Rüya yorumu

Kartlardaki aşk büyüsü - nasıl okunur ve sonuçların neler olabileceği

Pin
Send
Share
Send
Send


Kartlar, kehanet uygulamasında en popüler özelliklerden biridir. Ancak çok az kişi, aşk ritüellerinde, yani güçlü bir aşk büyüsü yapmak için kullanılabileceğini biliyor. Antik çağda okumayı tercih ettiği haritalar ile aşk büyüler, ama şimdi daha modern yöntemlere yol açtılar. Aşağı yukarı aktif olarak, çingene büyüsünde kullanılırlar.

Haritalarda aşk büyüsü - diğerlerinden farkı nedir?

Seni kartlardaki büyü ritüellerinin bazı teknikleriyle tanıştırmadan önce, seni uyarmak istiyorum. haritalarla büyülü etkileşimler, karanlık güçlerin alanıyla ilişkilidir, bu yüzden kendi uygulamaları, çok tehlikeli bir meslek olabilir.Bu olumsuz sonuçlara yol açacaktır. Eğer korkuyorsanız ve yeteneklerinizden şüphe ediyorsanız, ritüelin bir profesyonel tarafından yapılmasına izin verin: Sadece sizin durumunuza uygun yöntemi seçebilecektir.

Yeteneklerinize güveniyorsanız ve sonuç hakkında net bir fikriniz varsa, yine de dikkatli olun. Aşk büyüsü talimatlarından ayrılmayın, her şeyi kesin bir sırayla izleyin.

Şimdi kartlardaki aşk ilişkisi hakkında daha fazla bilgi. Bu büyü kullanılarak gerçekleştirilebilir 36 kartlık standart destesiveya kullanma tarot kartları. Düzenli bir oyun güvertesi esas olarak doğrudan amacı veya kehaneti için kullanılırsa, Tarot sihirli kartları, ilişkiyi yandan herhangi bir ihlalden korumak için tılsım görevi görebilir. Tüm katılımcıları etkileyen ayin sonucunda ortaya çıkan olumsuz sonuçları düzeltmek için de faydalı olabilirler.

Aşk büyüsü oyun kartlarının kullanılmasını içeriyorsa, bu durumda birkaç önemli faktörü göz önünde bulundurmak gerekir:

 • güverte (eğer oynuyorsa) tamamen yeni olmalı, daha önce hiç kullanılmamış. Eğer varsa pazarlık yapmadan, değişiklik yapmadan, satın almalısınız. Kimseye el vermemek için onu meraklı gözlerden gizlemeniz önerilir. Ayini yapmadan hemen önce açmanı tavsiye ederim. Yabancı enerjiyi ne kadar az absorbe ederse, o kadar etkili olur aşk büyüsünün sonuçları;
 • güverte büyüleme ritüel için hazırlanmalı, bunun için belirli bir program ayarlayın. Kural olarak, bu onları heceleyerek veya tektaş oynayarak yapılır.

Tarot kartlarıyla her şey farklı: onları daha önce ne kadar çok kullanırsanız (örneğin falcılık için), o kadar güçlü olurlar. Önemli bir koşul, yalnızca bir sahiplerinin olması, yani yalnızca size hizmet etmeleri gerektiğidir. Onları yabancıların ellerine vermek veremez.

Ayrıca bir başkasının sizinkinde onları kullanması da çok istenmez. Yaklaşan büyülü uygulama için, hem hazır Tarot güvertesi satın alabilir hem de kendiniz yapabilirsiniz. Sonuncusu genellikle deneyimli sihirbazlar tarafından uygulanır, çünkü bu teknik güçlerini arttırır ve niteliğini sahibinin enerjisine bağlar.

Kartlardaki aşk büyüsü, mumların veya lambaların ışığında geceleri derinlerde tutuluyor. Ayın evresi önemli değil. Mumlar bizzat kendisi tarafından yapılırsa, sonuçta ritüel sanatçısını hoş bir şekilde şaşırtacaksınız. Ancak, hiçbir şey hazır kullanımı engellemez.

Diğer bir tanımlayıcı koşul, nasıl görselleştirileceğini, kafanızda görselleştirmeyi, geleceğin resimlerini birlikte görmeyi öğrenmektir.

Kartlarda basit aşk büyüsü

Başvuru için, kartlara en basit büyüyü getirdim. Ayin, Cuma günü, yaklaşık gece yarısı yapılır. Bir oyun güverte kullanımı ile ritüel gerçekleştirilir - büyülü pratiğime başlamayı önerdiğim sıradan kartlarla. Ve Tarot daha deneyimli sihirbazlar için uygundur. Başka bir kırmızı ipe ihtiyacınız olacak.

Güverte ayin için hazırlanıyor

Büyüyü ele geçirmeden önce kartları iyi hazırlayın, bugün sizinle çalışmaya hazır olup olmadıklarını kontrol edin. Bunu herhangi bir solitaire parçalayarak yapabilirsiniz. Benim açımdan, Maria Medici solitaire kullanmanızı tavsiye ederim.

Düzen geliştiyse - ayini diğerine kadar erteledefa.

Bu demek olabilir. aşk büyüsü zamanı henüz gelmedi, ya da seçilen kişi zaten sizin için aşk duyguları yaşıyor (eğer bu kader tarafından önceden belirlenmişse). Solitaire başarısız oldu mu? Ardından güvenle ayin için devam edin.

Adım adım talimat

 1. Desteyi karıştır, yüz üstü yatır.
 2. Ondan sizi ve seçtiğiniz birini sembolize edecek hanım ve kralı seçin. Aşağıdaki ilkeye göre hareket edin: genç bir kız - tefli bir bayan, genç bir adam - tefli bir kral, olgun bir adam - kalplerin kralı, apoletli bir adam - zirve kralı, zengin bir adam - bir kulüp kralı.
 3. Favori kartlarınızı masaya yerleştirin, aralarına kalplerin asını yerleştirin (sonsuz sevginin sembolü).
 4. Konsantre ol, konuyu oku:
 5. “Köprüdeki nehirden geniş dünyaya gideceğim. Orada, tarlada, açıkta, Bakire oturur, yas tutar ve oğlu için yas tutar. Ruhu acıtırken bakışları gökyüzüne uçuyor, Tanrı'nın hizmetkarı olsun (seçilen kişinin adı) Tanrı'nın kölesine göre (adınız) Kederler, uyumaz, yemez, sadece rüyalar. Tanrı'nın hizmetkarının ruhunun alevi (seçilen kişinin adı) parlar, kurur ve yas tutar. Ve bir ilaç - pencereden dışarı bak: pava kızlık (adınız) yüzer, rahatsızlıklardan ve endişelerden kurtulur. Amin! ”
 6. Kartları birbirine bakacak şekilde katlayın, aralarına bir as koyun (krala bakması gerekir). Elde edilen yapıyı kırmızı iplik ile bağlayın.
 7. Yastığınızın altına bir miktar 3 kart koyun (her gece üzerinde uyumanız önemlidir). Konstrüksiyona 7 gün boyunca dokunmayın veya kaydırmayın.
 8. Güverteden kalan kartlar büyülü ritüelle aynı gece yakılacak.
 9. Kart demetine bir hafta sonra yastığın altından çıkarın ve güvenli bir yere saklayın. Birisinin onu bulması ve görmesi imkansız.

Aşk büyüsünden gözle görülür bir sonuç yoksa (hemen hareket etmesi gerekir), ayini bir hafta içinde tekrarlayabilirsiniz. Maksimum tekrar sayısı - 3 kez. Üçüncü saatten sonra işe yaramadıysa, girişimi bırakın. Başarısızlık, büyülen kişinin sizin için kader tarafından yönlendirilen kişi olmadığını gösterir. Gerçek aşkını bekle.

Pin
Send
Share
Send
Send