Rüya yorumu

Aşk büyüsü ve sonuçları

Pin
Send
Share
Send
Send


Herkes köprüde kilitleri asılı olan güzel bir düğün geleneğini bilir. Ancak herkes anahtarı olan normal asma kilitlerin bir aşk büyüsünün gerçekleşmesine yardımcı olabileceğini bilmiyor. Kaleye aşk büyüsünü okumak, zararsız ve oldukça güçlü olanlardan biri olarak sihir olarak kabul edilir. Ve kendiniz nasıl yürüteceğinizi, bu durumda hesaba katacağınızı - aşağıda anlatacağım.

Aşk kilidi özellikleri

Uygulamamda, karşılıksız kızların bu düğün törenini taklit etmeye çalıştıkları ve tek elle köprüde isimleri olan bir kale asılı oldukları durumlar vardı. Sonra da bana geldiler ve ritüelin sevdikleri ile mutluluk bulmalarına yardımcı olmadığından ve bazen tam tersi şekilde çalıştığını söylediler. Ask, bu sonucun sebebi neydi? Her şey çok basit: tören hatalarla yapıldı ve bu yüzden hiçbir şey olmadı.

Hatalar aşağıdaki gibidir:

  • ayin halka açık bir yerde yapıldı. Gerçek sihir meraklı gözleri ve kulakları hoş görmez, bu yüzden herhangi bir büyülü etki tek başına ve ıssız bölgede yapılmalı ve kimseye yayılmamalı;
  • Kilit, zaten başka bir çiftin aynı özelliği ile işgal edilmiş olan yere asıldı. Doğal olarak, yabancı enerjinin büyüye müdahale etmesi;
  • Kale yüzeyinde saf “çocukça” semboller ve aritmetik izler veya delinmiş bir kalp şeklindeki yazılar yapılmıştır. Kabul ediyorum, bütün bunlar anlamsız görünüyor, ancak baş dönmesi sihri hoş görmez;
  • ritüel, şatoda büyülü bir komplo olmadan gerçekleşti.

Kalenin üzerindeki büyü, bu nitelikteki herhangi bir ayin gibi, belirli koşullar altında gerçekleştirilmelidir. Yapmalısın büyüyen ay boyunca (böylece büyülü etkinin gücü Ay ile birlikte büyür), Yaptığı iş hakkında hiç kimseye söylemeyin, ciddiye alın, kendinize ve başarılı bir sonuç alın.

Unutmamanız gereken birkaç önemli faktör:

  • Hazırlık töreni için kilit yeni olmalı, daha önce hiç kullanılmamış. Standart formun niteliği tercih edilir. Kalenin boyanmamış olması arzu edilir;
  • ritüel yazmayı ima ederse, o zaman bir Rus sobadan bir kömür parçası ile yapılmalıdır. Böyle bir ihtimal yoksa, çorak araziye bir ateş yakıp kömür çıkana kadar bekleyin. Marker, oje ve diğer yazı aksesuarları kullanmamak daha iyidir (bunun etkisinin zayıflaması). Daha güçlü bir etki istiyorsun - adet kanıyla yaz, ama çok dikkatli ol - bu zaten olumsuz sonuçların riskinin çok büyük olduğu bir kara büyü yöntemi olacak;
  • ayinlerin talimatlarını dikkatlice izleyin, hiçbir şeyi kaçırmayın ve dikkate almayın.

Kalenin üzerindeki büyü ancak doğru bir şekilde yapıldığında istenen sonucu verecektir. Aksi takdirde “yan etkiler” ortaya çıkabilir.

Aşk büyüsü: sonuçları

Kalede aşk büyüsü oldukça sihirli bir aşk büyüsü yöntemi olarak kabul edilir. Ancak, bu gerçek, olumsuz sonuçların olasılığını geçersiz kılmaz. Söylenmeyecekleri ve ciddi zarar vermeyecekleri gerçeği ile sizi memnun edebilirim.

Olabilecek en kötü şey, ritüelin işe yaramayacağıdır. Bunun nedeni - komisyondaki hatalar ya da zaten başka bir ayinden birinin varlığı. Olumlu bir sonuç durumunda, bir kaleye yapılan bir aşk büyüsü mağdurun davranışını etkileyebilir. Bu, ritüelin insan biyoenerji alanına müdahale etmesi nedeniyle olur. Bu tür bir müdahale trajik sonuçlara yol açmayacak, ancak büyüleyicinin toparlanması için bir süre gerekecek. Bu nedenle, aşk büyüsünün ardından ilk kez, törenin nesnesiyle mümkün olduğunca titiz ve şefkatli bir şekilde iletişim kurmanızı öneririm.

Kendinizi heceleyerek sevin

Kilitlemek için basit aşk büyüsü

Pazarlık yapmadan küçük bir kilit alın. Evde, 7 kez onunla ilgili bir komplo okudum:

“Ayçiçeği - güneşe ve siz, Tanrı'nın kulu (seçilen birinin adı) - bana, Tanrı'nın kulu (adınız). Petal - kirişe, kiriş - petal'a. Göğsünde tohum filizlenecek, yükselecek, çiçek açacak ve olgunlaşacaktır. El ele, kafa kafaya, kalp kalbe, sulara meyve sularına. Parçalamayın, parçalamayın, kalbinde - güneş ve ışık. Bulutlar siyah, uzakta! Sonsuza dek Tanrı'nın hizmetkarını (ismimi) kınadım, bu kilit kapatıldı, anahtar 7 kez çevrildi. Anahtar sırrımda, 7 taştan çalılar altında. Öyle olsun! ”

Anahtarı kilitle. Kaleye akan sudan (nehir, dere - doğal su rezervuarı) izin verdiniz. Anahtarı meraklı gözlerin erişemeyeceği gizli bir yerde saklayın.

Kilit ve fotoğraflar ile aşk büyüsü

Cuma günü, büyüyen aya geçiş töreni. Saat: 5-6 sabah veya öğlen saat 12: 13'te (Venüs saati).

Yeni bir ritüel hazırla asma kilit orta boy ve 2 fotoğraf (onun ve büyülenmiş kişi). Fotoğrafları yüzlerinizle katlayın ve kalenin koluna koyun, yaklaşık olarak kalplerin bulunduğu yeri delin (böylece iki kalbi sembolik olarak sabitleyin). Kilidi kapatın ve 3 kez söyleyin:

“2 kalp, 2 hayat sonsuza kadar birleşiyor. Aşk aramızda güçlü, bir kaderimiz var! Bu kilitten anahtarı nehrin dibinden yükseltmek zor olduğu gibi, aşk birliğimizi kırmak da zor. Anahtar, kilit, dil. Amin! ”

Aynı gün kilidin anahtarını doğal bir göletle atın. Kaleyi, seçilen birinin evinin yanında veya yolunda bir fotoğrafla gömün: büyü, bazen üzerine basmalıdır. Törenin gücünü korumak için, bu gün kimseyle konuşma, 7 gün boyunca hiçbir şey ödünç alma ve kendini ödünç verme.

Yaklaşık 2 hafta boyunca sevdiklerinizle kasten tanışmanız önerilmez - bunu sadece inisiyatif aldığında yapın. 2 hafta sonra, elbette, seçilen kişiyle kişisel bir toplantı düzenleyin, böylece aşk büyüsü tam olarak çalışmaya başlasın.

Pin
Send
Share
Send
Send