Rüya yorumu

Bir adamın tuzunu yakala - evde oku

Pin
Send
Share
Send
Send


Tuz, her türlü büyülü ritüelin sık bir elemanıdır. Manşet yaparken kullanılır. Tuzlu yaka ayinleri basit ve etkilidir. Bu malzeme tam olarak tuz için nasıl okunacağına ayrılacaktır.

Tuz üzerinde yaka özelliği

Büyüde, tuz, enerjiyi emen güçlü bir emici görevi görür (her şeyden önce negatif). Dünya'nın unsurlarıyla ilişkilendirilir ve büyük potansiyele sahiptir.

Tuz üzerindeki yaka, kara büyü köyünün bir parçasıdır. İlk bakışta, oldukça zararsız görünüyor, ancak dikkat ve talimatlara uyma doğruluğu asla gereksiz olmayacak. Dürtüsel olarak gerçekleştirmeyi taahhüt etmeyin ve yeteneklerinizden ve büyülü yeteneklerinizden tamamen şüphe ediyorsanız, ritüeli bir uzmana emanet etmek daha iyidir.

Köy büyüsünde, “yaka” yerine “rassorka” terimi sıklıkla kullanılır - bu iki kelime birbiriyle değiştirilebilir. Bu başlıkta, herkesin bildiği halkla olan bağlantı işareti, dökülen tuzun bir kavgaya yol açtığını söylüyor. Tuzlu yaka, rakibe bırakan eşi iade etmek ya da karı kocaya gömmek için uygulanabilir.

Her ayin türünün tuz kullanımıyla çalışma prensibi aynıdır: tuz ilk olarak belirgin bir iftira olarak ifade edilir ve daha sonra birbirinden ayırmak, gömmek, geri çevirmek için gerekenlere gizlice eklenir.

Katılım Ritüeli İçin Tuz Hazırlama

Yakaın niteliksel ve etkili olduğu ortaya çıkması için ana özelliği - tuz - ilk önce ayin için hazırlanmalıdır. Hazırlık bazı basit koşulları içerir:

  • Gereksiz tüm bilgilerden gelen tuzu bir tavada kalsine ederek temizleyin;
  • Kalsine edildikten sonra, bir sprey şişesinden su ile tuz serpin - bu teknik beyaz kristallerin etkisini artıracaktır, çünkü su, bilgiyi hafızaya alma yeteneği ile karakterize edilir;
  • ıslak tuz üzerinde ezberlemek için arsa;
  • Önceden kurutulmuş tuzu dökmek gereklidir.

Tuz ile bazı yaka ayinleri geri alım gerektirir. Bu koşul talimatlarda belirtilmişse, hiçbir durumda görmezden gelmeyin, aksi halde güçlü geri alma riski alırsınız.

Tuz üzerinde bir yaka nasıl yapılır?

Yöntem 1 numara - eşleri gömmek

Açıklanan ritüel çok basit. Amacı - karı koca birbirinden uzaklaşmak. üstelik tuz, çünkü törenin daha fazlasına ihtiyacı olacak karabiber ve kalın bez çanta.

Bir torbaya tuz ve karabiber dökün (karışımın evinize serpiştirilmesi önerilmez). Sonra her iki bileşene de 2 haç çizer - sevgi dolu eşlerin ayrılmasının bir sembolü olarak işlev görürler. Onları çizim sürecinde, bir komplo söyleyelim:

“Bu tuz tuzlu ve biber acı olduğu için yaşamı bırak (eşlerin adları) Tuzlu ve acı olacak. ”

Eşlerin kapısının önüne baharat karışımı yavaş yavaş dökülmelidir. Bu, haç şeklinde yapılmalıdır, böylece karı koca hiçbir şey farketmeyip şüphelenmeyecektir. Büyüyü dökme sürecinde okumayı unutma.

Yöntem 2 numaralı - embroil sevenler

Törenin amacı - sonsuza dek insanları birbirine aşık. Dolunay aşamasında, gece yarısı bir ayin düzenlenir. Tuz küçük bir kumaş torbaya dökülür ve aşağıdaki büyü kullanılarak sıkıştırılır:

“Melek şeytan olmayın, kartal sürünmeyin, yılan uçmayın, (kadın ismi) ile (erkek ismi) olmayın. Tuzu uyandırıp, duvar dikerim. Aklım olmak için! ”

Ayin kurbanlarına yönelik gıdaları tuzlamak için tuz suyunu almak.

Yöntem 3 - fotoğraf ve tuz

Çünkü tören gerekecek çiftin taze çift fotoğrafıparçalanmak iğne, siyah iplik ve tuz.

Fotoğraf ikiye bölündü - böylece erkek ve kadın farklı yarıdaydı. Ardından fotoğrafın yarısının geriye katlanması, kontur boyunca siyah ipliklerle dikilmesi ve bir tarafının dikilmemesi gerekir. Tuzla konuşun (en iyi etki için 9-12 defa tekrarlayın):

“Siyah bir vahşi doğada, yaşlı bir bataklıkta, nemli bir çimlerde, diken karıncada gri bir dişi kurt olurdu, arkasındaki kızgın bir köpek, köpeğin arkasında yaşlı bir kedi. Hepsi dururdu, ama bir top svili içinde. Yün onlarla uçardı, ben onlara bakardım. Böylece bir köle (bir erkek ismi) ve bir köle (bir dişi ismi) yemin eder, savaşır, bobin yaparlar, birbirlerini tıpkı bir kurtun bir köpeği sevdiği ve bir köpeği de bir kedi olarak sevdikleri gibi. Amin. ”

Elde edilen tuz fotoğraf zarfına dökülür ve ardından tamamen dikilir. Tuzlu zarf kurutma ağacının altına gömülüdür.

Yöntem 4 numaralı - kocasının rakibinden uzak dur

En iyisi için, yaşadığınız köyün diğer ucunda bulunan mağazada tuz satın almanız gerekiyor. Bir karton kutu alınması tavsiye edilir. Çıkışa daha yakın olan tezgahın üzerinde tuz paketleri bulunmalıdır. Satın aldıktan sonra eve dönün ve kimseyle konuşmaya başlamayın.

Evde, masanın üzerine bir paket tuz dökün, hiçbir komploya gerek yok. Sağ elinde kalan şey senin olacak, senin solundaki şey - kocan. Masada uyanan tuzu çıkarın ve atın - ihtiyacınız olmayacak.

Servisten önce herhangi bir yemeğin tuzunu sihirli olarak verin: kocanıza tuzunuzla birlikte servis yapın, kocanızın tuzuyla servis yapın. Böyle bir ritüel birkaç gün sonra, rakibi yok olmak için gelmelidir.

Yaka çevirmenin başka bir yolu, videoyu görmek:

Videoyu izle: Alışılmadık Balık Yakalama Yöntemleri - Herkes Görmeden İnanmıyor (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send