Rüya yorumu

Sevgili kocanızdan manşet nasıl çıkarılır

Pin
Send
Share
Send
Send


Aile, her insanın hayatının önemli ve gerekli bir bileşenidir. Ancak, bazen aileler yıkılır. Bunun nedeni genellikle eşler arasındaki ilişkilerin soğutulmasıdır. Bazen bu, zaman geçtikçe kendi başına olur ve bazen de suç, eşlerin yakalarına sihirli bir etki uygulayan üçüncü bir kişiden gelir. Tören rakip veya kıskanç hale getirilebilir ve koca genellikle ritüel kurbanıdır. Manşet sevdiklerinizden kendi başlarına nasıl çıkarabiliriz, bu makaleye bakacağız.

Dönüş ayinleri ailenize dokunmuşsa, pes etmeyin ve mutluluğunuz için savaşmayın. Kocanın karısından kelepçesi evde çıkarılabilir ve korumanın alınması önerilir. Tüm bunlar nasıl yapılır - aşağıda okuyun.

Bir manşet nasıl tanınır?

Yaka, amacı iki insan arasındaki aşk ilişkisini soğutmak ve nihayet yok etmek olan sihirli bir etkidir. Bu ritüelin hareketi sıradan hasarın eylemini andırıyor, tek fark, yakanın ilişkiye yönelik olmasıdır.

Kafı sevgili adamınızdan çıkarmaya başlamadan önce, uygun olduğundan emin olmanızı tavsiye ederim. Yaka tanımak birkaç belirtileri olabilir:

 • sevilen kişinin ani duygularını serinletme. Sevgi, hassasiyet ve bakım düşmanlık, nefret ve öfke ile değiştirilir. Buna dayanarak, eş, eylemini açıklamadan, onu terk eden kadının evini ve ailesini terk edebilir;
 • karı koca arasında kavga ve skandallar. Çoğu zaman bu rassorka yapılırsa olur. Çatışmalar sıfırdan kaynaklanmaktadır;
 • ilgisizlik. Eş inisiyatifsiz ve kopuk hale gelir, depresyona düşebilir;
 • uyumakta zorluk Olumsuz içerikli kabuslar ve hayaller otverzhenny'yi rahatsız etmeye başlar, uykusuzluk gelişebilir;
 • evlilik ilişkilerinin mahremiyetindeki sorunlar. Koca, karısına cinsel olarak soğur, pasif olur;
 • Kötü alışkanlıklara bağımlılık (alkolizm, uyuşturucu bağımlılığı);
 • sağlık problemleri.

Sevgili eşinize baktıysanız, olumsuz bir büyülü etkisi olmadığı sonucuna varmışsınız, en doğru olanı kelepçeyi çıkarmak olacaktır. Bu görevle ve kendi başınıza baş edebileceksiniz. Tek şart - niyetlerinizi kimseye söylemeyin ve tüm talimatları dikkatlice izleyin.

Kocasının kelepçesini yalnız karısından nasıl çıkarabilirim?

Manşetten kurtulma tekniği çok fazla. Size en yaygın ve pratik etkinliklerini kanıtlayacağım. Çok dikkatli ol!

Bir mum ve sevilen birinin bir fotoğrafı ile ayin

Ayin için hazırlanın kilise mumu ve eşinin fotoğrafı. Tören, derin akşama kadar tek başına yapıldı.

 1. Masada, kelepçesini çıkarmak istediğiniz kocasının fotoğrafını ayarlayın.
 2. Bir mum yakıp fotoğrafla sürmeye başlayın (sadece fotoğrafı yakmayın - çok dikkatli olun) ve haç şeklinde hareketler yapın. En ünlü ve güçlü dualarla, daha iyi okuyun - “Babamız”.
 3. Mum alevi yakından izleyin: aniden çatlamaya ya da yanıp sönmeye başlarsa, kendinizi çapraz çizin ve fotoğrafı geçin.
 4. Ritüelin süresine kendiniz karar verin: Mum sonuna kadar beklerseniz daha iyi olur.

Bu ayin çok basittir ve her zaman istenen sonuçları veremez. Manşeti bununla birlikte çıkarmadıysanız, daha güçlü teknisyenlere dönün.

Bitkisel Çay Ritüeli

Bu ayini gerçekleştirmek için hazırla karahindiba yaprakları, meyan kökü ve köpek gülü (taze olabilir, kurutulabilir - sonucu etkilemez).

 1. Bitkisel malzemeleri eşit parçalarda karıştırın, üzerine kaynar su dökün.
 2. 10 dakika boyunca infüzyon sürekli karıştırmaya başlayın. Aynı zamanda, arsa okuyun: “Sıcak ve efervesan bitkileri sıcak suyla döküyorum. Bu et suyunu ben verdim. Bırakılan entrikaları kaldırmasına izin ver, komplolar komplo kurdu, büyü bozuldu. Her şeyi kendimden ve sevgilimin eşinden temizliyorum. Mutluluğu iade ediyorum, sorunları gideririm, sevgiyi yeniden kazanırım. Komplomamla güçlendim: Şimdi kimseyi kırma ve etrafa dolaşma ”.
 3. İnfüzyon süzün. Acıyı gidermek için biraz bal ekleyebilirsiniz.
 4. Kocanın sıcak çayını iç ve kendin iç.

7 gün içinde ayin çalışmalı. Bu olmazsa veya sonuçlar tamamen tatmin olmazsa, bir hafta sonra ayini tekrarlayın.

Geçiş töreni

Eski zamanlardan beri, tuz koruyucu olarak ve negatif enerjiyi emici olarak kullanılmıştır. Kelepçeyi sevilen birinden veya kocasından çıkarmaya yardımcı olacaktır.

Öğlen vakti tuzu sağ elinizle alın (avucunuza sığacağı kadarıyla). Tut onu ve de ki:

“Tuz beyaz, tuz saf! Kendimi, kocamı ve ilişkimizi temizlememe yardım et: çeşitli büyülerden, çürümüş eşlerden. Bizi rassorka'ya götürmememiz için, kötü diller onu sindirmemek için. Bizi temizleyin ve koruyun, tuz beyaz ve temiz. ”.

Toplam okuma büyüsü 3 kez, sonra ayrı bir kaba koyun. Her yemekten önce, kendinize ve eşinize yönelik herhangi bir yiyeceğe tuz ekleyin.

Tepeye karşı koruma

Manşeti çıkardıktan sonra, önlenmesi için, ilişkinizi korumayı tavsiye ederim. Bu, bu ritüel tarafından yapılabilir:

 1. Kilisede 5 mum al;
 2. Eşinizin en sevdiği yemeği pişirin.
 3. Masayı örtün (cuma hariç herhangi bir gün): kabı ortasına, etrafına koyun - mumlar (yanmayın).
 4. Yemeğin 3 kez çapraz ve arsa söyle: “Tanrı'nın hizmetçisi gibi (kocanın adı) bir zevk tadacak, böylece ruhum buna razı olacak. Kimse onu benden alamaz, tıpkı kendimden geri çevrilemediğim gibi. Sözlerim rüzgâr, ateş ve sudan daha güçlü. Dediğim gibi olsun. Amin - 3 kez”.
 5. Komplo söylendikten sonra, mumları saat yönünde yakın ve aynı zamanda herhangi bir duayı okuyun (“Babamız” yapabilirsiniz).
 6. Mumların sonuna kadar yanmasını sağlayın, balmumu kalıntılarını çıkarın ve kocanızla masaya oturun, yemeğe devam edin.

İlişkinizin güvenilir bir şekilde korunmasına izin verin, kötü diller ve kıskanç kadınlar sizi bypass etsin! Kadınsı mutluluğunuz durmaz!

Pin
Send
Share
Send
Send