.
 3. Su ile sanki bir aşk büyüsü iç. Birkaç aşamada içecek veya yiyecek dökebilirsiniz. Ana şart, bir insanın tüm sihirli sıvıyı içmesi gerektiğidir.

Metod numarası 2 - kutsal su ve fotoğraflar üzerinde

Ayin, ayrılan sevilen birini geri göndermeye yardım eder. Ritüeli önceden yapmak, kilisede satın almak kırmızı mum ve kutsal su. Ayrıca hazırlamak sevgili bir adamın fotoğrafı, yeni kibrit kutusu, bir bardak ve beyaz kağıt levha. Ayin, akşamları yalnız yapılır.

 1. Bir bardağı kutsal suyla doldurun.
 2. Mumu kutsal suya serpin, kurumasını bekleyin, düşüncelerinizi sevdiklerinize odaklayın.
 3. Mum kuruduğunda, yeni bir kibrit kutusundan bir kibritle yakınız.
 4. Zadayte maç ve sıraya koy.
 5. Bakışlarınızı en sevdiğiniz fotoğrafa yönlendirin, gözlerinin içine bakın.
 6. Görselleştirmeye başlayın: Sevdiklerinizle birlikte hayatınızdan geçen neşeli ve pozitif anları hatırlayın. Eğer aniden olumsuz içerik düşüncelerinin üstesinden gelmeye başlarsanız, ritüelin uygulanmasını erteleyin.
 7. Hoş anılar hayal etmeyi başarırsanız, en sevdiğiniz fotoğrafı bir pipetle alın ve bir bardak suya koyun.
 8. Elinize bir bardak su alın ve büyüyü okuyun: “Yakında bana gelecek olan sensin. Beni her zaman bekleyen sensin. Mutluluk yakında seni ve beni bulacak ve bu aşk büyüsü ikimiz için de sonsuz olacak ”.
 9. Masanın üzerine bir bardak koyun, 3 kez geçin.
 10. Bir mum yakıp kibrit yakıp sonuna kadar yakmasını sağlayın. Aynı zamanda sürekli: “Yardım et bana”. Kibriti bir bardak suya yazın.
 11. Fitili suya batırarak mumu söndürün.
 12. Camı bir beyaz kağıtla örtün ve güvenli bir şekilde gizleyin, böylece kimse onu bulamaz ve göremez.

Bir bardak su içinde sevilen birinin resmi değiştikçe, size olan tutumu değişecektir. Kesinlikle geri dönmesi gerekiyor.

Videodaki suyu sevmenin başka bir yolu, bakınız:

Pin
Send
Share
Send
Send